Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pakiet świąteczny 2020
Autor Wiadomość
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-12-11, 11:12   

u8t3io3p, myślę że wszyscy są w pozytywnym szoku 😁 , niektórzy w takim , że już wszystko wydali 😁 a inni , że w końcu zamilkli 🤪
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
~Ehrig 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 04 Gru 2020
Posty: 31
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-12-11, 11:49   

No tak, była szansa na shitstorm a tak to nic, bo dali, więc teraz cisza i nie wiedzą co pisać. Zaraz zaczną pewnie narzekanie na to, że za każdą stówkę którą dostaliśmy trzeba te niebotyczne dziesięć złotych zapłacić.
 
     
CVB83 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Kwi 2020
Posty: 424
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-12-11, 12:39   

Ehrig, wiedzą wiedzą nie martw się. A co tu niby komentować? Dostaliśmy za ciężką pracę w mega trudnym czasie dla zdrowia. Firma zachowała się o.k i chwała jej za to. Tyle temacie
_________________
cvb83
 
     
matyllda85 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 19 Lip 2018
Posty: 21
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-12-21, 18:35   

MalaAsia napisał/a:
Akcja promocyjna „Świąteczny Rabat” jest skierowana do wybranych pracowników JMP zatrudnionych na stanowiskach tzw. „nie-menedżerów”, osób fizycznych zaangażowanych przez podmioty prawne świadczące usługi ochroniarskie dla JMP oraz osób zatrudnionych w sklepach agencyjnych lub franczyzowych sieci sklepów Biedronka i polega na zaoferowaniu tym osobom możliwości skorzystania z rabatu na zakupy w sieci sklepów Biedronka do wysokości 1.000 zł brutto (jeden tysiąc złotych) w okresie od 10 grudnia 2020 r. do 31 stycznia 2021 r., z zastrzeżeniem postanowień wskazanych w dokumencie zamieszczonym na końcu artykułu.
Gdzie znajdę vouchery?
Zaloguj się na stronę www.dlanaswjm.pl. Na górnym pasku zadań wejdź w zakładkę „Mój profil” i następnie kliknij w pozycję „Decyzje”. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące dwóch rodzajów Voucherów Rabatowych, w tym uprawniających do rabatu na napoje alkoholowe. Po kliknięciu w pole „Zobacz więcej” zobaczysz komunikat zawierający twoje vouchery.

Jeśli jesteś uprawniony do udziału w akcji promocyjnej i jesteś pracownikiem zatrudnionym przynajmniej na 0,5 etatu – otrzymasz możliwość skorzystania z 10 Voucherów Rabatowych w tym 2 uprawniających również do rabatu na napoje alkoholowe. Dla pracowników zatrudnionych w mniejszym wymiarze godzin niż 0,5 etatu dostępnych będzie pięć Voucherów Rabatowych, w tym 1 uprawniający do rabatu na napoje alkoholowe.

Rabat może zostać wykorzystany na produkty i usługi dostępne w Sklepach Biedronka za wyjątkiem: doładowań telefonów komórkowych, kart podarunkowych i doładowań kart podarunkowych, wyrobów tytoniowych oraz produktów dla dzieci wskazanych w załączniku do Regulaminu Akcji Promocyjnej. Na zasadach przewidzianych w regulaminie promocji można w ograniczonym zakresie skorzystać z rabatu przy zakupie napojów alkoholowych.

Wartość jednego Vouchera Rabatowego uprawnia do uzyskania rabatu o wartości 100 zł brutto (sto złotych). Można go wykorzystać przy jednorazowym zakupie produktów o wartości co najmniej 110 zł brutto. Rabat jest uzależniony od wartości zakupów oraz liczby voucherów podanych kasjerowi.

Voucher Rabatowy zostanie udostępniony pracownikom JMP, spełniającym łącznie
następujące warunki:
a) rozpoczęli świadczenie pracy dla JMP na podstawie umowy o pracę nie później niż w
dniu 30 września 2020 r.
b) pozostają zatrudnieni na podstawie umowy o pracę w JMP S.A. w dniu 30 listopada 2020
(z wyłączeniem osób zwolnionych w tym dniu oraz co do których zapadła decyzja o
rozwiązaniu umowy o pracę bez wypowiedzenia na podstawie art. 52 KP)
c) przepracowali, w okresie od 1 marca 2020 do dnia 30 listopada 2020 minimum 60 dni;
d) dla osób ponownie zatrudnionych w okresie od 1 marca 2020 do dnia 30 listopada 2020,
warunek minimum 60 dni przepracowanych stanowi sumę dni przepracowanych w ww.
okresie (01-03-2020 do 30-11-2020)


U nas (biedronka ajencyjna) pracownicy na 3/4 etatu dostali 8xbon. Tak ma być?
 
     
Givszoman
[Usunięty]

Wysłany: 2020-12-21, 18:57   

matyllda85 napisał/a:
MalaAsia napisał/a:
Akcja promocyjna „Świąteczny Rabat” jest skierowana do wybranych pracowników JMP zatrudnionych na stanowiskach tzw. „nie-menedżerów”, osób fizycznych zaangażowanych przez podmioty prawne świadczące usługi ochroniarskie dla JMP oraz osób zatrudnionych w sklepach agencyjnych lub franczyzowych sieci sklepów Biedronka i polega na zaoferowaniu tym osobom możliwości skorzystania z rabatu na zakupy w sieci sklepów Biedronka do wysokości 1.000 zł brutto (jeden tysiąc złotych) w okresie od 10 grudnia 2020 r. do 31 stycznia 2021 r., z zastrzeżeniem postanowień wskazanych w dokumencie zamieszczonym na końcu artykułu.
Gdzie znajdę vouchery?
Zaloguj się na stronę www.dlanaswjm.pl. Na górnym pasku zadań wejdź w zakładkę „Mój profil” i następnie kliknij w pozycję „Decyzje”. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące dwóch rodzajów Voucherów Rabatowych, w tym uprawniających do rabatu na napoje alkoholowe. Po kliknięciu w pole „Zobacz więcej” zobaczysz komunikat zawierający twoje vouchery.

Jeśli jesteś uprawniony do udziału w akcji promocyjnej i jesteś pracownikiem zatrudnionym przynajmniej na 0,5 etatu – otrzymasz możliwość skorzystania z 10 Voucherów Rabatowych w tym 2 uprawniających również do rabatu na napoje alkoholowe. Dla pracowników zatrudnionych w mniejszym wymiarze godzin niż 0,5 etatu dostępnych będzie pięć Voucherów Rabatowych, w tym 1 uprawniający do rabatu na napoje alkoholowe.

Rabat może zostać wykorzystany na produkty i usługi dostępne w Sklepach Biedronka za wyjątkiem: doładowań telefonów komórkowych, kart podarunkowych i doładowań kart podarunkowych, wyrobów tytoniowych oraz produktów dla dzieci wskazanych w załączniku do Regulaminu Akcji Promocyjnej. Na zasadach przewidzianych w regulaminie promocji można w ograniczonym zakresie skorzystać z rabatu przy zakupie napojów alkoholowych.

Wartość jednego Vouchera Rabatowego uprawnia do uzyskania rabatu o wartości 100 zł brutto (sto złotych). Można go wykorzystać przy jednorazowym zakupie produktów o wartości co najmniej 110 zł brutto. Rabat jest uzależniony od wartości zakupów oraz liczby voucherów podanych kasjerowi.

Voucher Rabatowy zostanie udostępniony pracownikom JMP, spełniającym łącznie
następujące warunki:
a) rozpoczęli świadczenie pracy dla JMP na podstawie umowy o pracę nie później niż w
dniu 30 września 2020 r.
b) pozostają zatrudnieni na podstawie umowy o pracę w JMP S.A. w dniu 30 listopada 2020
(z wyłączeniem osób zwolnionych w tym dniu oraz co do których zapadła decyzja o
rozwiązaniu umowy o pracę bez wypowiedzenia na podstawie art. 52 KP)
c) przepracowali, w okresie od 1 marca 2020 do dnia 30 listopada 2020 minimum 60 dni;
d) dla osób ponownie zatrudnionych w okresie od 1 marca 2020 do dnia 30 listopada 2020,
warunek minimum 60 dni przepracowanych stanowi sumę dni przepracowanych w ww.
okresie (01-03-2020 do 30-11-2020)


U nas (biedronka ajencyjna) pracownicy na 3/4 etatu dostali 8xbon. Tak ma być?


Powinno być 8 razy e-kod bez możliwości zakupu alkoholu i 2 razy e-kod z możliwością zakupu alkoholu.
 
     
matyllda85 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 19 Lip 2018
Posty: 21
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-12-21, 19:00   

Cytat:

Powinno być 8 razy e-kod bez możliwości zakupu alkoholu i 2 razy e-kod z możliwością zakupu alkoholu


Dostaliśmy 6x e-kod + 2 na alkohol. Kierownik powiedział, że dają proporcjonalnie do etatu.
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-12-21, 21:33   

marta1 napisał/a:
u8t3io3p, myślę że wszyscy są w pozytywnym szoku 😁 , niektórzy w takim , że już wszystko wydali 😁 a inni , że w końcu zamilkli 🤪


Miałam klienta, który wykorzystał wszystkie kody podczas jednego wyjścia na zakupy, ale kasował się na 3 tury - można? można :-D

matyllda85, biedronki ajencyjne rządzą się własnymi prawami, bo w nich decyduje właściciel sklepu. My tutaj piszemy o tym jak jest w zwykłych biedronkach, we franczyzach może być inaczej i to w każdej z nich inaczej niestety.
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
matyllda85 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 19 Lip 2018
Posty: 21
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-12-21, 22:24   

MalaAsia napisał/a:
marta1 napisał/a:
u8t3io3p, myślę że wszyscy są w pozytywnym szoku 😁 , niektórzy w takim , że już wszystko wydali 😁 a inni , że w końcu zamilkli 🤪


Miałam klienta, który wykorzystał wszystkie kody podczas jednego wyjścia na zakupy, ale kasował się na 3 tury - można? można :-D

matyllda85, biedronki ajencyjne rządzą się własnymi prawami, bo w nich decyduje właściciel sklepu. My tutaj piszemy o tym jak jest w zwykłych biedronkach, we franczyzach może być inaczej i to w każdej z nich inaczej niestety.


No tak, to fakt. Tylko,że te rabaty są od jmp a nie od właściciela sklepu.
 
     
Givszoman
[Usunięty]

Wysłany: 2020-12-23, 16:37   

U mnie na sklepie jedna z kasjerek wykorzystała naraz chyba 7 e-kodów w tym oba alkoholowe...
 
     
CVB83 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Kwi 2020
Posty: 424
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-12-23, 17:23   

ja mam koleżanki w pracy z którymi wymieniłam łącznie 4 vouchery alkoholowe. I odkupiłam 2 zwykłe. Musiałam bo umowa kończy się z końcem roku. Alkoholowe wykorzystane za jednym razem. Mąż lubi dobre alkohole więc bez problemu poszły na wiskacze i ballantainy etc :-P Zamrażarka w garażu pełna i jest o.k Firma dała czadu raz a dobrze.
_________________
cvb83
 
     
Debesciak
[Usunięty]

Wysłany: 2021-01-01, 23:13   

CVB83 napisał/a:
ja mam koleżanki w pracy z którymi wymieniłam łącznie 4 vouchery alkoholowe. I odkupiłam 2 zwykłe. Musiałam bo umowa kończy się z końcem roku. Alkoholowe wykorzystane za jednym razem. Mąż lubi dobre alkohole więc bez problemu poszły na wiskacze i ballantainy etc :-P Zamrażarka w garażu pełna i jest o.k Firma dała czadu raz a dobrze.
w biedronce nie kupisz dobrego whisky
 
     
Givszoman
[Usunięty]

Wysłany: 2021-01-02, 15:13   

Debesciak napisał/a:
CVB83 napisał/a:
ja mam koleżanki w pracy z którymi wymieniłam łącznie 4 vouchery alkoholowe. I odkupiłam 2 zwykłe. Musiałam bo umowa kończy się z końcem roku. Alkoholowe wykorzystane za jednym razem. Mąż lubi dobre alkohole więc bez problemu poszły na wiskacze i ballantainy etc :-P Zamrażarka w garażu pełna i jest o.k Firma dała czadu raz a dobrze.
w biedronce nie kupisz dobrego whisky


Windsor 12yo kiedyś był w Biedronce. Osobiście raz wyhaczyłem tą pozycję za... 55 zł.
 
     
~amminadab 

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 10 Kwi 2015
Posty: 27
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2021-01-03, 17:40   

CVB83 albo masz mała zamrażarkę w garażu, albo mąż lubi sikacze nie wiskacze 😉
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2021-01-03, 18:32   

amminadab zależy kto i co rozumie pod pojęciem dobra whisky takie trunki jak balantyna czerwony jaś czy czarny jack. Dla jednych to spełnienie kubków smakowych dla innych whisky zdatna do wypicia z dużą ilością coli a inni tego nie tykają bo to najtańsze i najgorsze whisky.
I tak zgadzam się w biedrze dobra whisky czy burbon jest ogromnie rzadko... raczej królują malty te najbardziej chodliwe.
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
Debesciak
[Usunięty]

Wysłany: 2021-01-03, 20:35   

Włodarz napisał/a:
amminadab zależy kto i co rozumie pod pojęciem dobra whisky takie trunki jak balantyna czerwony jaś czy czarny jack. Dla jednych to spełnienie kubków smakowych dla innych whisky zdatna do wypicia z dużą ilością coli a inni tego nie tykają bo to najtańsze i najgorsze whisky.
I tak zgadzam się w biedrze dobra whisky czy burbon jest ogromnie rzadko... raczej królują malty te najbardziej chodliwe.

Dobra whisky musi kosztować a nie te odpady co wlewają fo czerwonego jaska ballantyny itp Nawet jack Daniels ma wersję lepsze niz ten czarny juz nie mowiac o likierach...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo