Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
BOP to Biuro Zwalniania Pracowników
Autor Wiadomość
ObózPracyJMD

Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 24
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-07-06, 06:40   

W Biedronkach nie ma miejsca na zwykłych uczciwych pracowników. Tacy zostają zwalniani prędzej czy później.
Zostają pokorne lewaki co to wszystko zniosą i się nie odezwą.
A największe sku*wysyny zostają KS i KR.
I tacy są najbardziej szanowani przez Pedra i jego lizodupy.
_________________
Obóz pracy JMD
 
     
pieszczoch 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 17 Lis 2010
Posty: 15
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-07-06, 15:29   

Popieram w 100% :em29:
 
     
~magia13

Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 33
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-07-07, 00:26   

nie prawda ja pracowałam ponad 10 lat, byłam uczciwa i pracowita, nie byłam lizodupem,bardzo często wyrażałam swoje zdanie i moje opinie nie dałam się poniżać, nie bałam się, że mnie zwolnią jak będę mówić co mi się nie podoba, niestety ze względu na stan zdrowia musiałam odejść /tak sama chciałam/, ale firma zachowała się w stosunku do mnie uczciwie /nie będę opisywać szczegółów/ ja byłam zadowolona i nie żałowałam tych 10 lat a nie zawsze było dobrze i łatwo.
 
     
ObózPracyJMD

Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 24
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-07-08, 11:42   

Wyjątek potwierdza regułę. Strategią firmy jest aby KS były osobami obojętnymi i bezwzględnymi. Ma liczyć się zysk a siła robocza do roboty i o żadnych problemach nie chcą słyszeć. Jak która podskoczy to won na bruk.
Tak jesteśmy traktowane we własnym kraju przez zagraniczny kapitał. :zly:
_________________
Obóz pracy JMD
 
     
jan kowalski
[Usunięty]

Wysłany: 2011-07-08, 22:13   

ObózPracyJMD napisał/a:
Strategią firmy jest aby KS były osobami obojętnymi i bezwzględnymi. Ma liczyć się zysk a siła robocza do roboty i o żadnych problemach nie chcą słyszeć. Jak która podskoczy to won na bruk.
\
Nie zgadzam się, przeceniasz rolę KS w firmię. To raczej domena KR...
 
     
@bartek_remix 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 10 Wrz 2010
Posty: 122
Skąd: Kwidzyn
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-07-09, 13:08   

ObózPracyJMD napisał/a:
Wyjątek potwierdza regułę. Strategią firmy jest aby KS były osobami obojętnymi i bezwzględnymi. Ma liczyć się zysk a siła robocza do roboty i o żadnych problemach nie chcą słyszeć. Jak która podskoczy to won na bruk.
Tak jesteśmy traktowane we własnym kraju przez zagraniczny kapitał. :zly:


No tutaj troszeczkę przesadzasz. Jeżeli masz coś do kierownictw z którym pracujesz to im to powiedz, a nie teraz oceniasz wszystkich. Nie wszyscy sa doskonali, ale tez nie warto od razu na forum wszystkich obrażać.

A po drugie zastanów się jakim ty byś był KS jakby Cie awansowali.
Nie mów chop zanim nie przeskoczysz
_________________
"Nie wszystko można kupić, ale wszystko można sprzedać"
 
     
milanista

Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-07-10, 08:06   

Witam . Ja pracuję w Biedronce B1966. Ogólnie powoli zbieram materiały bo bardzo mi się nie podoba jak zachowuje się kierownictwo. KS jest panem i władcą . Wszystkie zastępczynie jakby mogły to by mu bez mydła weszły i 80% kasjerów. Kierownictwo nie zwraca uwagi jak pracują nowo przyjęci lub nawet tacy z rocznym stażem. Do nas czepiają się cały czas. KS potrafi nawet zarzucać ludziom , że to jest źle , że ktoś się po pracy spotyka. Jemu się to nie podoba. Ogólnie jest paskudnym samcem , który ślini się na widok damskiego tylka. Kolejna sprawą jest układanie grafików . Nie potrafię zrozumieć czym ten człowiek sie kieruje. Nie ma sprawiedliwego podziału . Popołudnia i nocki robią w zasadzie caly czas te same osoby, a inni pracują tylko na rano. To samo jest z wychodzeniem na sklep bez kasetki. Wiecznie te same osoby. Inni nie bo oni nie wiedzą gdzie towar leży a pracują już kilka /kilkanaście miesięcy. Kolejna sprawa to temat urlopów wypoczynkowych. Co innego mówi KP i regulamin pracy biedronki a KS i tak po swojemu. Trzeba iść i się prosić . A dla czego nie można zgodnie z prawem pisać podania o urlop. W tedy wszystko jest na papierze , jeśli nie chce ci dać urlopu w danym terminie to musi to uzasadnić a tak mówi , że w sezonie to możemy zapomnieć . Przecież my mamy rodziny , żony i mężów. DZIECI. U nas to prawie zawsze możemy zapomnieć bo cały czas jest meksyk. Przecież urlop jest pracownika nie kierownika. To samo tyczy sie przerw . Wiecznie jest nie pora ale co niektórzy to na papieroska mogą wychodzić jak chcą. Mamy aż cztery panie z-cy kierownika . Notorycznie jest tak , że przy nawale pracy na sklepie ( chodzi 6 kas i są jeszcze kolejki) one nawet na sklep nie wyjdą choćby zebrać kartony. Kawa i ploteczki. A na koniec , że nic nie jest zrobione. Jedynie tyłki podrywają jak KR wjeżdża. W końcu trafił się KR , który nie klepie się z kirownictwem sklepu po plecach . Takich tematów o których mówię jest wiele każdego dnia. Nasz sklep ma bardzo duże obroty. Mamy naprawdę co robić . Tu nigdy na przerwę nie ma czasu. Przecież gdzieś wyżej widzą to po utargach . Ale jak zawsze liczy się kasa a ludzie to do roboty. Zastanawiam się czy w koncu ktoś zrobi z tym pożądek. Osobicie boję się za mocno wychylać bo wiadomo . Wypowiedzonko i cześć. Ale potrzebowałbym chyba spotkać się z KR po za praca i po krótce przedstawić mu te informacje , które już posiadam. Bo tego jest zbyt dużo aby tu pisać. Hamuje mnie obawa o to , że stracę prace.
 
     
ObózPracyJMD

Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 24
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-07-10, 11:40   

milanista napisał/a:
Hamuje mnie obawa o to , że stracę prace.

Stracisz niestety.... Ja już się przekonałam, że nikt się za pracownikiem nie wstawi. Ani KR ani KO ani pan Kieca z BOP, który przyjmuje skargi pracowników by wykorzystać je do pozbycia się z firmy niewygodnych szeregowych pracowników. Ktoś sią znowu czuje obrażony? Może p. K. się odezwie w swojej obronie? Radzę wam dobrze unikajcie BOP bo wbrew nazwie jest to Biuro Obsługi Pedra i służy temu żeby pracownicy którym się coś nie podoba zostali wyeliminowani. Mają zostać zwykłe muły robocze a prostaki i chamy zostają wypatrzone i awansowane. i dlatego mamy takich KS i KR. W dodatku to biuro BOP. Pożałowania godne.
Już pisałam przyjmują skargę i tą skargę ujawniają osobie której dotyczy i jeszcze się ujawnia kto ośmielił się donieść. Kompletna nieudolność i zła wola. Oczywiście pracownik zostaje wyje*any na bruk. Dziękujemy panie K. za taka robotę i paru osobom w randze administratorów tego forum które diabli wiedzą kim są, ale raczej nie szeregowymi pracownikami.

//-----------------
Na forum panuje zakaz upubliczniania danych osobowych, +1 ostrzeżenie.
Po drugie, forum jest całkowicie nie zależne od firmy i działa poza firmą i resztą związków.
Bartosz
_________________
Obóz pracy JMD
 
     
BIEDRONKA 29
[Usunięty]

Wysłany: 2011-07-10, 19:00   

Wciąż nie rozumiem,: skoro w Twoim mniemaniu, zostałaś zwolniona niesłusznie, dlaczego się nie odwołałaś?
Ostatnio zmieniony przez BIEDRONKA 29 2011-08-02, 19:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
@malenstwo20088


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 324
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-07-10, 20:17   

BIEDRONKA 29, ja ci odpowiem dlaczego ludzie nie chodzą do sądu :
- brak czasu - sprawy ciągną się miesiącami
- jesli nawt wygrasz w sądzie bedziesz tak gnojony ze w koncu sam sie zwolnisz
 
     
BIEDRONKA 29
[Usunięty]

Wysłany: 2011-07-10, 23:12   

I to jest Nasz sposób działania… wolimy narzekać, szukać winnych, …
Ostatnio zmieniony przez BIEDRONKA 29 2011-08-02, 19:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
ObózPracyJMD

Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 24
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-07-11, 06:53   

Dobrze pani kadrowa BIEDRONKA 29, a co z tymi co są na umowę na czas określony? a takich jest zdecydowana większość! komu mają się poskarżyć? twojemu guru R.K. z BOP? A może związkom zawodowym?
_________________
Obóz pracy JMD
 
     
BIEDRONKA 29
[Usunięty]

Wysłany: 2011-07-11, 12:20   

Nie będę z Tobą prowadzić prywatnej wojny… na forum…
Jeśli masz jakieś pytania, zapraszam do konwersacji na poziomie, na pw..
Może dojdziemy do konsensusu…
 
     
ObózPracyJMD

Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 24
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2011-07-12, 06:43   

Bartosz napisał/a:
Rafał Kieca - M.Manager ds. Relacji Pracowniczych
Biuro Obsługi Pracowników (BOP)
Jeronimo Martins Dystrybucja S.A.
41-700 Ruda Śląska,
Ul. Zabrzańska 24,


Tel: 0-800-800-135 & 323 420 303
E-mail: pracownicy@jmpolska.com


A to kto napisał???
Zamiast mi udzielać ostrzeżeń zajmij się spamem jaki tu napływa
_________________
Obóz pracy JMD
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-07-12, 17:07   

ObózPracyJMD, zarobiłeś kolejny punkcik gratis. Rób tak dalej... :regulamin:
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo