Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nasze pomysły...
Autor Wiadomość
@malenstwo20088


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 324
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-07-20, 07:52   

Virus, chyba jednak nie wszystko - tydzien temu nie wyjelam szczoteczki do zębów- skubana w rogu była i jej nie zauwazylam ani kasjerka i wyjechałam normalnie bez alarmu
 
     
@Virus 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 314
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-07-20, 10:11   

to tego nie wiedziałem... hmmm na obronę swojego pomysłu może napiszę coś takiego: JMD ma taki wielki zysk, że inwestycja w nowe technologie zabezpieczające przed kradzieżą nie powinno stanowić żadnych problemów. Wystarczy już, że bez problemu przez 3,5 roku chcą otworzyć 1300 sklepów...
_________________
Wszyscy gramy do jednej siatki, za 8 groszy!!
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2011-07-20, 10:41   

I po co u nas tyle tych Biedronek... pewnie, ze tego typu zabezpieczenia przed kradzieżą to dobry pomysł, ale terminale płatnicze tez takim są, a jak widac firmie nie zależy na wprowadzeniu.
 
     
@Virus 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 314
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-07-21, 10:10   

nie wiem dlaczego, ale wydaje mi się, że JMD chce mieć w Polsce ogromną sieć archaicznych sklepów, wyróżniających się na tle konkurencji niskimi cenami i brakiem obsługi kart płatniczych... a szkoda bo niektórzy klienci rezygnują albo zanim wypłacą pieniądze z bankomatu tworzy się gigantyczna kolejka w oczekiwaniu na nich przy nieanulowanym paragonie, lub też odrywanie KS/ZKS od pracy i anulowanie paragonu a dla nas cała zabawa z przerzucaniem towaru od nowa...
_________________
Wszyscy gramy do jednej siatki, za 8 groszy!!
 
     
BIEDRONKA 29
[Usunięty]

Wysłany: 2011-07-21, 11:46   

• Dodatkowe informacje na temat sprzętu, z NON Food.. Czasami Klienci pytają o jakieś dane techniczne, parametry… i poza skąpą informacja na opakowaniu, nie umiemy nic powiedzieć…
• To samo tyczy się kwiatów… Myślę, że można by doczepiać takie informacje do cenówek… oraz wieszać na socjalnym, gdzie każdy z Nas miałby czas na nie rzucić okiem…

• Wprowadzenie możliwości płacenia euro w każdym sklepie
• Nazwa produktu, która znajduje się na etykiecie cenowej, powinna być również w języku angielskim…
• Oznaczenia czytnika… nad czytnikami duże nazwy „czytnik” w obu wersjach językowych…
• Łańcuchy z kłódką, służące do zamykania wózkowni…
• Wyposażenie apteczek – lepsze..
Ostatnio zmieniony przez BIEDRONKA 29 2011-08-02, 22:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
#tolek123

Dołączył: 03 Lut 2010
Posty: 103
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-07-21, 17:25   

u mnie nie jest potrzebne płacenie w EURO bo i poco w POLSCE mieszkam i złotówki mam w kieszeni a po za tym ty mówisz o swoim sklepie a nie o wszystkich BIEDRONKACH bo ja jestem z drugiej strony Polski i Co dolar się liczy a nie euro. POZDRAWIAM ze Polski Wschodniej
 
     
BIEDRONKA 29
[Usunięty]

Wysłany: 2011-07-21, 21:03   Pomysły… pomysły..

• Większe lusterka, nad kasami…
• Osobiście wolałabym, aby boksy kasowe były zabudowane, od strony klienta, jakąś plastikową osłoną ( od strony klienta, pakującego towar)… czasami mam wrażenie, że dosłownie, wkładają mi głowę w kasetkę….
• Specjalny sprzęt do mycia okien, …. Szczególnie na zewnątrz… wiadomo mamy mało czasu…. A skakanie po drabinie jest niebezpieczne… szybko, dokładniej, efektywniej…
• Listwy cenowe, na koszach większa ilość… czasami potrzebujemy umieścić więcej cen i byłoby ładniej, aby nie podklejać je taśmą klejącą…
•, metalowy koszyczek, mniejszy od tradycyjnych z non foodu, o jakieś ¾ , używany byłby na wystawianie degustacji….
• Nie wiem, jaki jest koszt wywożenia baterii zużytych ze sklepu…obserwuję ludzi, i zauważam, że wrzucają nam do owych pojemników śmieci….Proponowałabym jakiś duży plakat informujący powieszony nad lub w okolicy owego pojemnika..
Opis, cen na O/W… brzydko wygląda, dopisywane przez nas „kraj pochodzenia”… a poza tym, Klienci mają problem, z LUZ… niech zostanie wprowadzona bardziej polska nazwa,… KG…. Mniej sytuacji konfliktowych…
• Buty „robocze”… możliwość, pozostawiania ich pod szafkami…
Ostatnio zmieniony przez BIEDRONKA 29 2011-08-03, 11:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
@kas 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 29 Maj 2010
Posty: 205
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-07-21, 21:30   

ale to że co .. dalej to wyśle ktoś do tych wyżej?

BIEDRONKA 29 napisał/a:
Wyposażenie apteczek – lepsze..
wcześniej chyba była nawet najzwyklejszy węgiel leczniczy ,a teraz? kicha!

BIEDRONKA 29 napisał/a:
Buty „robocze”… możliwość, pozostawiania ich pod szafkami…
hmm.. w nich tak okropnie poca się stopy że chyba lepiej smrody chować do szafki :P po ciężkim dniu kładę na szafkę więc niemiła woń ulatuje do góry ;)

z większoscią "życzeń" zgadzam się :)

przypomniało mi się,a jeśli się powtórzę to krzyczeć ;)

- inne bądź lepsze listwy cenowe. albo ulepszyć,rozwiązać problem "opadania cenówek".
- przywrócenie szafek na zakupy klientów !!
- listwa cenowa [ta wąska] wykończona innym materiałem.nie chcę wyjść na jakąś księżniczę o delikatnych rączkach ale wielokrotnie ten plastik wbijał mi się pod paznokcie a to nie jest przyjemne :/

AAA!! i większa ilość koszulek roboczych ! mogłoby być chociaż 4 na rok,a nie dwie sztuki :/

Biedronka 29 napisałaś wcześniej o podajnikach na gazetki promocyjne przy alkoholu..nie macie ich? my mamy konkretnie jeden. powinien on być na wyposażeniu sklepu ?
Cytat:
• Wiatraki w biurach…
u nas wstawili sobie jeden wentylator z oferty niedawnej ;p
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2011-07-21, 23:23   

kas napisał/a:
wcześniej chyba była nawet najzwyklejszy węgiel leczniczy ,a teraz? kicha!


u nas jest węgiel i tabletki przeciwbólowe
BIEDRONKA 29 napisał/a:
Ochrona na sklepie

nie macie ochroniarza?
BIEDRONKA 29 napisał/a:
Buty „robocze”… możliwość, pozostawiania ich pod szafkami…

nie ma u nas z tym problemu
BIEDRONKA 29 napisał/a:
Nie rozumiem polityki oddzielnego składowania palet … zwykłych oraz niebieskiego koloru

to prawda, ze w podreczniku jest tak napisane, ale przynajmniej u nas nie ma problemu z wrzuceniem wszystkiego na jedna gromadke:)
BIEDRONKA 29 napisał/a:
Jeśli woda w dystrybutorach na magazynach nie przejdzie… to woda w butelkach

u nas zawsze stoi woda na magazynie, grunt aby byla opisana

jak widac wiele rozwiazan zostalo wprowadzonych juz na innych sklepach, byc moze z czasem bedzie tak wszedzie.

[ Dodano: 2011-07-21, 23:25 ]
kas napisał/a:
AAA!! i większa ilość koszulek roboczych ! mogłoby być chociaż 4 na rok,a nie dwie sztuki :/

nie wiem z czego wynikaja te roznice, ale u nas kazdy ma 3 koszulki
 
     
katarina 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 22 Lip 2011
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-07-22, 02:02   

Witam!
Pomysly super!
A co myślicie na temat WC dla klijentów ? Czesto sie zdaze bynajmniej u mnie w biedronce ,ze rodzice wybiegaja i wysadzaja dzieci na trawie przed sklepem.Przeciez dziecko nie utrzyma do powrotu do domu!!Nie wspomne o doroslych, ktorzy nie pojda na trawke ;) a nikt nie wie kiedy nadejdzie potrzeba. . . . .
-przeniesienie kartonow z sokami np.jabko-antonowka
nizej ,ciezko jest wylozyc tam towar zwlaszcza 2 warstwe, jeszcze jak ktoś jest niski.
Pozdrawiam. . .
 
     
@Blondi86 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 787
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-07-22, 03:17   

BIEDRONKA 29 napisał/a:
podpisywanie, czynności sprzątających jest dla mnie marnotrawieniem czasu… zawsze Ktoś z Nas, myje podłogę sklepu… socjalny ( uzależniony od czasu, ale również)…. Więc, takie zeszyty są dla mnie bezsensowną procedurą…

A to u was takie coś jest ? u mnie nie :)
BIEDRONKA 29 napisał/a:
Buty „robocze”… możliwość, pozostawiania ich pod szafkami…

Ja kłade pod szafką :)
BIEDRONKA 29 napisał/a:
Ochrona na sklepie….

Ochrone mamy ale p :aniol: rzydało by sie 2 ochroniarzy żeby zawsze którys był
kas napisał/a:
przywrócenie szafek na zakupy klientów

No u nas są, ale klienci i tal wchodzą z zakupami
BIEDRONKA 29 napisał/a:
 Wyposażenie apteczek – lepsze.

No własnie u nas są tylko jakies plastry i bandaże nic więcej
 
     
jan kowalski
[Usunięty]

Wysłany: 2011-07-22, 10:04   

katarina napisał/a:
A co myślicie na temat WC dla klijentów ?

A kto wg ciebie miałby tę toaletę sprzątać... :szczena: ?
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2011-07-22, 10:29   

jan kowalski napisał/a:
A kto wg ciebie miałby tę toaletę sprzątać... ?


hehe, pomyslalam dokladnie to samo :) u nas byly tak tragiczne przypadki korzystania z naszych toalet przez klientow, ze chociaz teraz mamy toalete dla klientow, to sluzy jako skladzic :)

[ Dodano: 2011-07-22, 10:30 ]
A jesli chodzi o apteczki, to przeciez Wasz KR zamawia wyposazenie, trzeba tylko zglosic potrzebe
 
     
@eeewelinkaaa 


Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 166
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-07-22, 23:35   

Z tym Euro to przeginka,teksty w języku angielskim też niekoniecznie,może jeszcze niech pracowników na obowiązkowe kursy w
wysyłają.Wymyślacie już pierdoły,a nam podstawowych przeczy dać nie chcą.
Większe lustra??Na nowszych Biedronkach wogóle nie ma luster.Sprzątanie toalety dla klientów,to jest masakra,nie macie pojęcia gdzie ludzie potrafia zostawiac swoje nieczystosci.
 
     
@Virus 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 314
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-07-22, 23:56   

optymalizacja systemu informatycznego - nowe kody na nowe warzywa i owoce drukowane na kasie dla kasjera wpinającego kasetkę i komunikaty że dany towar jest nie dostępny żeby wyeliminować błędną sprzedaż :D
_________________
Wszyscy gramy do jednej siatki, za 8 groszy!!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo