Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
praca 75 % etat
Autor Wiadomość
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-11-24, 17:38   

Unas jest jedna szatnia, teraz nie mamy facetów, ale jak byli, to albo chłopak przebrał się pierwszy, albo poczekał, albo dziewczyna do toalety poszła zmienić bluzkę, czy spodnie jak nie chciała przy nim, albo tak za otwartą szafkę stanęła, że bez krępacji się przebrała ... nigdy nikomu nie przyszło do głowy wzywać inspekcję, wezwanie jakichś służb to ostateczna ostateczność, mogą zdarzyć się są sytuacje, że trzeba czy do BOP czy do PIP sie udać, ale wtedy gdy inne środki zaradcze zostaną wyczerpane.
Givszoman mogłeś poważnie porozmawiać z ks, mogłeś z rejonowym, mogłeś do BOP zadzwonić, a ty nic tylko od razu PIP? Nie wiesz, że nie sra się we własne gniazdo bez poważnego powodu? A później jak gdyby nigdy nic z uśmiechem cześć, co tam słychać, miło cię widzieć! xD
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
CVB83 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Kwi 2020
Posty: 424
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-11-24, 17:47   

MalaAsia, ale on rozmawiał a ks z zks i co nic? dym byłby gdyby poszedł wyżej po linii firmy tak myśle. kS zks obrażeni pewnie by byli a tak PiP zrobił co zrobił za nich. Co do srania we własne gniazdo to raczej żart? donoszenie na kolegów koleżanki do ks to chleb powszedni. Acha ale wtedy pozostaje to w ''rodzinie'' Dziwi mnie ten upór w atakowaniu kolegi z forum.
_________________
cvb83
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2020-11-24, 18:53   

Dziwi Cię, że jest ofensywa na kolegę z forum, ale nie dziwi Cię jak donosi się na koleżanki z pracy... To ciekawa logika.

O ile rozumiem, że ktoś może czuć się skrępowany, chociaż jak się chce to znajdzie się rozwiązanie, o tyle nie rozumiem nasyłanie instytucji państwowych, na swoje miejsce pracy, z takiego powodu. Frajerstwo i tyle! To nie było zmuszanie do pozostania po godzinach za darmo, to nie mobbing, znęcanie, czy molestowanie... Są sytuacje, kiedy takie skargi sa nawet wskazane, ale taka pierdoła... Trzeba być gnidą z natury i tyle.
 
     
CVB83 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Kwi 2020
Posty: 424
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-11-24, 22:33   

co ty wiesz o logice? Koleżanka z tego tytułu nie poniosła żadnej ! straty oprócz tego że poszła do damskiej szatni ergo logika każe uważać że była taka możliwość wcześniej tylko nikt ani ks zks nie skorzystał ze swoich uprawnień.
_________________
cvb83
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-11-25, 01:06   

robicie gówno burze o jakieś pierdoły. Kolega zrobił świństwo, koleżanka zrobiła źle kierownictwo olało sprawę po co się jeszcze nad tym rozwodzić?
Nie potrzebuje aktów prawnych znam je. Moja wiedza ze średniowiecza jest całkiem spora i myślę że spokojnie bym cię tą wiedzą zagiął. Procedury znam i tak btw ja nie jestem od organizowania pomieszczeń na sklepie bo one są z góry narzucone i jak jest jedna szatnia to jedna jak jest jeden wc dla wszystkich to jest jeden itd. Staram się przystosować do warunków i żyć bez kompleksów :D
ja pier#ole a stwierdzenie ze jestem na górze i nie chce mi się nic robić położyło mnie na łopatki... wtf? jakiej górze?
Ta dyskusja jest tak jałowa jak ziemia wypalona napalmem...
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
CVB83 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Kwi 2020
Posty: 424
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-11-25, 10:15   

Włodarz, to zagnij ha ha :yeah:
to po cholere bierzesz udział w tej dyskusji? Tak kierownik jest najważniejszy na sklepie i może bardzo dużo. Ale wiesz dlaczego ty i inni tego nie robicie? Bo boicie się o waszą kariere w biedronce jak ogni boicie się rejonowego ten boi się dystrykta etc. Tak jest bo nic innego nie umiecie robić macie kredyty na samochody pewnie mieszkania i będziecie pazurami się bronić aby tu zostać. Nie robicie sobie żadnej perspektywy na inne życie. Tak ja to widzę ale nie tylko ja.
_________________
cvb83
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-11-25, 11:20   

CVB83 napisał/a:
Włodarz, to zagnij ha ha :yeah:
to po cholere bierzesz udział w tej dyskusji? Tak kierownik jest najważniejszy na sklepie i może bardzo dużo. Ale wiesz dlaczego ty i inni tego nie robicie? Bo boicie się o waszą kariere w biedronce jak ogni boicie się rejonowego ten boi się dystrykta etc. Tak jest bo nic innego nie umiecie robić macie kredyty na samochody pewnie mieszkania i będziecie pazurami się bronić aby tu zostać. Nie robicie sobie żadnej perspektywy na inne życie. Tak ja to widzę ale nie tylko ja.


CVB83 przecież w Biedronce każdy może awansować, zostań takim kierownikiem jakim uważasz, że kierownik powinien być, pokaż innym ile można zrobić i jak można dbać o pracowników, jak można nie bać się przełożonych i co można umieć robić innego niż tylko trzymać się pazurami, tak na sucho to krytykować jacy inni są beznadziejni zawsze najłatwiej. Wejdź w buty kierownika, załóż jego koszulę i zobacz jak to jest nim być i dopiero WTEDY bądź MOCNA w działaniu, a nie w stukaniu palcem w klawiaturę, by wypluć swoje frustracje na forum :-)
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
CVB83 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Kwi 2020
Posty: 424
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-11-25, 12:21   

MalaAsia, skąd taka niechęć i te epitety "" wypluć''. To nie frustraacja tylko moje zdanie zawsze negowane prze ks zks moderatorów czy Ciebie. Sprawa dla mnie jest klarowna idę na kierownika to obowiązuje mnie lojalność i dbanie o podwładnych i tyle w temacie.
Ja się do tego nie garnęłam bo wiedziałam że koniec mojej pracy jest określony. Zrobiłam licencjat i mam inne już plany zawodowe. Biedronce jestem wdzięczna za prace bo nie gryzę ręki co mnie karmi. Ale zostawiam sobie prawo do krytyki i już.
Nie chcę mi się pisać o tym ile razy prosiłam ks zks o pomoc w pewnych sprawach aby mieć lepsze możliwości w pracy. Odpowiedż zawsze jedna ''dasz sobie radę''. My biedronkowcy zawsze przecież dajemy sobie j.w nawet pracując w 2 os na zmianie przez kilka godzin .Prawda.
_________________
cvb83
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-11-25, 16:53   

CVB83 masakra z tobą jest. Masz nierówno pod deklem... Nie znasz mojej sytuacji materialnej, rodzinnej a piszesz o jakiś kredytach? wtf? czy ja o czymś nie wiem czy co? Oceniasz mnie przez pryzmat tego jak się wypowiadam na forum a sytuacji u mnie na sklepie nie znasz. Łatwo jest oceniać ludzi w taki sposób i wszystkich wrzucać do jednego wora. Ogarnij się bo jesteś osobą która potrafi wszystko szufladkować.
Nie wiem po co biorę udział w rozmowie z tobą bo to nie ma najmniejszego sensu. Wrzucam temat do ignorów.
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
CVB83 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Kwi 2020
Posty: 424
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-11-25, 17:40   

Włodarz, ty zaś nie masz dekla ani wykształcenia, wiesz co to jest uogólnienie? Napisałam kadrze kierowniczej bo akurat na 2 sklepach na których pracowałam pracuje mają kredyty to że ty nie masz to o.k. A wrzucaj :boks:
a co z tą historią i zaginaniem wiesz na I roku miałam Historie średniowiecza wieć może..... :-D Do nieusłyszenia mam dosyć Twoich inwektyw że też wy nie potraficie bez tego....
_________________
cvb83
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-11-25, 22:01   

Cytat:
Ale wiesz dlaczego ty i
Bo boicie się o waszą
boicie się rejonowego
nic innego nie umiecie
macie kredyty na samochody
pazurami się bronić ab
Nie robicie sobie

Czy tylko ja widzę że jest tam napisana forma osobowa Ty która jest skierowana do mnie????
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
CVB83 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Kwi 2020
Posty: 424
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-11-25, 22:37   

Włodarz, Szanowny Pan kierownik ma problem z funkcją kopiuj wklej ?
''Tak jest bo nic innego nie umiecie robić macie kredyty na samochody pewnie mieszkania i będziecie pazurami się bronić aby tu zostać. Nie robicie sobie żadnej perspektywy na inne życie. Tak ja to widzę ale nie tylko ja.''
Ja już skończyłam dyskusje a sz.p bodaj też wysłał mnie na drzewo? Dobranoc.
_________________
cvb83
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-11-26, 18:45   

Wypunktowałem tobie zwroty osobowe. Nie mam problemu z ctrlc ctrlv.
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
Wenus 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 12 Wrz 2020
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-11-27, 12:53   

W jednym ze sklepów jest koedukacyjna szatnia, ale są też dwie kabiny na przebranie się.
_________________
Carpe diem! :-)
 
     
CVB83 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Kwi 2020
Posty: 424
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-11-27, 16:55   

Wenus, można? można :-) Pozdrawiam
_________________
cvb83
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo