Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Bartosz
2010-02-15, 18:33
o badaniach
Autor Wiadomość
massimo1986 

Dołączył: 07 Sty 2010
Posty: 2
Wysłany: 2010-02-15, 13:46   o badaniach

powiedzcie mi czy u was też tak jest , że gdy meldujecie się na badaniach lekarskich tzw. okresowych to lekarka tylko wbija pieczątkę i mówi że będzie dobrze nawet nie pytając jak się czujesz?? Bo u nas Skoczowski rejon obsługuje pani dr. Zubik i to jest makabra kase swoją bierze a nawet temperatury nie zmierzy i jeronimo świetnie zdaje sobie z tego sprawe. podejrzewam, że żeby to zmienić musiałbym przyjsć na badania z kamerą TVN-u
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-02-15, 18:44   

We Wrocławiu jest tak samo i z tego co się orientuje to w kilku innych miastach również.
Jest jednak z takiego postępowania lekarzy duży plus bo nie trzeba marnować zbyt wiele czasu na szczegółowe badania i zamiast chodzić nawet kilka razy, wystarczy przyjść raz na wizytę 5 minutową. Minus takiego "badania" jest chyba oczywisty... Osobiście myślę, że tak jest w dużej większości miast (zwłaszcza w tych większych). Jednak jestem pewny, że wystarczy odezwać się do lekarza o "prawdziwe badanie" i podać nawet najbardziej błahą przyczynę jako uzasadnienie - chociażby częste bóle głowy albo ból pleców ostatnimi czasy.

//temat przenoszę do działu badania lekarskie
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
bibedronka...

Dołączył: 14 Sty 2010
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-02-18, 12:44   

a jak KS daje ci książeczkę i kieruje na badania to nie mówi : " a jak już tam będziesz to podbij jeszcze..." i wyciąga kolejne trzy sztuki:) żeby innym czasu nie zajmować.
 
     
Magdalena1605

Dołączył: 14 Kwi 2010
Posty: 9
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-04-15, 13:04   

Hej.

Czy jest jakaś lista gdzie wysyłają na badania lekarskie przed przyjęciem do pracy ?
Jak wygląda takie badanie ?
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-04-15, 14:55   

Niestety, żadnej listy nie ma...
O ośrodku gdzie masz zjawić się na badania, dowiesz się bezpośrednio od KS lub KR.
A z jakiego regionu jesteś? jeśli Wrocław to mogę Ci pomoc bo wiem gdzie to jest, mniej-więcej. ;)
Same badania to zwykła 5 minutowa formalność w większości przypadków :P
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
Magdalena1605

Dołączył: 14 Kwi 2010
Posty: 9
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-04-21, 08:29   

Niestety już wiem, że nie będzie to zwykła formalność :szczena:
Długa droga przede mną !

Badania robię w oleśnicy.
 
     
melodramat

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 30 Sie 2013
Posty: 22
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-01-30, 23:50   

u mnie te badania trwają 5 minut,ale niestety ostatnio po długim L4 na badaniu powiedziano mi .że następnych badań mi nie podpisze bo z moimi schorzeniami nie mogę pracować nadal w tej firmie i mam szukać czegoś lżejszego,tylko gdzie ja znajdę lżejszą prace w moim wieku i w moim stanie zdrowia,wspomnę,że jestem po zabiegach cieśni i jeszcze RZS
 
     
@anna 125 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 05 Sie 2015
Posty: 110
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-01-31, 09:29   

to tak jak ja.ech przykre to po tylu latach pracy ale co zrobić trzeba myśleć o czymś innym żeby jeszcze jako tako funkcjonować pozdrawiam
  Ocena JMP: 3/10
     
@anka1

Stanowisko:
klient

Dołączył: 30 Lis 2015
Posty: 230
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2016-01-31, 11:11   

melodramat, jeżeli jeszcze nie masz orzeczonej grupy niepełnosprawności, to zbierz całą dokumentację medyczną i złóż wniosek w starostwie lub ZUS-ie, ze stopniem niepełnosprawności szybko znajdziesz lżejszą pracę - niezależnie od wieku. Powodzenia ;-)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo