Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Grafik
Autor Wiadomość
#Edycia

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 25 Maj 2010
Posty: 67
Wysłany: 2010-10-24, 21:54   Grafik

Mam do was pytanie odnośnie grafiku. Grafik robiony jest gdzieś w czwartek albo w piątek, przyjmujemy do wiadomości w jakie dni pracujemy i podpisujemy go i do tego momentu jest ok. Nurtują mnie zmiany jakie są robione w grafiku. Czy pytają wam się czy wam pasuję przyjść do pracy jak wcześniej mieliście mieć wolne czy po prostu go zmieniają i nie macie nic do gadania??
 
     
@lalka 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Lip 2010
Posty: 264
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-24, 22:28   

nie pytają się poprostu trzeba przyjąc to do wiadomości
_________________
lalka
 
     
@zielonabiedrona 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lip 2010
Posty: 341
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-25, 00:35   

u nas tak nie ma,jak zmieniają komuś to ta osoba musi przy tym być...a jak dają w dzień wolny,to tak samo,pytają...
 
     
@Flapjack 
The Viper


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 382
Skąd: rodem z piekła
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-25, 08:10   

Co kierownik to inny obyczaj :P
 
     
Edimax27 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 10 Cze 2010
Posty: 26
Skąd: Warszawa
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-25, 08:49   

U nas też pytają, zanim zmienią ci np. dzień wolny. Przychodzi kierownik i się pyta, czy ci pasuje przyjść.
 
     
@mak_17 


Dołączył: 22 Paź 2010
Posty: 204
Skąd: małopolska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-25, 09:12   

Pobożne życzenie aby kierownik pytał. :nie:
 
     
@mucha 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 207
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-25, 12:21   

u nas tam nikt nikogo nie pyta, a zdarza się często tak że zmienią i nawet nie poinformują o takiej zmianie a potem awantura dlaczego ciebie nie ma jeszcze w pracy
 
     
~edzik 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 30 Wrz 2010
Posty: 56
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-25, 13:35   

u nas tak samo kierownik zmienia grafik i nikogo sie o zdanie nie pyta.
  Ocena JMP: 1/10
     
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-25, 14:52   

jeśli mam zrobiony grafik i każdy już podpisał... nagle przychodzi kasjer i mówi że wyskoczyło mu coś pilnego w danym dniu... to osoba która za niego musi wskoczyć, zgadza się to zmieniam, jeśli nie to niestety.

natomiast jeśli ktoś wyskoczy mi z L-4 , uż , itd. to wiadomo... grafik musi być zmieniony, wtedy zmieniam i informuję daną osobę iż uległ zmianie grafik, informując na którą ma godzinę...
ale wiadomo to sporadyczne wypadki^

od TAK grafiku nie powinno się zmieniać.
  Ocena JMP: 10/10
     
@lalka 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Lip 2010
Posty: 264
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-25, 18:23   

u nas się zmienia i co najlepsze że to pracownicy powinni się tym interesować czy grafik się chociaż nie zmienił. bo jak niesprawdzisz to sama jesteś winna ze źle przyszłaś do pracy
_________________
lalka
 
     
@katmro88 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 06 Lip 2010
Posty: 298
Skąd: małopolska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-25, 18:31   

u mnie ostatnio jedna z dziewczyn w piatek miala ostatnia dniowke i pyta sie kierowniczki grafik jest taki jak tu i nic sie nie zmieni a kierowniczka tak to jest nowy grafik i nic juz sie nie zmieni. Potem dziewczyna przychodzi w poniedzialek na 6.30 tak jak bylo w grafiku a okazalo sie ze ma na 14. I musiala sie wracac do domu i kierowniki rece umyly od tej sprawy a powinni byli do niej zadzwonic ze jej sie jeden dzien zmienil!!!
I konsekwencje tez jakies powinny byc!
 
     
@mucha 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 207
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-25, 20:15   

lalka napisał/a:
u nas się zmienia i co najlepsze że to pracownicy powinni się tym interesować czy grafik się chociaż nie zmienił. bo jak niesprawdzisz to sama jesteś winna ze źle przyszłaś do pracy

jak możesz sprawdzić grafik jeśli jesteś na wolnym? dzwonić codziennie i pytać?
np poniedziałek mam wolny a we wtorek mam według grafiku na 14, rano telefon mi napiernicza i pytanie dlaczego jeszcze mnie nie ma w pracy skoro mam w grafiku na 6:30 i czyja tutaj wina? moja? bo nie zadzwoniłam w poniedziałek i nie zapytałam czy grafik się zmienił? czy kierownictwa? bo jeśli coś komuś zmieniają to muszą o tym powiadomić!! przecież do wszystkich nie dzwonią tylko do tych osób którym zmieniono i których nie ma w pracy

[ Dodano: 2010-10-25, 20:23 ]
u nas są cyrki z grafikiem (już kiedyś o tym pisałam) grafik jest zmieniany co najmniej 4-5 razy, ilu kierowników tak każdy od siebie coś zmienia i tak popieprzą że kasjer prosił o wolne na konkretny dzień a w końcu się okazuje że musi być w pracy, a kasjer siedzi u lekarza -100 km od sklepu i afera...........
 
     
biedronkaaa 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 408
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-25, 20:48   

jeśli kierownictwo was nie informuje o zmianie grafiku to nie można takiej osoby nazwać Kierownikiem sklepu, tylko jakiś ANTY kierownik!
spokojnie możecie się udać z tym problemem do kierownika rejony, jeśli to nic nie da to wyżej...
jeśli np w piątek podpisujecie grafik (1 wersja) weekend macie wolny a kierownik sklepu zmienia grafik z 14:30 na 6:30 to jeśli nie zjawicie się w pracy to nie poniesiecie żadnych konsekwencji tylko KS.
  Ocena JMP: 10/10
     
@Flapjack 
The Viper


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 382
Skąd: rodem z piekła
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-26, 12:05   

Na szczęście u nas takich problemu nie ma. Kierownictwo ma do wszystkich numery i jak coś to dzwonią. Niestety często się zdarza, że dzwonią do mnie, bo coś się stało i muszę przyjść w wolne.
 
     
#Edycia

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 25 Maj 2010
Posty: 67
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-10-26, 16:45   

Do nas też mają numery ale maja gdzieś żeby do nas dzwonić zmieniają grafik i maja to gdzieś czy tobie pasuje czy nie
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo