Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Złote myśli klientów :)
Autor Wiadomość
~jjzkbmpk 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 18 Lis 2016
Posty: 42
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-01-30, 20:25   

U nas zazwyczaj te starsze osoby co za komuny stały 3 dni s kolejlach nie marudziły a teraz 4 osoby przy kasie każda osoba po max 3 rzeczy i drze sie można druga kase to dzwonie krótki sygnal umowiony z kolezanka zeby nie podchodzic ale zeby babsko sie uspokoilo .. Chwile pozniej kolezanka podeszka bo szla na przerwe takze kasowala bulke i wlasnie ta pani .. " o łaskawie przyszla " na moje pytanie czy jadla dzisiaj obiad i czy piła kawe zadowolona odp. "No oczywiscie a dlaczego pytam " a wlasnie dlatego ze my nie jadlysmy i tez odczuwamy taka potrzebe oburzyla sie i stwierdzila ze my przeciez w pracy jestesmy to jak my bd teraz jesc .. No szlak jasny trafia ... Albo ci z amareny do nich zadnego szacunku nie mam placa cieplymi lepkimi pieniedzmi i wielce klienci marudza ze kolejka ze on musi stac a amarena sie w rece grzeje o jak mu zle ..a nie daj boze zabraknie tego trunku to ci powie ze stalego klienta stracimy .".plakac nie bd prosze pana a pan no niestety nie wyschnie stojac w kolejce "
  Ocena JMP: 9/10
     
@Lilith

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 30 Maj 2013
Posty: 246
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-05-04, 17:29   

U nas jak ostatnio kasjerka szła na przerwę to klient powiedział, że przed świętami nie trzeba jeść...
 
     
bolka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lis 2015
Posty: 412
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-05-04, 21:28   

jjzkbmpk napisał/a:
..a nie daj boze zabraknie tego trunku to ci powie ze stalego klienta stracimy .".plakac nie bd prosze pana a pan no niestety nie wyschnie stojac w kolejce "

Ja zawsze odpowiadam że to nie jest towar pierwszej potrzeby jak któryś się piekli ich mina bezcenna :lol:
_________________
Kochaj to co robisz a nigdy nie będziesz w pracy
  Ocena JMP: 7/10
     
@Skiter1991 
Robot

Stanowisko:
klient

Dołączył: 17 Gru 2012
Posty: 594
Skąd: z daleka
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-05-05, 06:54   

Wczoraj kobieta chciała żeby jej tą dlugą kiełbasę żywiecka pokroic w plastry.
  Ocena JMP: 6/10
     
leandra

Dołączył: 19 Mar 2012
Posty: 4
0 UP 2 DOWN
Wysłany: 2017-05-08, 14:42   

Zdarzyło się, że degustatorka Amareny stwierdziła, iż ostatnio kupiła ten specyfik mocno fermentujący. Kasjer z refleksem powiedział: muszę Pani doliczyć, zapłaciła Pani za wino, a piła szampana :em29:
 
     
biedrrron 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 19 Maj 2017
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-05-19, 10:21   

leandra napisał/a:
Zdarzyło się, że degustatorka Amareny stwierdziła, iż ostatnio kupiła ten specyfik mocno fermentujący. Kasjer z refleksem powiedział: muszę Pani doliczyć, zapłaciła Pani za wino, a piła szampana :em29:


to akurat dobry tekst :D kasjerzy muszą mieć dużo cierpliwości..
 
     
@sylwuńka 

Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 06 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: warszawa
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2017-06-17, 22:58   

ostatnio zamiast słowiańskiego 81(był w promocji po 2,49 chyba) wbiłam klientce 84 snaka morele. Wraca po chwili i się pruje że żadnych ciastek nie brała!!! to jej wytłumaczyłam ze się pomyliłam żeby sie uspokoiła zrobimy zwrot i dopłaci za chlebek. no i tyle ją widziałam hahhah uciekła dosłownie :yeah:
_________________
Jestem zakręcona...
  Ocena JMP: 7/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo