Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
SOLIDARNOŚĆ W BIEDRONCE
Autor Wiadomość
jan kowalski
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-19, 09:48   

kluq napisał/a:
zwykłym pracownikom bardziej działacie na nerwy tą całą niby walką nie do końca wiadomo w czyim interesie.

Członkowie komisji zakładowej ZZ są takimi samymi pracownikami jak pozostali. Również ciężko pracują w sklepach tak jak ty w Centrum. Starają się o porawę warunków pracy dla nas wszystkich. Zamiast sugerować że mają w swoim działaniu własny interes jeśli nie zgadzasz się z ich postulatami podaj swoje propozycje do rokowań. Na pewno zostaną wzięte pod uwagę :) . A jeśli faktycznie masz dowody na to że ich działanie jest nie do końca uczciwe to napisz to nam, myślę że wszyscy chcieli by to przeczytać.
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-19, 11:25   

jan kowalski napisał/a:
Starają się o poprawę warunków pracy dla nas wszystkich. Zamiast sugerować że mają w swoim działaniu własny interes jeśli nie zgadzasz się z ich postulatami podaj swoje propozycje do rokowań.


Dla mnie osobiście to starać się o nic nie muszą a podany przeze mnie punt 4 i 5 sugeruje coś wręcz odwrotnego ale powtarzanie tego już mnie nudzi.
Co do moich propozycji rokowań to ich nie mam ,bo w odróżnieniu do 80% pracowników tu wypowiadających się i ciągle narzekających ja jestem ze swojej pracy zadowolony. Oczywiście nie ma tak, że czasami coś mnie nie denerwuje ale jestem realnie myślący i w nie jednym miejscu już pracowałem tak tu jak i za granicą więc wiem ,że nie ma takiej pracy gdzie jest tylko raj.
Realizm i brak roszczeniowego podejścia do życia pozwala mi twierdzić ,że życie i praca w JMD są PIĘKNE :yeah:
 
     
nisiapr

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 24
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-19, 13:39   

Zgadzam sie z powyzsza wypowiedzia, potrafimy tylko narzekac i nie doceniamy tego co mamy!!!!
 
     
agusia123

Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 28
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2012-01-19, 15:13   

nisiapr napisał/a:
Zgadzam sie z powyzsza wypowiedzia, potrafimy tylko narzekac i nie doceniamy tego co mamy!!!!


Jeżeli mamy doceniać tą harówkę za 1300 zł to z takimi ludźmi jak Ty to pójdziemy, ale w kierunku Ukrainy a nie zachodu gdzie w marketach zarabiają tyle co my, " tylko, że w EURO"
 
     
nisiapr

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 24
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-19, 15:51   

Wystarczy zmienic prace i nie musisz wtedy narzekac no chyba ze brakuje checi i kwalifikacji na lepsza prace ;)
 
     
@gangi kubusia 

Dołączyła: 20 Sty 2011
Posty: 179
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-19, 16:56   

Ja tez lubię swoja prace i uważam ze nie jest źle ,ale jeśli jest możliwa poprawa czy wprowadzenie czegoś lub zmienienie czegoś co by nam ułatwiło prace , to dlaczego nie starać się o to???
_________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać. Antoine de Saint-Exupéry
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-19, 17:55   

agusia123 napisał/a:
Jeżeli mamy doceniać tą harówkę za 1300 zł to z takimi ludźmi jak Ty to pójdziemy, ale w kierunku Ukrainy a nie zachodu gdzie w marketach zarabiają tyle co my, " tylko, że w EURO"


Za to za jedzenie , mieszkanie i inne takie płaca w złotówkach i dlatego maja tam raj na ziemi :szczena: Od razu widać ,że nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz ale no cóż pojedź popracuj to się przekonasz jak tak naprawdę wygląda ten luksus zagraniczny ;/

A tak na marginesie wykonujesz najprostszą prace fizyczną nie wymagającą żadnych umiejętności a chciałabyś mieć płacone jak dyrektor czy jak ???
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-19, 18:52   

Tylko bez kłótni proszę 8)
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
edi-72
[Usunięty]

Wysłany: 2012-01-19, 19:42   

kluq napisał/a:
A tak na marginesie wykonujesz najprostszą prace fizyczną nie wymagającą żadnych u

miejętności a chciałabyś mieć płacone jak dyrektor czy jak ?



przepraszam nie chce sie wtracac, kazdy ma swoje racje ale pracujecie na innych sklepach i centrach i na kazdym z nich jest innaczej chociaz przepisy jednakowe. Ludzie maja rozne charaktery i nie sprzeczajcie sie o glupoty.
A umiejetnosci trzeba posiadac w kazdym zawodzie nawet moze niektory dyrektor nie potrafi w praktyce tego co kasjer a teoria i wydawanie polecen to co innego.
kazdy ma racje ale na wsoim terytorium

[ Dodano: 2012-01-19, 19:43 ]
przepraszam - swoim terytorium
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-19, 20:02   

Kłócić się nie mam zamiaru ale rozbraja mnie zawsze to wyświęcanie pracy za granicą ot co
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
@gangi kubusia 

Dołączyła: 20 Sty 2011
Posty: 179
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-01-19, 20:10   

Mam dokładnie takie samo zdanie jak ~edi-72 ponadto ile razy się już zdarzało ze ktoś dostał wysokie stanowisko poprzez znajomości a nie umiejętności.A sa i ludzie co na kasjerów sie nie nadają .Poza tym firma najwięcej zawdzięcza właśnie tym w najniższych szeregach i ja nie mam nic przeciwko temu aby właśnie ci dostali więcej, choćby to mieliby zawdzieczac chociaż i związkom.
Poza tym niektórzy co tu sie wypowiadają nie zawsze tylko marudzą- po prostu chcieliby więcej a nie zawsze maja szanse awansować .Po prostu maja ambicje. A niektórzy kochają prace kasjera, magazyniera i nie potrzeba im nic innego a ze ta praca do lekkich nie nalezy ,nic złego w tym ze chcą lepszych zarobków.
_________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać. Antoine de Saint-Exupéry
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-01, 18:59   

31 stycznia minął a ZZ jakoś nie chwali się osiągnięciami a ja ciekaw jestem wielce cóż takiego dla nas wywalczyli ?? ?? ??
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
@pracownik 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 24 Lut 2010
Posty: 487
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-01, 19:59   

To zapytaj na stronie solidarności.
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-01, 20:15   

Gdybym chciał tam zapytać to zapewne bym to zrobił a tak jednak spokojnie poczekam sobie na odpowiedź tutaj :)
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
@pracownik 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 24 Lut 2010
Posty: 487
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-01, 20:19   

No to się chyba nie doczekasz.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo