Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Gorzkie żale
Autor Wiadomość
Pracownik21 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 30 Mar 2021
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2021-03-30, 19:42   

Larrikol napisał/a:
Myślę, że każdy ma jakiś żal w innej kwestii i jeden temat by ogarnąć je wszystkie to zdecydowanie za mało. Każdy przykład tutaj, znajdzie swój odpowiednik w oddzielnym temacie. A forum jest miejscem bardzo do tego odpowiednim.


[ Dodano: 2021-03-30, 20:42 ]
:boks:

[ Dodano: 2021-03-30, 20:44 ]
Larrikol napisał/a:
Myślę, że każdy ma jakiś żal w innej kwestii i jeden temat by ogarnąć je wszystkie to zdecydowanie za mało. Każdy przykład tutaj, znajdzie swój odpowiednik w oddzielnym temacie. A forum jest miejscem bardzo do tego odpowiednim.


[ Dodano: 2021-03-30, 20:44 ]
To mój żal tyczy się rocznej premi gdzie tysiące osób zostały jej pozbawione przez zmiany zarządu które dotyczą okresu zatrudnienia z 1 kwietnia na 1 marca ludzie zatrudnili się w marcu 2020 wiedząc że za rok otrzymają premie bo trzeba było być zatrudnionym od 1 kwietnia a w połowie marca 2021 zostało ogłoszone że premia jest przyspieszona i trzeba być zatrudnionym od 1 marca bo zarząd chce podziękować ludzie za to że pracowali cały rok w okresie pandemi i daje pieniądze na święta ok spoko fajnie ale tysiące osób przez to jej nie dostali bo w biedronce prawo działa wstecz na ich rękę naprawdę jest to przykre i chamskie że strony zarządu i prezesa biedronki bo wszyscy pracowali w tym ciężkim okresie a w ostatniej chwili dowiadują się że zostaną pozbawieni premi rocznej dziękuję za takie podziękowania pozdrawiam
 
     
@Patrycja. 
Satanassss


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Sie 2015
Posty: 260
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2021-04-02, 10:32   

Pracownik21, jest jeszcze jakieś miejsce na tym forum gdzie o tym nie wspomniałeś ?
_________________
Homo verecundus
  Ocena JMP: 6/10
     
~Wariatka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 12 Wrz 2016
Posty: 26
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2021-04-08, 09:25   

Pracuję w tej korporacji już bardzo długo i poza tym że pensja jest zawsze na czas nie mogę powiedzieć o niej nic dobrego. Żale? Ta firma to jeden wielki żal, ale płacą na czas, a w dzisiejszych czasach to podstawa.
 
     
Biedronka1239
[Usunięty]

Wysłany: 2022-08-31, 15:19   

Kasjerzy na 3/4 etatu, czy starcza wam kasy do końca miesiąca? pytam, bo niedawno koleżanka która też ma 3/4 zadała mi takie pytanie. Ja pracuję pół roku, ale ona już kilka lat i mnie trochu to zdziwiło skąd takie pytanie. Dotąd nikt nie pytał mnie o pieniądze w Biedronce, w ogóle takich rozmów nie było. Właściwie chyba pierwszy sklep w którym nikt o tym nie mówi.
 
     
nietypowa_00 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 25 Paź 2022
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2022-10-25, 01:39   

Wariatka napisał/a:
Pracuję w tej korporacji już bardzo długo i poza tym że pensja jest zawsze na czas nie mogę powiedzieć o niej nic dobrego. Żale? Ta firma to jeden wielki żal, ale płacą na czas, a w dzisiejszych czasach to podstawa.


masz racje to jest dobre i moze to ze sa te socjale i cos tam czasem dadza by potem przez pol roku dawac smieszne wyplaty.... najlepsze jest to ze wiekszosc pracownikow i tak nie powie zlego slowa na biedronke
 
     
CVB83 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 15 Kwi 2020
Posty: 424
0 UP 4 DOWN
Wysłany: 2022-10-26, 17:32   

nietypowa_00, wiesz masz dobry nick :( bo istotnie pracować za cyt smieszne wyplaty. to trzeba być NIETYPOWCEM. Ludzie co Wami? O.K narzekać można ale jak jest tak żle to trzeba zmienić pracę i tyle. :-!
_________________
cvb83
 
     
Bartosz 
Administrator


Stanowisko:
klient

Dołączył: 13 Gru 2009
Posty: 683
1 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2022-10-27, 01:19   

CVB83 napisał/a:
nietypowa_00, wiesz masz dobry nick :( bo istotnie pracować za cyt smieszne wyplaty. to trzeba być NIETYPOWCEM. Ludzie co Wami? O.K narzekać można ale jak jest tak źle to trzeba zmienić pracę i tyle. :-!

CVB83, trzeba zmienić pracę jeśli ma się narzekać?? Cóż... to zależy od skali narzekania, bo narzekanie generalnie powinno być rozwiązywane wew. w firmie, żeby zadbać o zdrowy rozwój firmy... ale generalnie jeśli skala narzekania jest wysoka i narzeka się na niemal wszystko, to jak najbardziej powinno się zmienić prace. Widzisz... tylko problem leży w tym że nie każdy może zmienić prace na lepszą i wiele z tych osób nie może pozwolić sobie na ryzyko przestoju z wypłatą, żeby np. nie wpaść w problemy finansowe.

W Biedronce gruntownie przyjęło się myślenie, że jeśli w firmie jest źle to już nic nie można zrobić. Jest to jeden z największych absurdów jakie przyszło mi poznać. To myślenie jest błędne. Problemy pracowników powinny zostać rozwiązane. Firma jest zobowiązana do słuchania pracowników, a pracownicy mają prawo głosu. (z którego nie korzystają, bo chyba nie wiedzą że istnieje?)

Trzeba podjąć dyskusje z pracodawcą (temat mobilizacji) o lepsze warunki pracy w konsekwencji, ulegną one częściowemu polepszeniu i zniknie wiele argumentów do marudzenia - proste rozwiązanie wielu nierozwiązywalnych problemów w przyjętym toku myślenia. To jest naturalny ciąg przyczynowo-skutkowy. Tak to działa.
_________________

Historia forum i wizja organizacji pracowników.

if you let politicians break the law in an emergency they will create an emergency to break the law. #covid

  :: |
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo