Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pakiet świąteczny 2020
Autor Wiadomość
Givszoman
[Usunięty]

Wysłany: 2020-12-02, 11:16   

CVB83 napisał/a:
Givszoman, mam mieszane uczucia co do tej imprezy ale może dla jakiejś części załogi wolna niedziela to czas na rozrywkę online? Ale Mikołajki to już nie będą :-)


Ja generalnie nie lubię imprez (nie byłem nawet na własnej studniówce), jeśli coś nie jest w kręgu moich zainteresowań, to raczej niemożliwe jest wyciągnięcie mnie na taką imprezę.
 
     
CVB83 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Kwi 2020
Posty: 424
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-12-02, 14:52   

Givszoman, u mnie na sklepie są zwolenniczki imprez i to wcale nie te najmłodsze koleżanki :-)
_________________
cvb83
 
     
Givszoman
[Usunięty]

Wysłany: 2020-12-02, 21:15   

Nie zmienia to faktu, że impreza online to raczej kiepski pomysł. Zwykłe wyrzucanie pieniędzy w błoto. Tak, wiem, przez pandemię COVID-19 w innej postaci nie da rady tego zorganizować, ale można by było to przeznaczyć na chociażby po +50 zł dla każdego pracownika. A co do samego pakietu świątecznego u mnie na sklepie jest dwójka nowozatrudnionych Ukraińców, którzy paczki dla dorosłych owszem dostali, ale zasilenia karty przedpłatowej już nie. Powód? Zatrudnienie w dniu 5 listopada 2020 r. - chcą próbować składać reklamację na brak zasilenia. Ich prawo, choć wątpię co i ile to da.
 
     
CVB83 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Kwi 2020
Posty: 424
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-12-02, 21:52   

Givszoman, absolutna zgoda co do dodatku covidowego ale co do Ukraińców to przecież jest regulamin zasileń to niby dlaczego mają dostać.?
_________________
cvb83
 
     
Givszoman
[Usunięty]

Wysłany: 2020-12-03, 10:10   

Koleżanki i Koledzy,


rok 2020 przyniósł nam wyzwania na skalę, jakiej do tej pory jeszcze nie doświadczyliśmy w historii świata. Moc pandemii, która ogarnęła cały glob, dotknęła też nas wszystkich osobiście. W bardzo dużym stopniu odbiła się również na naszej pracy, na sposobie funkcjonowania sklepów Biedronka. To przełożyło się na liczne wyzwania, z którymi borykał się biznes i pracownicy.


Ten kryzys po raz kolejny udowodnił wagę pracy, którą wykonujemy jako zespół Biedronki. Ta sytuacja pokazała, że nasze usługi i niezakłócone działanie ma kluczowe znaczenie dla funkcjonowania całego społeczeństwa.


Dzięki nam miliony Polaków mogą bezpiecznie robić zakupy, mając pewność, że kluczowe produkty spożywcze będą zawsze dostępne w naszych sklepach.


Teraz, kiedy zbliżają się święta Bożego Narodzenia, przed nami wciąż czeka kolejne wyzwanie - aby wszyscy Polacy mieli produkty do przygotowania świątecznych uroczystości, spotkań i tradycyjnych posiłków.


Chcę wyrazić swoją wdzięczność za pracę i postawę, jaką wykazaliście w tym roku.


Dlatego Zarząd firmy zdecydował o możliwości skorzystania przez pracowników zatrudnionych na stanowiskach nie-menedżerskich, a także pracowników sklepów agencyjnych oraz wybranych współpracowników, z rabatu do wartości 1000 zł na zakupy w sklepach Biedronka.


Wszelkie szczegóły dotyczące pracowników uprawnionych do rabatu oraz instrukcje dotyczące korzystania z niego zostaną przekazane w osobnym komunikacie oraz na stronie www.dlanaswjm.pl.


Życzę wszystkim odpoczynku i spokojnego czasu spędzonego z najbliższymi podczas zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.


Luis Araujo

Dyrektor generalny Biedronki











Ciekawe przy jakiej kwocie będzie przyznawany ten rabat...
 
     
CVB83 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Kwi 2020
Posty: 424
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-12-03, 10:40   

co to niby ma znaczyć? nie można od razu kawę na ławę? forum już się gotuje
Dlatego Zarząd firmy zdecydował o możliwości skorzystania przez pracowników zatrudnionych na stanowiskach nie-menedżerskich, a także pracowników sklepów agencyjnych oraz wybranych współpracowników, z rabatu do wartości 1000 zł na zakupy w sklepach Biedronka.

zamiast proste zasilenie będą cuda wianki???
_________________
cvb83
 
     
Givszoman
[Usunięty]

Wysłany: 2020-12-03, 13:26   

Mogliby dać ten rabat w postaci dawnego bonu świątecznego jak to było w 2014 i 2015 roku (ja pracuję od listopada 2014 roku więc jeszcze to pamiętam), który trzeba było jednorazowo wykorzystać. Niewykorzystana kwota przepadała. Procedura wyglądała mniej więcej tak: zakup pracowniczy, nr SAP (lub PESEL na innym sklepie) i skan artykułów do 300-350 zł, potem przychodził kierownik zmiany coś tam wciskał i wychodził wydruk, który pracownik podpisywał że taki a taki towar firma wydała, a sam dostawał wydruk "paragon anulowany".
 
     
Kostucha 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Lis 2020
Posty: 19
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-12-03, 13:27   

Znowu cuduja
_________________
Kostucha
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-12-03, 14:10   

A tu jak zwykle, niezadowolenie, że jak coś dają, to nie to i nie tak jak na pewno byłoby lepiej. Chociaż jeszcze nie wiadomo nic o zasadach, to z góry wiadomo, że będzie nie tak jak należy :-D

_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
Kostucha 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Lis 2020
Posty: 19
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-12-03, 14:45   

Pytanie czy pracownicy zatrudnieni od listopada też się złapią
_________________
Kostucha
 
     
~Gosiaczkos1 

Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 28 Kwi 2019
Posty: 50
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-12-03, 15:41   

Raczej sie nie zalapia tka jak na zasilenie na karte
 
     
Waffen77 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 322
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2020-12-03, 16:39   

Żygać się chce od waszego januszenia... Cuda, wianki i inne pieprzenia. Zamiast cieszyć się gnomy że dostajecie to wieczne jojczenie. Inni siedzą w domu i zastanawiają się czy będą mieli pieniądze na święta. A tu wyskakuje jak zwykle CVcośtam i pier... trzy po trzy. Ludzie ja miałem w ostatni piątek 35 cv na raz! Wy w ogóle wiecie co się k... dzieje w innych branżach??! Przepraszam za wulgaryzmy ale tego już się nie da słuchać.
  Ocena JMP: 7/10
     
CVB83 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Kwi 2020
Posty: 424
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-12-03, 18:13   

nie ma za co poznać pana po cholewach panie waffe coś tam..
_________________
cvb83
 
     
Waffen77 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 322
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2020-12-03, 18:27   

Typowy wyborca Pisu...
  Ocena JMP: 7/10
     
CVB83 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Kwi 2020
Posty: 424
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-12-03, 18:31   

typowy wyborca PO.... czyli przegrany od 5 lat :-D
_________________
cvb83
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo