Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
prywatny telefon a praca w biedronce
Autor Wiadomość
@lokii

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 18 Gru 2012
Posty: 167
Skąd: ten swąd
Wysłany: 2014-05-12, 11:13   prywatny telefon a praca w biedronce

czy u was tez tak jest ze wasze prywatne telefony sluza pracodawcy
np. trzeba sciagnac kogos do pracy, monitoring, zmiana zamowienia w piekarni, kr zyczy sobie zdjecie wyslane mmsem bo paleta jest ponad 2,2m, bo kierowca zachaczyl o costam i musi byc zdjecie itp itd

powoli zaczyna mnie to irytowac i tak globalnie sobie mysle ze firma niezla oszczednosc sobie robi bo liczba sklepow 2400 srednio niech bedzie 3 osoby kadry kierowniczej to daje 7200 niech kazdy z nas wyda na telefony po 5 pln na miesiac to jest 36000 czyli w skali roku 432000 czyli prawie pol miliona zlotych maja w kieszenie przez to ze wyciagamy telefon i dzwonimy nie myslac o tym
  Ocena JMP: 2/10
     
@kas 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 29 Maj 2010
Posty: 205
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-12, 11:53   

tak było od dawna. pół biedy jak ktoś ma abo i duzo minut :P ja mam nr na kartę więc czasem musiałam ładować 2x 30 zł na miesiąc.

sklep posiada nr stacjonarny [bynajmniej powinien posiadać] i z niego można dzwonić do piekarni ;>

lokii napisał/a:
np. trzeba sciagnac kogos do pracy
niestety do tego służy prywatny tel.
lokii napisał/a:
kr zyczy sobie zdjecie wyslane mmsem
przeciętny mms kosztuje 40 gr ;> można też mu powiedzieć że nie masz kasy i wyślesz mu bluetooth'em albo przez mejla w domu ;> każdy KR musi mieć jakiś tam adres e-mail.
lokii napisał/a:
monitoring
co masz na mysli ? zgłaszacie zgranie czy awarię czy co ?
 
     
@czarownica25 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 24 Kwi 2014
Posty: 560
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-12, 12:37   

Całe szczęście na moim sklepie telefon służbowy nie ma żadnych blokad... Dzwonimy bardzo często, limit wynosi 350 zł a za przekroczenie limitu odpowiadamy materialnie. Jak pracuję tak jeszcze nie słyszałam żeby limit został przekroczony (całe szczęście). Ale załatwiać firmowe sprawy przez prywatny telefon... Firma przesadza :bu: Na plakaty których wyprodukowanie kosztowało kupę pieniędzy a i tak połowa idzie w kosz (na moim małym sklepie) i pewnie u was też, szkoda kasy nie jest. A na połączeniach od których zależy czy kasjer będzie poinformowany że jest ściągnięty do pracy bo jest pilna potrzeba to już żydzą... ;/
  Ocena JMP: 8/10
     
@lokii

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 18 Gru 2012
Posty: 167
Skąd: ten swąd
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-12, 12:59   

@kas

nie posiadany telefonu stacjonarnego

mms 40gr ale to dalej sa moje pieniadze
mail z domu nie ja w domu nie swiadcze pracu dla jmp nie wiem jak inni

monitoring np nocne wezwanie i procedury tego tyczace
  Ocena JMP: 2/10
     
@kas 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 29 Maj 2010
Posty: 205
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-12, 13:24   

z numeru służbowego jest odblokowane połaczenie do Stacji monitoringu. bynajmniej u nas na rejonie tak było - do firmy Konsalnet . Można było odwołać grupę itp. jeśli nie to proście KR lub KO by odblokowali.

lokii napisał/a:
mms 40gr ale to dalej sa moje pieniadze
to zostaje wysłanie irdą/bluetoothem :)ewentualnie zrzućcie się jako zespół na jakiś starter z tanimi połączeniami,tel się zawsze jakiś znajdzie ;)

lokii napisał/a:
mail z domu nie ja w domu nie swiadcze pracu dla jmp nie wiem jak inni
no widzisz tak źle,tak niedobrze. wysoką paletę zgłaszasz jako ZPW. zdjęcie zachowaj jako dowód. uszkodzenie czegoś przez kierowcę też się zgłasza by ściągnąć z OC firmy przewozowej , zależy jakie to uszkodzenie. Czasem przyjeżdża likwidator i on robi zdjęcia itd.

i wyjście z sytuacji zawsze się znajdzie,wystarczy chcieć.
 
     
@lokii

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 18 Gru 2012
Posty: 167
Skąd: ten swąd
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-12, 14:28   

dalej nie rozumiesz

kr na pytanie co z tym zrobic stwierdzil nic sie nie da

irda/bluetooth nie dziala na odleglosc a kr sobie zyczy natychmiast miec zdjecie
zrzutka jako zespol o czym mowisz dalej to sa nasze prywatne pieniadze wykorzystane w celach sluzbowych

zdjecie jako dowod a czym zrobione ??
moim wlasnym prywatnym telefonem ktorego wcale nie musze posiadac ani udostepniac jmp

nie wiem jakie masz doswiadczenia z uszkodzeniami spowodowanymi przez kierowce ale jeszcze sie z likwidatorem i zdjeciami tylko przez niego robionymi nie spotkalem a z poleceniem kr "prosze zrobic zdjecia i przeslac do mnie" za kazdym razem
  Ocena JMP: 2/10
     
biedronella33
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-12, 16:13   

lokii,

proponuje Ci kupic gruchota za 50 zł xD doładować za 20 zł xD i jak kr bedzie chcial zdjecie, to powiesz, ze nie masz jak zrobic zdjecia i ze nie masz kasy na koncie :P niech sie goni ;d
 
     
@lokii

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 18 Gru 2012
Posty: 167
Skąd: ten swąd
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-12, 16:20   

w tym temacie bardziej mi chodzi o to czy wy tez tak macie

bo obecnie to kazda rzecz ktora wymaga odemnie zadzwonienia gdziekolwiek gdzie nie moge zadzwonic ze sluzbowego bedzie sie wiazala z telefonem do kr i podania mu numeru telefonu i informacji co ma zalatwic
  Ocena JMP: 2/10
     
biedronella33
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-12, 16:22   

zrób tak.

i tak jest wszędzie.. ze dzwonia ze swoich prywatnych!
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-12, 19:29   

Jak ktoś ma nielimitowane połączenia, to ok. Ale jakby specjalnie musiał doładowywać kartę, bo może będzie trzeba gdzieś zadzwonić, to chore. I tak słabo płacą, a jeszcze naciągają na telefon :) Ciężko dać tel. z limitem i odpowiedzialnością materialną za jego przekroczenie. Na wszystkim tną koszty sknery
 
     
~bierdonka25 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 06 Lis 2013
Posty: 25
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-12, 19:51   

u nas w piątek gościu z ochrony na kontroli nas opiepszyl za noszenie ze sobą tel prywatnego he co go to obchodzi ze to kierownictwo- w regulaminie jest zakaz noszenia ze sobą tel
_________________
bierdonka25
 
     
biedronella33
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-13, 01:33   

bierdonka25, niech sie zajmnie złodziejami a nie kierownikami!
 
     
@kas 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 29 Maj 2010
Posty: 205
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-13, 10:50   

lokii napisał/a:
irda/bluetooth nie dziala na odleglosc a kr sobie zyczy natychmiast miec zdjecie
no proooosze Cie,do tanga trzeba dwojga. przecież bywa u Was KR ;> w danej chwili kiedy jest potrzebne wysłanie zdjęcie powiedz że nie masz kasy na koncie i jak przyjedzie to mu wyślesz irda/bluetooth.
Cytat:
nie wiem jakie masz doswiadczenia z uszkodzeniami spowodowanymi przez kierowce ale jeszcze sie z likwidatorem i zdjeciami tylko przez niego robionymi nie spotkalem
uszkodzenia fasady budynku sklepu.

biedronella33 napisał/a:
proponuje Ci kupic gruchota za 50 zł xD doładować za 20 zł xD i jak kr bedzie chcial zdjecie, to powiesz, ze nie masz jak zrobic zdjecia i ze nie masz kasy na koncie
dobrze pisze koleżanka ! zawsze możesz zmienić tel przed pójściem do pracy. skoro w inny sposób nie "mozna Ci dogodzić" :rool:
bierdonka25 napisał/a:
u nas w piątek gościu z ochrony na kontroli nas opiepszyl za noszenie ze sobą tel prywatnego he co go to obchodzi ze to kierownictwo- w regulaminie jest zakaz noszenia ze sobą tel
zapewne nie wie że Podręczniki na to zezwalają
 
     
@lokii

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 18 Gru 2012
Posty: 167
Skąd: ten swąd
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2014-05-13, 13:38   

Cytat:
dobrze pisze koleżanka ! zawsze możesz zmienić tel przed pójściem do pracy. skoro w inny sposób nie "mozna Ci dogodzić" :rool:


nie o to chodzi tylko o to ze jmo oszczedza 0,5mln pln rocznie na tym ze korzystamy z prywatnych telefonow w celach sluzbowy i jak widze tobie to nie przeszkadza
  Ocena JMP: 2/10
     
biedronella33
[Usunięty]

Wysłany: 2014-05-13, 13:52   

wszystkim to przeszkadza, ale kazdy ma swój sposob, zeby nie być wydojonym :)


dlatego nie daj sie i zrób tak, jak pisalismy :)

albo zglosc to do ZZ
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo