Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zysk biedronki kosztem pracowników
Autor Wiadomość
#Helmut

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 70
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-11-25, 20:43   

KasjerWawa napisał/a:
Czyli widzę,że to nie tylko u nas..na każdej biedrze taki wyzysk... A najlepsze ,że wiecie co...lata się z językiem na brodzie od kasy do dostawy (5 dni orałam po 9h i dziś 1 dzień mam wolny,od jutra kolejne 5 dni orki), a nad łbem wisi mi plakat uśmiechniętej pani kierownik z jednej z tutejszych Biedronek....


Obejrzyj Wojtka z Sosnowca https://www.youtube.com/w...kY#action=share jak uśmiechnięty spaceruje z jednym kartonem jabłek po Biedrze jak by szedł na pochodzie pierwszomajowym to ci się jeszcze bardziej odechcę :-D :-D :-D Nie wygląda jak by orał :-D
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-11-25, 20:56   

Helmut napisał/a:
KasjerWawa napisał/a:
Czyli widzę,że to nie tylko u nas..na każdej biedrze taki wyzysk... A najlepsze ,że wiecie co...lata się z językiem na brodzie od kasy do dostawy (5 dni orałam po 9h i dziś 1 dzień mam wolny,od jutra kolejne 5 dni orki), a nad łbem wisi mi plakat uśmiechniętej pani kierownik z jednej z tutejszych Biedronek....


Obejrzyj Wojtka z Sosnowca https://www.youtube.com/w...kY#action=share jak uśmiechnięty spaceruje z jednym kartonem jabłek po Biedrze jak by szedł na pochodzie pierwszomajowym to ci się jeszcze bardziej odechcę :-D :-D :-D Nie wygląda jak by orał :-D


hahaha nic dziwnego, że pod filmikiem jest wyłączone komentowanie, ludzie by ich śmiechem za to zabili :-D
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
~KasjerWawa 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 03 Mar 2019
Posty: 42
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-11-26, 13:21   

u8t3io3p napisał/a:
KasjerWawa napisał/a:
Kacperos napisał/a:
hej kasjerko ;p wyrobisz godziny w listopadzie to w grudniu bedziesz leżeć pod choinką ;p ale ogólnie ciężki okres przedświąteczny przed nami ;p trzymajcie się ;p Biedronka to już HURTOWNIA ;p


Akurat grafik to ustalają sobie jak chca...teraz zasuwam a wcześniej w październiku wcale nie miałam więcej wolnego. Wyliczyłam,że w tamtym mies zrobiłam 177h a w tym 162 h także to kwestia inteligencji osoby,która układa grafik...a nadgodziny to sobie cofają jak im potrzeba...ostatnio powiedziałam że nie ma takiej opcji,żebym zostawała po godzinach jeżeli oficjalnie nie ma nadgodzin i całe g*wno na tym zarobię...to następnego dnia pozmieniali nam grafik na 2 h dłużej bez pytania!! To jest właśnie biedronka...




zaskocze cie w pazdzierniku etat byl 184h czyli masz nie dogodziny, a w listopadzie 152h czyli masz o 10 za duzo, czyli w grudniu masz do wyrobienia 157h

etat to nie jest 160 godzin



O tym to ja wiem, nie o to mi zupełnie chodziło... A o inny problem.

[ Dodano: 2019-11-26, 13:23 ]
Helmut napisał/a:
KasjerWawa napisał/a:
Czyli widzę,że to nie tylko u nas..na każdej biedrze taki wyzysk... A najlepsze ,że wiecie co...lata się z językiem na brodzie od kasy do dostawy (5 dni orałam po 9h i dziś 1 dzień mam wolny,od jutra kolejne 5 dni orki), a nad łbem wisi mi plakat uśmiechniętej pani kierownik z jednej z tutejszych Biedronek....


Obejrzyj Wojtka z Sosnowca https://www.youtube.com/w...kY#action=share jak uśmiechnięty spaceruje z jednym kartonem jabłek po Biedrze jak by szedł na pochodzie pierwszomajowym to ci się jeszcze bardziej odechcę :-D :-D :-D Nie wygląda jak by orał :-D



Hahahahah fakt! XD biedre to na reklamy zawsze stać...na plakaty zachęcające do pracy również...a czy zgodne z prawdą? Niebardzo... Kojarzycie ten drugi filmik ze świeżo znawców z tą ładna blondyneczka? To moja szefowa Monia 💪😄
  Ocena JMP: 5/10
     
~colorwomen 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 14 Maj 2011
Posty: 29
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-11-27, 14:45   

Obejrzyj Wojtka z Sosnowca https://www.youtube.com/w...kY#action=share jak uśmiechnięty spaceruje z jednym kartonem jabłek po Biedrze jak by szedł na pochodzie pierwszomajowym to ci się jeszcze bardziej odechcę :-D :-D :-D Nie wygląda jak by orał :-D [/quote]

Chciałabym zaznaczyć ,że pan z Sosnowca kładzie Mango w nie oryginalnym kartonie na jabłka
Czy to nie aby błąd , co na to Audyt ?? :D
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-11-27, 18:49   

mysle, ze ktos kto pracuje w biedronce to nie ma takiego mieszkania

a co do noszenia kartonow, to wiele razy nosilem po jednym bo bylo wygodnie, oczywiscie nie miedzy warzywniakiem a magazynem, a miedzy wozkiem/paleta ,a warzywniakiem
 
     
~informatyk 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 28 Wrz 2019
Posty: 26
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-11-28, 08:00   

u8t3io3p napisał/a:
mysle, ze ktos kto pracuje w biedronce to nie ma takiego mieszkania


Nigdzie nie jest powiedziane, że mąż musi zarabiać więcej niż żona.
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-11-28, 21:15   

u8t3io3p napisał/a:
mysle, ze ktos kto pracuje w biedronce to nie ma takiego mieszkania

serio ? :-D :-D

[ Dodano: 2019-11-28, 21:21 ]
colorwomen napisał/a:

Chciałabym zaznaczyć ,że pan z Sosnowca kładzie Mango w nie oryginalnym kartonie na jabłka
Czy to nie aby błąd , co na to Audyt ?? :D

bo taki z niego świeżoznawca :-D
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
~KasjerWawa 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 03 Mar 2019
Posty: 42
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-12-03, 12:06   

u8t3io3p napisał/a:
mysle, ze ktos kto pracuje w biedronce to nie ma takiego mieszkania

Jakiś kierownik.na pewno ma :D gorzej z plebsem (czyt. Nami kasjerami) ,ale i to zależy od wielu czynników.
  Ocena JMP: 5/10
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-12-03, 22:11   

jeśli uważasz się za plebs to masz bardzo wysokie mniemanie o sobie... A co w tym mieszkaniu jest takie extra że zwykły człowiek nie może takie mieć? jakie to jest smutne że człowiek człowiekowi zazdrości czegoś bo sam jest taką pierdołą że nie potrafi osiągnąć podobnego stanu. Idź dalej narzekać i zostań tym plebsem
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo