Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
superfood
Autor Wiadomość
helenowska 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 12 Gru 2018
Posty: 1
  Wysłany: 2018-12-12, 17:55   superfood

Czy kupujecie produkty oznaczone jako superfood. W beidronce coraz ich więcej. Czy warto, czy to głupia moda. Macie jakieś sprawdzone przepisy z tymi dziwactwami? :dziura:
_________________
stonka
Ostatnio zmieniony przez 2018-12-12, 18:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2018-12-12, 18:13   

Oglądałam ostatnio program o tych superfoods'ach, trochę czytałam I tak naprawdę to ściema, moda i sposób na nabijanie kasy. W Polsce też mamy swoje superfoods, a różnica tylko taka, że nazwa mniej egzotyczna :)
Są po prostu produkty, które zawierają bardzo dużo dobrych składników i dlatego tak się nazywają, ale nie są czymś super w gruncie rzeczy.

Siemię lniane, orzechy, zielenina np jarmuż, jagody, kasza - to tylko kilka z naszych superfoods :)
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2018-12-19, 01:27   

moje superfoody najczęściej opierają się na różnego rodzaju kaszach - polecam xD
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
uluczka 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 02 Cze 2019
Posty: 1
Wysłany: 2019-06-03, 13:19   

Dziś w biedronce na zakupach właśnie takie produkty zauważyłam i dlatego zaczęłam szperać za jakimiś informacjami. Ja kupiłam gotowane buraki i mam zamiar zrobić z nich dwa "dania". Carpaccio oraz ucierane buraczki na ciepło do obiadu. Jakie jeszcze produkty superfood można zakupić w biedronce?
 
     
Liisica 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 13 Sie 2019
Posty: 1
Wysłany: 2019-08-13, 18:01   

Super food to nie tylko oznaczone produkty, ale także te które na co dzień dostępne są w normalnej ofercie. Na liście super food znajdują się np orzechy włoskie, siemię lniane, natka pietruszki, miód , jarmuż, dynia. Nie jest to nic innego jak produkty, które są zdrowe, pełnowartościowe i wykazują wiele rozmaitych właściwości i dobroczynny wpływ na nasze włosy, skórę, paznokcie, układ pokarmowy. A to, że producenci dadzą produktowi łatkę "super food" to jedynie zabieg marketingowy. Radzę się na takie nie nabierać.
Co do przepisów to jest ich jest multum wystarczy trochę popracować z wyszukiwarką ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo