Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nagroda na 25 lecie Biedronki.

Czy Twoim zdaniem dostaniemy nagrodę na 25 lat istnienia Biedronki?
Tak
23%
[ 18 ]
Nie
57%
[ 44 ]
Nie wiem
18%
[ 14 ]
Głosowań: 76
Wszystkich Głosów: 76

Autor Wiadomość
CVB83 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Kwi 2020
Posty: 424
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-11-24, 12:01   

brodacz1989, pamiętam a jakże te dwa szalone tygodnie i dodatek ale co to sie ma do dzisiaj. ?dodatkowe koszty to każda branża poniosła a mydła jak nie było tak nie ma maseczek do zmiany j.w przyłbice j,w etc itd. Jasne że za niedziele dostaniemy wolne :-!
majka992, zgadzam się z Tobą. Bo kto z obcej firmy tak by się ujmowała za naszą górą ;-)

p.s skoro o kosztach mowa to ile MILIONÓW firma schowała do kasy za brak badań dodatkowych w lecie i co dała w zamian
_________________
cvb83
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-11-24, 12:05   

Cóż punkt widzenia zależy od punktu siedzenia 😉 oczytanie i posiadanie większej wiedzy niż jaka pogoda będzie dzisiaj ma dla mnie większe znaczenie. Człowiek uczy się całe zycie. A zarządzając czterdziestoosobowa kadra jaka mam na sklepie muszę być elastyczny i posiadać wiedzę aby do niektórych osób dotrzec. Trzeba wiedzieć jak się odezwać w każdej sytuacji. A to co napisałem parę postów wyżej chociażby o jakotakiej ale jednak stabilnej pracy nie docenia się dopóki się nie straci. O tym niestety duża liczba osób zapomina.
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
majka992 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 13 Cze 2018
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-11-24, 12:06   

Ja ogólnie uważam, że mamy fajny socjal w firmie, system premiowania mi się nie podoba, ale to szczegół i rozumiem rozgoryczenie i wkurw ludzi na firmę bo wyrzucanie pieniędzy na jakieś głupie imprezy online, czy śmieszne książki o powstaniu biedronki....kogo to tak naprawdę interesuje, a podejrzewam, że nie małe pieniądze na to poszły, a można by je inaczej spożytkować... :boks: :boks: czasami mam wrażenie przy takich newsach, że firma chce nas specjalnie brzydko napiszę wkurwić.......
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-11-24, 12:15   

CVB83, majka992, w mojej firmie też nie wszystkie decyzje są trafione i w związku z tym co mam się położyć na środku sklepu i lamentować ? Cieszę się tym co mam.
Jak poczuje chęć zmian to pójdę w tym kierunku.
Każda firma ma swój fundusz reprezentacyjny i tu by trzeba przeczytać regulacje w jaki sposób można przesuwać środki do innych funduszy. Jeśli nie można to widocznie trzeba to w ten sposób pozytkowac jaki Wam zaoferowali.
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
CVB83 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Kwi 2020
Posty: 424
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-11-24, 17:40   

majka992, właśnie o to mi chodziło ten socjal zaczął się ''rozjeżdżać'' a był elementem na który firma ''łapała'' ludzi. Ja nie skarżę się na zarobki bo wiem co podpisywałam ale socjal.. Ta dzisiejsza reklama książki dla nas dobija :-(
_________________
cvb83
 
     
~KasjerWawa 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 03 Mar 2019
Posty: 42
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-11-24, 21:27   

u8t3io3p napisał/a:
gdybym byl ochroniarzem, tez bym niczego nie robil co do moich obowiazkow nie nalezy, ochroniarz MOZE pomoc, a nie wykonywac prace za pracownikow


Oczywiście zgadzam się z tym i tez uwazam,że ochroniarze nie powinni robic niczego więcej tylko skupiać się na swoich obowiązkach, ale nawet kierowniczka sklepu u nas mowila ostatnio ze oni w zapisie obowiązków maja np ogarnianie koszykow i ogarnianie gazetek... I to jest podobno gdzies zapisane,że to należy do ich obowiązków na sklepie oprócz samego ogarniania tego,czy ktoś nie kradnie. Jeśli tak jest ,to dziwne qle podobno jest..co do nagrody to nie ma sie co łudzić. Ciekawe z kolei ile wyniesie zasilenie karty na święta...bo ma zaraz byc. Tutaj tez bym na kokosy nie liczyła chociaz ma być zwiększone z racji tego,że nie ma imprezy noworocznej. Dadza 2 dychy wiecej i będą się później chwalić w wywiadach jacy to oni wspaniałomyślni xD

[ Dodano: 2020-11-24, 21:45 ]
brodacz1989 napisał/a:
CVB83, majka992, w mojej firmie też nie wszystkie decyzje są trafione i w związku z tym co mam się położyć na środku sklepu i lamentować ? Cieszę się tym co mam.
Jak poczuje chęć zmian to pójdę w tym kierunku.
Każda firma ma swój fundusz reprezentacyjny i tu by trzeba przeczytać regulacje w jaki sposób można przesuwać środki do innych funduszy. Jeśli nie można to widocznie trzeba to w ten sposób pozytkowac jaki Wam zaoferowali.



Wypowiem się ogolnie, nie,ze Ci slodze ale w większości jednak zgodzę się z tym,co mówisz. Może nie ze wszystkim ale tak jak mówisz- punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia i to sprawia,że ludzie są rozgoryczeni. Nie oszukujmy się, w biedronce ludzie robią zeby miec z tego jakies pieniądze, pracuje sie tu ze względu na kontakt z fajnymi czesto ludźmi i właśnie ze względu na kase. Nie chce wyjść na hipokrytke bo sama pracuje jeszcze w biedro ale powoli dostrzegam ze ani z tego kasa ani nic...co najwyżej krzywy kregoslup bo właśnie zaczynam rehabilitację...prowadze dodatkowo firmę i dzięki pracy w biedro place maly zus poki i sie w międzyczasie rozwijam, a to tez dla mnie ważne. I powiem jedno - widze po Twoich wypowiedziach dlaczego w tej biedro juz nie pracujesz i przeszedłeś gdzie indziej. Wypowiedzi bardzo logiczne,składne, widac,ze jestes człowiekiem myslacym. I nie ze w biedro pracują głupki bo wcale nie, ale czaje o co Ci chodzi. Ja mialam zostać kilka miesięcy a siedzę 3 lata, ale nie wyobrażam sobie siedziec w tym miejscu bo czuje,ze marnuje czas... a najlepsze,ze dostaje tu wypłatę wieksza jak wtedy,gdy pracowałam w szkole jako jezykowiec...wiec nie dziwie mnie dlaczego ludziom w głowie tylko tu kasa. To i tak jest mało ale lepiej jak się dostaje w innych firmach.. może za rok wyjadę i nie będę musiała juz myslec o tej harówie xd pozdrawiam!
  Ocena JMP: 5/10
     
CVB83 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Kwi 2020
Posty: 424
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-11-24, 22:25   

ochroniarze zarabiają lepiej niż my mając ca 20 h więcej a ich praca to..żenada w zdecydowanej większości zatrudnionych
_________________
cvb83
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-11-24, 23:11   

CVB83 napisał/a:
ochroniarze zarabiają lepiej niż my mając ca 20 h więcej a ich praca to..żenada w zdecydowanej większości zatrudnionych


na moim bylym sklepie pracuje ochroniarz co robi 400 godzin w miesiacu, fajnie?
umowa zlecenie, albo umowa o prace na etat, a potem na zlecenie

jesli tak dobrze ochroniarze zarabiaja to moze ktos z pracownikow biedronki sie skusi 8-)
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-11-25, 00:48   

jak ja czytam te postulaty żeby robić nam badania na coronke to się zastanawiam ile to będzie kosztować a jaki będzie tego cel i jaki będzie wynik? pieniądze całkowicie wyrzucone w błoto bo nic to testowanie nas nie da. To dopiero jest mega postulat i mega kasa wyrzucona do błota...
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
CVB83 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Kwi 2020
Posty: 424
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-11-25, 10:09   

Włodarz, wynik byłby taki że by zamykano sklepy z powodu covidu u załogi ale co to obchodzi p .KIEROWNIKA :-) pieniądze wyrzucone w błoto no nie a to że badań corocznych nie było to pieniądze ''wrzucone'' w kase firmy to jest o.k? co zatroska o swoich współpracowników :-[
_________________
cvb83
 
     
tadam 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Gru 2012
Posty: 674
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-11-25, 12:17   

Pieniądze za nie wykorzystane świadczenia np.wakacje z biedronką zostały przerzucone do programu Mozesz liczyc na biedronkę.Pracownicy mogą się starać o komputer do nauki zdalnej lub dofinansowanie do komputera.Nie poszły w firmę na pewno.

Wcale mnie nie dziwi że nie ma w tym roku badan corocznych.Przecież jest problem żeby sie do lekarza dostać .
 
     
~Gosiaczkos1 

Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 28 Kwi 2019
Posty: 50
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-11-25, 12:23   

Na 25 lecie jest bonus niedziela handolwa 6 grudnia
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-11-25, 12:24   

CVB83, do Ciebie nie dociera, że masowe badania w kierunku covida nic nie dadzą ?
W szczególności, że pandemia dawno wymknęła się spod kontroli i mamy zakłamana rzeczywistość. ?
Tyle tylko że nie widzisz albo nie chcesz widzieć ile np taki Włodarz, musi się nagimnastykowac przy grafiku, załatwianiu innych spraw aby sklep funkcjonował o których szary pracownik nie ma zielonego pojęcia.
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
CVB83 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Kwi 2020
Posty: 424
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-11-25, 12:28   

brodacz1989, a ty znowu jesteś najmądrzejszy a ja głupia. Wiem ile trzeba się nagimnastykować przy grafiku. Co do badań nie chodzi mi o masowe tylko o to żeby każdy kto chce z załogi mógł to zrobić.
tadam, a gdzie poszły pieniądze z badań lekarskich bo jako żywo w tym pdf na dlanawjm nic nie ma.

[ Dodano: 2020-11-25, 12:32 ]
brodacz1989, na innym poście pisze o roli kierownika sklepu. Dlaczego niby ja mam się zajmować jego kłopotami skoro to jemu za to płaca znacznie więcej niż mnie? Gdybym była kierownikiem to miałbyś prawo do jechania po mnie ale tak? Ciągle tylko to słyszę ja to kierownicy mają ciężko przecież każdy z nich chciał nim być PRAWDA?
Mój mąż ma firmę ale nie narzeka na różne problemy bo wiedział że taki jest los pracodawcy który ma ludzi .
_________________
cvb83
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2020-11-25, 16:24   

CVB83, odbije piłeczke ciągle tu słyszę jak pracownik ma źle....tyle że dobry kierownik dostrzega problem i go rozwiązuje .
Dalej uważam że nawet dobrowolne przesiewowe badania nic nie zmienia. A tym bardziej nie widzę powodów by firma to finansowała.
Swoją drogą czy Twój mąż jako właściciel firmy zafundował takie badania swoim pracownikom ?
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo