Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Karty przedplacone zasilenie czerwcowe 2019
Autor Wiadomość
Ada3124 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 27 Cze 2019
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-06-27, 17:37   

Przecież stan konta można sprawdzić na Openbenefit.pl i żadnej kasy nie ma.
_________________
Ada
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-06-27, 17:58   

Ada3124 napisał/a:
Przecież stan konta można sprawdzić na Openbenefit.pl i żadnej kasy nie ma.

na openbenefit widocznej kasy faktycznie nie ma bo przecież tam saldo karty jest aktualizowane po zasileniu lub płatności dopiero następnego dnia roboczego do godz. 12:00

Dlatego jutro po 12:00 zobaczysz kasę na openbenefit, a dzisiaj można zobaczyć w bankomacie, albo przekonać się że jest płacąc kartą przedpłaconą :-)
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
@Patrycja. 
Satanassss


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Sie 2015
Posty: 260
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-06-27, 19:24   

Adelaa napisał/a:
MalaAsia napisał/a:
exquiste, tak, jest :-)
u mnie nic na koncie nie ma

przecież pieniądze mają być do końca miesiąca wiec jeszcze czas
_________________
Homo verecundus
  Ocena JMP: 6/10
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-06-27, 19:50   

Patrycja., są już dziś
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-06-27, 19:53   

polowa z was chyba nie wie jak to dziala, jesli macie w umowie,ze cos dostaniecie np. pensja to wiadmo, ze zostanie wam przelana na konto ostatniego dnia czyli 10, a nie 1 bo przeciez moga wam przelac wczesniej no ale po co, a to, ze dostajecie z reguly 9(zakladajac ze 10 to nie sobota/niedziela/poniedzialek) spowodowane jest tylko i wylacznie roznica w banku wraz z ksiegowaniem, a wedlug umowy, gdybyscie dostali pozniej to moglibyscie naslac kontrole i ewentalnie uzyc przy rozwiazywaniu umowy z winy pracodawcy bo nie wywiazal sie z umowy dotyczacej pensji

skoro karty maja byc do 30 to pewnie przelew wyszedl dzis i dojdzie jutro, a stan wam pokaze na sobote o ile jest aktualizacja w sobote
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-06-27, 20:34   

u8t3io3p, wszystko cacy, ale przecież przelew doszedł dzis i jutro będzie widoczny na koncie :-D
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-06-28, 12:26   

każdy normalny , zwyczajny , standardowy , nie wiem jak go jeszcze nazwać :-D przelew jeśli wychodzi dzisiaj przed ostatnią sesją księgującą w danym banku to dochodzi też dzisiaj :-D , w przypadku naszych kart przedpłaconych problem jest z opóźnionym czasem pokazywania salda na stronie, chociaż może to nie w tym szkopuł ;-) tylko w tym ,że ludzie nie czytają informacji o tym , którą przecież bank podaje .
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
Ostatnio zmieniony przez marta1 2019-06-28, 12:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Givszoman
[Usunięty]

Wysłany: 2019-06-28, 12:27   

Patrycja. napisał/a:
Adelaa napisał/a:
MalaAsia napisał/a:
exquiste, tak, jest :-)
u mnie nic na koncie nie ma

przecież pieniądze mają być do końca miesiąca wiec jeszcze czas


Mówiłem że będzie zasilenie do 31 czerwca 2019 roku? Mówiłem. I miałem rację, bo mamy 28 czerwca i zasilenie się pojawiło.

Wróć, znowu zapomniałem że czerwiec ma 30 dni. Taki szczegół... Chciałem tylko pożartować z ludzi czekających na zbawienie o nazwie "zasilenie karty przedpłaconej".
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-06-28, 13:09   

marta1 napisał/a:
każdy normalny , zwyczajny , standardowy , nie wiem jak go jeszcze nazwać :-D przelew jeśli wychodzi dzisiaj przed ostatnią sesją księgującą w danym banku to dochodzi też dzisiaj :-D , w przypadku naszych kart przedpłaconych problem jest z opóźnionym czasem pokazywania salda na stronie, chociaż może to nie w tym szkopuł ;-) tylko w tym ,że ludzie nie czytają informacji o tym , którą przecież bank podaje .


Wiele razy puszczalem przelew o 15 czyli przed ostatnią sesją, a dochodził następnego dnia o 11

To że przelew wyjdzie o 18 z banku x nie znaczy,że od razu przyjdzie do banku z
Ostatnio zmieniony przez u8t3io3p 2019-06-28, 13:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-06-28, 13:21   

oczywiście , niejasno się wyraziłam ;-) , odniosłam się do specyfiki przelewów firmowych typu wypłata o których wspomniałeś tłumacząc "połowie która nie wie jak to działa" :-D

[ Dodano: 2019-06-28, 15:08 ]
u8t3io3p napisał/a:


To że przelew wyjdzie o 18 z banku x nie znaczy,że od razu przyjdzie do banku z

jasne , jeśli chcesz by twój przelew dotarł na konto w innym banku tego samego dnia musisz wykonać operację w pierwszej lub drugiej sesji KIR , więc nie dziw się ,że twoje wykonane po południu dochodzą dnia następnego ale nie myślisz chyba , że transfery wypłat są dokonywane ostatnimi sesjami wychodzącymi w dniu w którym maja dotrzeć do odbiorcy :-P
ale odbiegliśmy od tematu ;-) więc wracając : środki na kartę zostały przelane wczoraj (z małymi wyjątkami ;-) ) i dotarły wczoraj tylko saldo jest widoczne dopiero dzisiaj :-P
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
marek_k62
[Usunięty]

Wysłany: 2019-07-01, 07:24   

w chwili obecnej standardowy przelew pojawia się zwykle po drugiej sesji ELIXIR (najbliższą wyjdzie, kolejną wejdzie).
przykład: Wysłany po 9.30, pojawia się po 16. Wysłany po 13.30 (16) pojawi się następnego dnia po 9.30 (13.30)...
 
     
Givszoman
[Usunięty]

Wysłany: 2019-07-01, 18:25   

Jak widać temat nie jest zamknięty. Cóż, ja go zamknę słownie. Mi zostało całe 300 złotych na karcie.

Dla niezorientowanych w moich żartach - 300 STARYCH ZŁOTYCH, czyli TRZY NOWE GROSZE.

Sądzę jednak że dyskusja o czasie przyjścia przelewu jest jałowa, bo te karty mają zapewne tzw. techniczny rachunek, którego to numeru my nie znamy. Nie wiemy, z jakiego konta firma przelewa forsę na te karty przedpłacone na zasilenia, więc trudno powiedzieć, w jakim tempie przychodzą zasilenia.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo