Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zakup kontrolowany
Autor Wiadomość
Zdzicha

Dołączył: 29 Maj 2011
Posty: 9
Wysłany: 2011-06-14, 09:12   Zakup kontrolowany

Jestem ciekawa ile razy w ciągu dnia, tygodnia, miesiąca można mieć zrobiony zakup kontrolowany, bo np. jak się wkurzy kogoś z kierownictwa to on może komuś zlecić żeby były te zakupy,jestem ciekawa bo jedna z moich koleżanek w ciągu dnia miała 2 razy, uwzięli się na nią.

I w jakich miejscach chowają przedmioty, u nas np. pod mlekiem, w kartonach z garnkami itp. mieszają rodzaje pieczywa, jabłek .
 
     
@malenstwo20088


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 324
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-06-14, 23:14   

u nas jak sie chcieli kogos pozbyc to wkladali łososia w miejsce gdzie dzieci sie sadza
 
     
@Tarantula 

Dołączyła: 24 Wrz 2010
Posty: 121
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-06-14, 23:43   

No to przecież widać!Wystarczy tyłek podnieść!No ale jak się nie chce..U mnie standard to nektarynki z brzoskwiniami,a tak swoją drogą to dawno nic nie było.. I niech tak zostanie..A łosoś albo krakowska pod mlekiem :boks:
 
     
@zielonabiedrona 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lip 2010
Posty: 341
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-06-15, 00:08   

ja tam proszę klientów,którym nie chce się wystawić kartonu mleka na taśmę,aby podnieśli karton....i mam problem z głowy,jak ktoś ma pretensje,to mówię,że muszę widzieć pusty wózek...I jego problem jak mi go pokaże..pomaga....
 
     
@malenstwo20088


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 324
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-06-15, 07:29   

Tarantula, tak ale łosos jest schowany jak dziecka nie ma w wózku wiec wózek trzeba odwracac i sprawdzac bo inaczej nie zauwazysz :)
 
     
Zdzicha

Dołączył: 29 Maj 2011
Posty: 9
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-06-15, 08:36   

dzięki za podpowiedź, nie zdarzyło mi się jeszcze żeby ktoś coś schował w to miejsce do siedzenia dla dzieci, może ktoś jeszcze zna inne opcje chowania zakupów ??
 
     
@kas 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 29 Maj 2010
Posty: 205
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-06-20, 18:05   

wódka parkowa odwrócona do góry dnem,wsadzona w róg wózka.
salami ostródzkie,krakowska sucha - te ze srebrnym tyłem położone w wózku tym srebrnym do góry.

wczoraj z KS zrobiła zakup kontrolowany koleżance na koniec naszej zmiany, o 20stej.w opakowanie z koszulką dla dzieci wsadziła barszcz czerwony winiary [ten do rozpuszczenia] i "pomysł na". kumpela nie sprawdziła zawartości ;]

[ Dodano: 2011-06-20, 18:07 ]
zielonabiedrona napisał/a:
ja tam proszę klientów,którym nie chce się wystawić kartonu mleka na taśmę,aby podnieśli karton
w karton też mogą włożyć :P wtedy najlepiej wyjąć np jeden kartonik mleka,albo rozchylić cały zbiorczy na pół i dno widać elegancko :)
 
     
@eeewelinkaaa 


Dołączyła: 19 Wrz 2010
Posty: 166
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-06-20, 23:07   

Dlaczego przy zakupach kontrolnych tak wymyślają???Przecież żaden klient tak nie kombinuje,jak kradną to ładują po kieszeniach lub torbach.
A co do dziwnych miejsc to KR lubią chować w zgrzewkę np. coli parkową lub dezodorant reksona (od spodu chowają miedzy butelki),podobne rzeczy wkładają do rolki ręcznika papierowego.
 
     
@Virus 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 314
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-06-20, 23:41   

Ponoć miał być zakaz chowania towaru małogabarytowego w większy....
_________________
Wszyscy gramy do jednej siatki, za 8 groszy!!
 
     
Justyna11

Dołączył: 05 Cze 2011
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-06-26, 23:26   

W przypadku wpadki z zakupem kontrolowanym czy jest sporządzany protokół ?
 
     
@Biedronek On 


Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 339
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-06-27, 22:01   

Nie zależnie czy wpadka była czy nie, protokół jest sporządzany. Oczywiście lepiej jak się wykryje towary i uniknie wpadki :D Karę stosuje KR(upomnienie, nagana) a czasem zwykła rozmowa przeprowadzona przez KS/KR.
  Ocena JMP: 6/10
     
~BeataBB 

Dołączyła: 08 Kwi 2011
Posty: 34
Skąd: Opole
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-06-28, 23:19   

Witam u nas dzisiaj kolezanka zaliczyła wpadkę i mimo szkolenia ze wszystko bez wyjątku ma być na taśmie to nie uniknęła wpadki przy TK miał 3 karmy dla pieska niby taki dobry dla zwierząt 1dał na taśmę a 2 w wozku kolezanka policzyła mu 3 powiedziała głośno i wyraznie kwotę a on jej legitymację na taśmę i wyciaga z pod karm 6 zarowek szkoda mi jej bo czeka teraz na rozmowę z KR moze się skończy na pouczeniu oby bo z tego co pamiętam to na szkoleniu było ostrzeżenie ze nie będzie zamykać oczy na razące zaniedbania mam nadzieje ze wezmie pod uwage ze kolezanka tyra jak woł na sklepie a na kasie od czasu do czasu pozdrawiam
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-06-29, 05:40   

BeataBB napisał/a:
ze kolezanka tyra jak woł na sklepie a na kasie od czasu do czasu pozdrawiam

na to bym nie liczył :szczena:
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
#Aszka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 29 Mar 2010
Posty: 103
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-06-29, 08:18   

Słyszałam o różnych pomysłach chowania towaru przez robiących zakupy kontrolne np.w koła od wózków albo w latarkę tam gdzie baterie i nasza KS powiedziała że jak wpadniemy na takim czymś to mamy nie podpisywać protokołu.Ale takie coś że nie wyciągają z koszyka to normalka i najczęściej się na tym wpada.Tyle tu się o tym pisze i dalej wpadacie,bez komentarza.A nasza KS nie robi nam sama zakupów kontrolnych.
 
     
Sachib 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-07-07, 00:11   

Ja miałem dziś zakup. Gorący kubek w jajkach, jakieś małe pudełeczko w gumowych butach, bułka z serem w kajzerkach i podmienione pasty do zębów. I wpadka. Nawet nie wiem, co mi na oczy padło, że tego nie zauważyłem. I to w ostatni dzień szkolenia... Ech...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo