Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Obóz Pracy?
Autor Wiadomość
hyhyhy1 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 24 Paź 2019
Posty: 2
Wysłany: 2019-10-24, 09:50   Obóz Pracy?

Czy tylko u was to zaczyna przypominać obóz pracy? Przed dniem wolnym od pracy - praca do 23:45. Po takim dniu - od 4:00. KR wprowadził zakaz wydawania wolnych weekendów i zakaz wydawania dwóch dni wolnych pod rząd. I oczywiście wymagania ponad możliwości sklepów i pracowników. Biedronka to chyba powinna pozakładać jakieś hotele pracownicze przy sklepach, żeby pracownika mieć cały czas pod ręką. Życia prywatnego też nie można mieć, bo praca dla JM to POWOŁANIE!
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-10-24, 17:04   

Polecam zwolnic sie , w warszawie osoba co jest dozorca u mnie na osiedlu ma 3000 na reke + premie

Z drugiej strony tak to jest jak sie panstwo wpierdala tak nie mozna tego inaczej nazwac i robia niedziele bez handlu, a potem placz, ze firmy kombinuja i masz prace w sobote do 23:45 a poniedzialki od 4 rano

zobaczymy co sie bedzie dzialo potem, gdy minimalna bedzie te 4000, bedzie jeszcze mniej ludzi pracowac
 
     
@Patrycja. 
Satanassss


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Sie 2015
Posty: 261
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-10-24, 19:49   

ciekawe co będzie jak będą wolne soboty :D jak sobie na to pozwalacie to tak macie, ale z drugiej strony jak OHR łyka Wasze grafiki to musi być ok
_________________
Homo verecundus
  Ocena JMP: 6/10
     
#Helmut

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 70
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-10-24, 21:53   Re: Obóz Pracy?

hyhyhy1 napisał/a:
Przed dniem wolnym od pracy - praca do 23:45. Po takim dniu - od 4:00.

Na pewno nie wszyscy maja taki grafik bo kto po dniu wolnym pracowałby na II zmianę :-D
Tak czy siak jest sporo racji z tym że robi się coraz gorzej, obowiązków coraz więcej a rąk do pracy coraz mniej. A jeśli nie mniej to rotacja na tyle duża, że uniemożliwia bardzo skutecznie podołanie obowiązkom. Chyba nasi przełożeni zapominają jaka jest obecnie sytuacja na rynku pracy... a może dobrze pamiętają tylko po prostu wyciskają z nas tyle ile się da.
 
     
~informatyk 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 28 Wrz 2019
Posty: 26
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-10-25, 21:09   

u8t3io3p napisał/a:
Z drugiej strony tak to jest jak sie panstwo wpierdala tak nie mozna tego inaczej nazwac i robia niedziele bez handlu, a potem placz, ze firmy kombinuja i masz prace w sobote do 23:45 a poniedzialki od 4 rano

Pracownicy handlu chcieli wolnych niedziel, więc je dostali, a firmy nic nie kombinują tylko działają w takim zakresie jaki zupełnie świadomie pozostawił im rząd. Smutny skutek tego, że ludzie zamiast myśleć wolą słuchać nieskażonych pracą ani wiedzą księży.

Poza tymi nieszczęsnymi niedzielami to pracownicy i tak mają lepiej, niż gdyby nie było państwa i mieliby do wyboru umierać z głodu albo zdać się na kompletną łaskę takich pracodowaców jak Biedronka.
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-10-26, 10:35   

informatyk napisał/a:
u8t3io3p napisał/a:
Z drugiej strony tak to jest jak sie panstwo wpierdala tak nie mozna tego inaczej nazwac i robia niedziele bez handlu, a potem placz, ze firmy kombinuja i masz prace w sobote do 23:45 a poniedzialki od 4 rano

Pracownicy handlu chcieli wolnych niedziel, więc je dostali, a firmy nic nie kombinują tylko działają w takim zakresie jaki zupełnie świadomie pozostawił im rząd. Smutny skutek tego, że ludzie zamiast myśleć wolą słuchać nieskażonych pracą ani wiedzą księży.

Poza tymi nieszczęsnymi niedzielami to pracownicy i tak mają lepiej, niż gdyby nie było państwa i mieliby do wyboru umierać z głodu albo zdać się na kompletną łaskę takich pracodowaców jak Biedronka.


Tak firmy kombinuja bo wczesniej sklep byl czynny do 22 w sobote i wychodzilo sie o 22:30 jesli nie bylo nocki, a obecnie sklep do 23:00 czynny i do 23:45 pracuja, gdzie czesto juz komunikacja dzienna nie jezdzi, a w poniedzialek zamiast normalnie na ta 6:30, bo sklep czynny od 7:00, no to musza o 4:00 bo trzeba rozlozyc dostawe i ogarnac ten burdel po sobocie

o proszę, niedziele wolne, a ty bys jeszcze pewnie chcial by kosciol zamkneli, bo nie powinni tam chodzic wedlug twoich lewicowych pogladow?
Idac dalej twoim tokiem myslenia, czekam az beda chcieli 3 dni wolne np. (srode, sobote i niedziele), jak mi cos nie pasowalo to sie z pracy zwolnilem

i oczywisice odwracania kota ogonem, bo gdyby nie rzad to by ludzie pracowali po 80 godzin, sprawdz sobie statystyki ile przecietny narod pracuje w europie, polska na samym koncu i mogli to poprawic np. zmienjaszajac godzinne pracy z 40-> na 39 i kazdy by byl szczesliwy

i ostatnie czym rozni sie kasjerka w biedronce od kasjerki pracujacej w PKP na dworcu? i dlaczego ta druga nie moze miec wolnego?
 
     
Biurowa 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 19 Wrz 2016
Posty: 427
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-10-26, 16:03   

Przychodzenie w poniedziałek na 4 rano i tak jest luksusem.
My po wolnej niedzieli przychodzimy do pracy w poniedziałek na godzinę... 00:15 :muhaha:

Nikogo nie interesuje, że to środek nocy i na ulicy nie ma żywego ducha, dostawa na rano ma być rozłożona, a klient zadowolony :yeah:
 
     
@realistka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 05 Lis 2012
Posty: 229
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-10-26, 20:15   

Biurowa napisał/a:
Przychodzenie w poniedziałek na 4 rano i tak jest luksusem.
My po wolnej niedzieli przychodzimy do pracy w poniedziałek na godzinę... 00:15 :muhaha:

Nikogo nie interesuje, że to środek nocy i na ulicy nie ma żywego ducha, dostawa na rano ma być rozłożona, a klient zadowolony :yeah:



My też tak przychodzimy, ponad to wprowadzają sukcesywnie otwieranie sklepów o 6.00, na naszym rejonie kilka już tak działa.
 
     
@sylwuńka 

Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 06 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: warszawa
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-10-26, 23:13   

Ja osobiscie wolę 00.15 niz 4.00 rano. Wiecej czasu jest na ogarniecie sklepu po sobocie, no i przynajmniej mi jest latwiej przyjechac na 00.15 niz na 4 rano bo to ani nie pospi ani nic. A za 00.15 jest dodatek ryczaltowy wiec dla mnie luksus :-P :-D
_________________
Jestem zakręcona...
  Ocena JMP: 7/10
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-10-27, 08:47   

sylwuńka napisał/a:
Ja osobiscie wolę 00.15 niz 4.00 rano. Wiecej czasu jest na ogarniecie sklepu po sobocie, no i przynajmniej mi jest latwiej przyjechac na 00.15 niz na 4 rano bo to ani nie pospi ani nic. A za 00.15 jest dodatek ryczaltowy wiec dla mnie luksus :-P :-D

sylwuńka, dodatek jest także jak się na 4 rano przychodzi, ale jak na 4:15 to już nie, my pracujemy w poniedziałki i na 00:15, i na 4:00 i też wolę wtedy taką nockę od ranka

A w temacie obozu pracy - jak wam działa sprzęt niezbędny do pracy? - belownica, elektryk, maszyna do mycia podłogi, piec, monitory dla klientów, kolektor itp itd ? u nas wszystko odmawia współpracy, nie wiadomo czasem czy się śmiać czy płakać ....
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
Waffen77 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 321
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2019-10-27, 10:17   

Pierwsze założenie tego zapytania jest bzdurą ponieważ nie można pracować do 23:45 czy w ogóle na popołudnie w sobotę przed wolną niedzielą i przyjść w poniedziałek na rano albo na niedzielną noc. A na pozostałą część mam radę. Zwolnij się, wszędzie indziej jest Bahama.
  Ocena JMP: 7/10
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-10-27, 17:56   

Waffen77, nie chodziło chyba w pierwszym poście o to, że ta sama osoba wychodzi o 23:45 w sobotę i w poniedziałek przychodzi na 00:15, czy 4:00 tylko o to, że te godziny pracy są (bardzo łagodnie mówiąc) dość uciążliwe ... dla ciebie nie są? winszuję.
Mi system pracy bez tych niehandlowych niedziel dużo bardziej odpowiadał niż teraz
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
marek_k62
[Usunięty]

Wysłany: 2019-10-28, 07:47   

niezależnie od sobót do 23.30 i poniedziałków od 0.15 (oczywiście nie w jednym ciągu) zdecydowanie wolę życie z wolnymi niedzielami. A do kościoła nie chadzam bom niewierny całkowicie. Po prostu, mam wspólny wolny czas z bliskimi.

Ale to moje zdanie.

Aby było całkiem Prawo i Sprawiedliwie to... WSZYSCY powinni pracować 7 dni w tygodniu! Z zachowaniem 40 h tygodnia pracy. Babcia też! Szkoły, urzędy, służba zdrowia, banki, agencje bardzo towarzyskie (one akurat pracują :) ). Jak równo to równo! Skończyłyby się drugie zmiany w szkołach, skróciły kolejki w przychodniach, czy urzędach.
I nikt by nie był poszkodowany. Ani kelnerki, ani kolejarze, ani mundurowi...
Wiem, że nierealne, ale jeśli komuś przeszkadzają moje wolne niedziele to niech też w niedziele zapierdala. Od razu punkt widzenia rozjedzie mu się z punktem siedzenia.
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-10-28, 10:59   

Uwielbiam wolne niedziele i nie przeszkadzają mi w tym uwielbianiu ;-) te niedogodności wspomniane w pierwszym poście , to nie jest normą a jeśli na jakimś sklepie tak się dzieje , to zawsze to można zmienić , może potrzeba do tego trochę odwagi , wiedzy i najwięcej chęci ale przecież nic się samo nie zrobi .
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-10-28, 16:10   

marta1, jaki macie w swoim sklepie patent, by uniknąć takiego sobotnio - poniedziałkowego, uprzykrzającego pracę, szaleństwa?
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo