Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Bartosz
2010-02-06, 23:32
Brak przerw w pracy- Towar wazniejszy od czlowieka
Autor Wiadomość
max26

Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-03-07, 16:15   

chłodnia i mrożonki to pierwsze co trzeba zrobić, ja mam popołudniową dostawę i jest wtedy największy ruch jak dziewczyny nie rozłożą to się nic nie stanie i mają czas na przerwę.Jako kierownik dbam o dobrą atmosferę w pracy choć czasami jest cięszko ale przerwa to podstawa! ;)
 
     
ewa291285
[Usunięty]

Wysłany: 2010-03-09, 09:10   

Przerwa należy sie gdy minimalny dobowy czas pracy wynosi 6h. A nie po 6h pracy. Nie mylcie pojęć. Jezeli masz zaplanowany grafik np na wtorek 5h pracy przerwa sie nie należy. od 6h i powyżej przysluguje 15minut przerwy.
Prawda jest taka,ze kierownik sam decyduje kiedy nam te przerwe udzielic. Moze zezwolić nam zejsc na przerwe zaraz po przyjsciu do pracy jezeli tego chcemy a moze dopiero na pol godziny przed koncem pracy...ale ma ja nam wydać obowiązkowo w godzinach naszej pracy. Jezeli tego nie zrobi narusza regulamin.
 
     
Dumbi 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 24
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-03-13, 18:45   

ewa291285 napisał/a:
Przerwa należy sie gdy minimalny dobowy czas pracy wynosi 6h. A nie po 6h pracy. Nie mylcie pojęć. Jezeli masz zaplanowany grafik np na wtorek 5h pracy przerwa sie nie należy. od 6h i powyżej przysluguje 15minut przerwy.
Prawda jest taka,ze kierownik sam decyduje kiedy nam te przerwe udzielic. Moze zezwolić nam zejsc na przerwe zaraz po przyjsciu do pracy jezeli tego chcemy a moze dopiero na pol godziny przed koncem pracy...ale ma ja nam wydać obowiązkowo w godzinach naszej pracy. Jezeli tego nie zrobi narusza regulamin.

trafna uwaga.
 
     
bilo22

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 15
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-03-30, 22:24   

Dumbi napisał/a:
ewa291285 napisał/a:
Przerwa należy sie gdy minimalny dobowy czas pracy wynosi 6h. A nie po 6h pracy. Nie mylcie pojęć. Jezeli masz zaplanowany grafik np na wtorek 5h pracy przerwa sie nie należy. od 6h i powyżej przysluguje 15minut przerwy.
Prawda jest taka,ze kierownik sam decyduje kiedy nam te przerwe udzielic. Moze zezwolić nam zejsc na przerwe zaraz po przyjsciu do pracy jezeli tego chcemy a moze dopiero na pol godziny przed koncem pracy...ale ma ja nam wydać obowiązkowo w godzinach naszej pracy. Jezeli tego nie zrobi narusza regulamin.

trafna uwaga.


to chyba ty zle rozumujesz a powiedz mi kiedy to konczysz 6 godzine zaraz minute po 5godzinie czy zaraz minute przed 7 godzina

Przerwa należy sie gdy minimalny dobowy czas pracy wynosi 6h. A nie po 6h pracy CZYLI JASNE ZE MUSIS PRZEPRACOWAC CALE 6H ZEBY DOSTAC PRZERWE A NIE 5H I 1 MIN
 
     
@Biedronek On 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 339
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-03-31, 21:26   

bilo22 napisał/a:
Przerwa należy sie gdy minimalny dobowy czas pracy wynosi 6h. A nie po 6h pracy CZYLI JASNE ZE MUSIS PRZEPRACOWAC CALE 6H ZEBY DOSTAC PRZERWE A NIE 5H I 1 MIN


No już napisałem w innym temacie o tej przerwie, współczuje kasjerom
  Ocena JMP: 6/10
     
oszolom2


Dołączył: 05 Kwi 2010
Posty: 20
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-04-06, 19:23   

czytajcie KODEKS PRACY pracownik sam decyduje o swoich przerwach i kiedy i w jaki sposob je wykorzystuje
a wyjcie do toalety nie jest traktowane jako przerwa
wiec mamy problemy z pecherzem i dzwonimy od jutra

ps.nie trzeba przepracowac 6h aby udac sie na przerwe
 
     
despero01 

Dołączyła: 28 Kwi 2010
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-05-11, 23:23   

jak dluga powinna byc przerwa gdy ma sie zaplanowe 12h pracy??? czy przysluguja 2 przerwy ???? :rool:
 
     
@malenstwo20088


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 324
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-05-12, 12:21   

despero01, przerwa 15 minutowa
 
     
petoka

Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-05-13, 21:22   

u nas bylo tak do dzisiaj że - jak byla robota wychodzilyśmy na dwie fajki .Pierwsze palenie vylo conajmniej po czterech godzi,pracy nastepne po dwuch lub trzech,Jak był troche wiekrzy luz były trzy fajki i ani jednej wiecej,jednocześnie miałysmy ustalone ze niejemy!!!!!dzisiaj dowiedziałyśmy sie ze wprowadzono całkowity zakaz palenia -uważam że to dyskryminacja-co wy na to???/Dolnoślaskie/
 
     
Rudi510

Dołączył: 20 Maj 2010
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-05-20, 21:23   

nie ma w kodeksie pracy ze przerwa nalezy sie po 6 godzinach jak chcesz to mozesz ja miec po 15 minutach od rozpoczecia swojej pracy
 
     
A*S* 


Dołączyła: 13 Sty 2010
Posty: 21
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-05-23, 12:09   

u mnie nie ma takich problemów - szybko rozkładamy dostawę, idziemy na szybką kawę a później jak kto chce idzie na przerwę. Jest tylko niepisana zasada która nikomu nie przeszkadza, że schodzimy na przerwę w kolejności przyjścia do pracy.
_________________
Natura dałam nam dwoje oczu, dwoje uszu ale tylko jeden język, po to abyśmy więcej patrzyli i słuchali niż mówili.
 
     
@lalka 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Lip 2010
Posty: 264
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-07-06, 21:17   

pracuję od niedawna, ale niemiałam ani razu 15 minutowej przerwy. boję się upomnieć bo nie chcę od samego początku się narazić dla KS

[ Dodano: 2010-07-06, 21:22 ]
max26,
oby na każdej biedroneczce był taki kierownik jak Ty Max to każdy pracownik byłby szczęśliwy. zazdroszczę :yeah:
_________________
lalka
 
     
@chester1988 
PREZES JMD


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 15 Gru 2009
Posty: 116
Skąd: Bukowno
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-07-06, 23:46   

lalka napisał/a:
pracuję od niedawna, ale niemiałam ani razu 15 minutowej przerwy. boję się upomnieć bo nie chcę od samego początku się narazić dla KS

[ Dodano: 2010-07-06, 21:22 ]
max26,
oby na każdej biedroneczce był taki kierownik jak Ty Max to każdy pracownik byłby szczęśliwy. zazdroszczę :yeah:


no co ty przerwa ci się należy jak bin ladenowi kulka między oczy jeśli nie ma palącej pracy na sklepie (czytaj zlot przyjaciół radia maryja podczas pielgrzymki na zakupach w twoim skelpie - ok 100 babć z trzęsącymi się rękoma z twardą walutą czytaj 1 groszówkami, lub nie jeżdżą "wszyscy święci" a na sklepie syf) to mówisz komuś może być KS, ZKS lub innej kasjerce że idziesz jeść i zeby na ciebie nie dzwonili i idzesz jeść lub na dymka... proste
PS Trzeba walczyć o swoje inni tego za ciebie nie będą robić...
_________________
chemios.pl kliknij na reklamę...
kac morderca nie ma serca zbieram na piwo pomóżcie!
 
     
@lalka 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Lip 2010
Posty: 264
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-07-07, 16:07   

DZIĘKUJĘ KOLEGO ZA tę wyczerpującą odpowiedz, bardzo mi pomogłeś i niezły masz humor;) pozdrawiam;) :*
_________________
lalka
 
     
~nika205 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 21 Cze 2010
Posty: 25
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2010-07-07, 21:30   

no co ty przerwa ci się należy jak bin ladenowi kulka między oczy-zgadzam sie na 100% NIE DAJ NIE ROZUMIEM TWOJEGO PODEJSCIA "BOJE SIE"??CZEGO KOGO KS..PROSZE CIE...jesli masz potrzebe to nie ma prawa ci odmówic przerwy PAMIETAJ TU TRZEBA MIEC TWARDĄ DUPĘ :em29: TRZYMAM KCIUKI
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo