Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ocena poniżej oczekiwan
Autor Wiadomość
Debesciak
[Usunięty]

Wysłany: 2021-01-23, 23:39   Ocena poniżej oczekiwan

Witam jakie są konsekwencje oceny poniżej oczekiwan oprócz zabrania premii rocznej? Zabierają stażowe?
 
     
@Patrycja. 
Satanassss


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Sie 2015
Posty: 260
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2021-01-24, 07:18   

Brak 13 wypłaty, nie wiem co jeszcze
_________________
Homo verecundus
  Ocena JMP: 6/10
     
Waffen77 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 321
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2021-01-24, 12:38   

Jeśli stażowe wychodzi Ci w tym roku to tez nie dostaniesz. Oraz brak premii rocznej.
  Ocena JMP: 7/10
     
Debesciak
[Usunięty]

Wysłany: 2021-01-24, 12:51   

Waffen77 napisał/a:
Jeśli stażowe wychodzi Ci w tym roku to tez nie dostaniesz. Oraz brak premii rocznej.
stażowe już mam maksymalne. Tylko nie wiem czy mi go nie zabiorą.
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2021-01-24, 15:45   

Trzeba teraz napisać plan naprawczy żeby z taką osobą pracować jak to nic nie da mogą zwolnić bo po to też wystawia się taką ocenę. Można też przenieść takiego pracownika.
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2021-01-25, 11:12   

tak z ciekawosci, pytanie do kierownikow, czy daliscie komus ponizej oczekiwan? a jesli tak to dlaczego?
 
     
Waffen77 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 321
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2021-01-25, 16:24   

Jednej osobie. Musisz różnicować wysiłki i poziom pracy. Inaczej byłoby to niesprawiedliwe.
  Ocena JMP: 7/10
     
Debesciak
[Usunięty]

Wysłany: 2021-01-25, 22:51   

Włodarz napisał/a:
Trzeba teraz napisać plan naprawczy żeby z taką osobą pracować jak to nic nie da mogą zwolnić bo po to też wystawia się taką ocenę. Można też przenieść takiego pracownika.

To nie takie proste :) Na szczęście wstawiła się za mną pewna osoba i dostałem zgodnie :) ale niesmak pozostał człowiek się stara, bierze leki by nie chodzić w pewne miejsce a wyszło ze jestem osobą która nic nie umie i tylko na kasę.
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2021-01-26, 09:43   

no i tu jest problem bo dla kogos srednia skanowania to 15 bedzie duzo, a dla kogos 25 bedzie malo(nie licze nabijania), tak samo rozkladanie palet ktos zrobi srednio w 40 min, a inna osoba w godzine

Biedronka powinna pozbywac sie ludzi, ktorzy wlasnie pracuja gorzej, bo efekt jest taki, ze osoba co pracuje szybciej ma wiecej roboty, a pensja taka sama

ale oczywiscie tego nie zrobia, bo nie ma kto pracowac :-) ,a jeszcze z 5 lat temu mogli przebierac w pracownikach
 
     
#nesca201 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 03 Sie 2017
Posty: 62
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2021-01-26, 13:47   

Ktoś sobie chyba jaja robi ,my nie pracujemy na akord i ocenianie kogoś czy zrobił coś w 40 minut czy w godzinę jest niesprawiedliwe i bezzasadne.Są rózne palety i różne okoliczności pracy.
Ale fakt powinno się zróżnicować i obowiązki i pensje,tak jak w innych sklepach kto na kasie to na kasie kto sklep to sklep,i wtedy byłoby w miarę sprawiedliwie.
Tak powinno się zwalniać osoby które ewidentnie mają pracę w nosie czyli papieros,socjal,kawka,herbatka ,telefon
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2021-01-26, 14:32   

dlatego dodalem slowo SREDNIO, jesli ktos rozlozyl 100 palet i mial SREDNIA 40min,a ktos rozlozyl 100 palet ze SREDNIA 60 min, to jest to duza roznica i dlaczego ten pierwszy lepszy pracowac znacznie szybciej?

a i nie mowcie mi ze mozna dostac ocene powyzej, czy mozliwosc awansu po dwoch latach xD
Ostatnio zmieniony przez u8t3io3p 2021-01-26, 15:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2021-01-26, 14:49   

nesca201, biedronka jako dyskont średnio może zróżnicować podział na role, to nie Auchan gdzie sala sprzedaży ma z 3 tyś mkw. i są działy. dlatego ważna jest elastyczność no i niestety tutaj padnie mocne słowo a mianowicie zapierdal..... tak niestety jest.
jak wiadomo ryba psuje się od głowy, także jeśli biuro nie potrafi się dogadać między sobą i daje zły przykład, stosuje spychologie itd. to i robota nie idzie.
to że się trafi czarna owca w rodzinie to normalne, pytanie jaki dostaje przykład od pracowników z dłuższym stażem, to tez ma znaczenie.
I kolejna sprawa sama sobie odpowiedz stawiając się na miejscu kierownika, czy wolisz pracownika który rozłoży warzywniak w godzinę( 2 palety) czy w cztery godziny i to z pomocą innych?
jeśli zaangażowanie ekipy na sklepie jest na podobnym poziomie to i praca lżejsza,
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2021-01-26, 15:21   

u8t3io3p napisał/a:
a i nie mowcie mi ze mozna dostac ocene powyzej, czy mozliwosc awansu po dwoch latach xD

można i po roku a nawet pół roku tylko trzeba chcieć i coś potrafić
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
Givszoman
[Usunięty]

Wysłany: 2021-01-26, 21:16   

A jest jakiś sposób zakwestionowania oceny poniżej oczekiwań? Jak się ewentualnie od tego odwołać?
 
     
#nesca201 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 03 Sie 2017
Posty: 62
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2021-01-26, 21:22   

Można dostać bo sama taką mam.
Sorki pracuję,nie opierdzielam się,i razi mnie sadzanie bubelantow na kasach,a wiecie dlaczego bo jedni robią inni odbierają wypłatę.
Jeżeli komuś ewidentnie nie zależy na pracy to nie powinien zajmować etatu osobie która chciałaby pracować,ale jeżeli ktoś pracuje tylko w innym tempie nie nie opierdziela się tylko np jest przed 60,ma gorszy dzień to go nie dyskryminujmy
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo