Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Bartosz
2010-02-06, 23:32
Brak przerw w pracy- Towar wazniejszy od czlowieka
Autor Wiadomość
@lalka 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Lip 2010
Posty: 264
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-07-07, 22:29   

idąc do biedronki kierowniczka powiedziała mi że nie można palić w czasie pracy, powiedziałam jej że jeśli mnie posadzi na jedynkę i przez 8 godzin nie będę palić to może się oduczę. i wyszło tak że jak raz w ciągu godzin pracy zapytam się czy mogę wyjść to mi upomniała że miałam przecież rzucić. ale co do przerwy to masz rację.dziękuję jeszcze raz kolego ;) i pozdrawiam serdecznie. miłego wieczoru;)
_________________
lalka
 
     
@chester1988 
PREZES JMD


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 15 Gru 2009
Posty: 116
Skąd: Bukowno
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-07-08, 09:12   

nie ma co za polecam się na przyszłość :D
_________________
chemios.pl kliknij na reklamę...
kac morderca nie ma serca zbieram na piwo pomóżcie!
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2010-07-11, 22:15   

przerwy to nasze prawo i jeśli nie będziemy z tego prawa korzystać to nam je zabiorą :rool:
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
@lalka 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Lip 2010
Posty: 264
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-07-12, 11:45   

:em29: a jak nam odbiorą przerwy to będziemy walczyć;) :boks:
_________________
lalka
 
     
~magia13

Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 33
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-07-12, 12:16   

nikt WAM nie może zabrać przerwy, nikt Wam także nie powie pani kasi czy paniu aniu proszę iść na przerwę to musicie sobie sami robić przerwę w odpowiednim momencie i nauczyć kierowników raz na zawsze to, że jest mała obsada na sklepie a ogrom pracy to nie znaczy że macie mieć przerw. Nie pozwólcie aby doszło do tego jak było dawniej dopóki się nie zrobiła afera w TVN ,nie jeden kierownik oddany BIEDRONIE odpowiadał przed sądem.Dawniej pracownikowi należało się tylko pracować po godzinach za frajer.
 
     
@chester1988 
PREZES JMD


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 15 Gru 2009
Posty: 116
Skąd: Bukowno
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-07-12, 15:25   

pamiętaj kierownik też może kasować...
_________________
chemios.pl kliknij na reklamę...
kac morderca nie ma serca zbieram na piwo pomóżcie!
 
     
@lalka 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Lip 2010
Posty: 264
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-07-12, 16:38   

:yeah: i tak trzymać kochani, nie damy im się tak łatwo.
_________________
lalka
 
     
marica30

Dołączył: 26 Lip 2010
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-07-26, 01:24   Re: Brak przerw w pracy- Towar wazniejszy od czlowieka

zibim206 napisał/a:
Witam chcialem zapytac ja tam u was jest z kierownikami i tym jak dbaja o pracownikow??
bo na naszej biedronce zle sie dzieje.. niektorzy kierownicy b.czesto nie robia przerw 15 minutowych dla kasjerow i calej zalogi.. niby to 15 minut ale przy 500 paragonac i 30 mixach to dodaje sil. kiedy sie go pytasz kiedy zaczynamy przerwy to odpowiada Ci-"wtedy!...wiesz juz kiedy beda? wracaj do pracy" wkurza mnie takie cos! co wy byscie zrobili na naszym miejscu gdy towar na palecie przewyzsza czlowieka!!
Piszcie
POZDRO!!
i w sumie przez dwa lata i niej na zmianie nie bylam na przerwie,,,,,wogole kierownictwo do d,,,,,masakra obgadywaly ,smialy sie z wszystkich i tylko capucino chlaly w biurze,,,,zamiast ruszyc swe tylki ,,,,ogolnie fajnie sie pracowalo ale bez tej elity bylo by fajniej...pozdro
 
     
awen

Dołączył: 20 Maj 2010
Posty: 17
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-07-26, 10:48   

A u nas na przerwy chodzimy bez większych komplikacji.informuję kierowniczkę,że idę,i po sprawie.Ona siada wtedy na kasę.Wiadomo,że priorytetem jest towar,więc tak kombinujemy żeby pójśc przed.Sama KS pilnuje tych spraw.Nie daj Boże powiem,że nie jestem głodna!-to mam i tak zejśc na socjalny i popatrzec sobie w sufit :) -jest w porzo.
 
     
@lalka 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Lip 2010
Posty: 264
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-07-26, 11:40   

u nas pracownicy mają przerwy, ale ostatnio mamy zakaz palenia . więc porazka. ;(
_________________
lalka
 
     
@zielonabiedrona 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lip 2010
Posty: 341
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-08-11, 00:24   

u nas palenie tylko w czasie przerwy...czyli jeden raz w ciągu zmiany! :eee:
 
     
@reniusia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 18 Lip 2010
Posty: 187
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-08-13, 22:02   

Moja kierowniczka sam przychodzi i pyta czy nie chcę już iść na przerwę nie do pomyślenia żeby ktoś nie korzystał z przerwy jeszcze opierdzieli jak się nie było a palenie na przerwie :yeah:
 
     
@lalka 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Lip 2010
Posty: 264
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-08-13, 22:10   

no to tylko pozazdrościć takiego kierownictwa
_________________
lalka
 
     
@katmro88 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 06 Lip 2010
Posty: 298
Skąd: małopolska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-08-13, 22:39   

Trza sie o swoje upominac i tyle bo jak raz pokazesz ze nie pojdziesz to potem Cie niechetnie beda puszczac.
Musisz okazac swoje zdanie.
 
     
@Flapjack 
The Viper


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 382
Skąd: rodem z piekła
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-08-21, 19:10   

Właśnie jak to jest z tym paleniem. W książce kasjera jest napisane, że nie można palić w sklepie, ale nic nie ma że nie można wyjść ze sklepu. Przecież czasem trzeba przed budynkiem posprzątać czy wózki przepchnąć Od kilku dni kierowniczka szaleje i zabroniła palić, czy ma do tego prawo? Większość osób na to leje i po kryjomu pali, ale ja frajer się tego trzymam. Jutro mnie czeka 12h bez dymka :zly:
Jeść mogę nie chodzić, ale na fajkę jak nie pójdę raz czy dwa to się nerwowy strasznie robię. Niektórzy przesadzają z paleniem (np co godzinę chodzą), ale raz czy dwa to chyba nie tak dużo. Dopóki się ten idiotyczny zakaz nie skończy chodzę na 15 minut przerwy z zegarkiem w ręku nawet jesli nie chce mi się jeść. Ostatnio tak zrobiłem przy rejonie, nie jadłem tylko siedziałem na socjalnym. Potem kierowniczka spytała mnie co robiłem. Odpowiedziałem, że byłem na przerwie. Stwierdziła, że przecież nie jadłem, a ja, że nie byłem głodny :yeah:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo