Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Paczka na dzień dziecka
Autor Wiadomość
~DumnyTata 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 21 Lut 2019
Posty: 38
Wysłany: 2019-05-28, 22:27   Paczka na dzień dziecka

Mam pytanko które z rodziców dziecka powinno dostać paczkę na dzień dziecka skoro obydwoje pracują w biedronce? Na gwiazdkę ja dostałem, teraz od kwietnia moja pracuje i już paczki nie dostałem na syna. A mojej też nikt nie mówił by paczka była.
 
     
tadam 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Gru 2012
Posty: 674
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-29, 12:20   

Kierownik może sprawdzić w ohr czy paczka przysługuje.Pytałeś?U nas jeszcze wczoraj paczek na dzien dziecka nie było.
 
     
~DumnyTata 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 21 Lut 2019
Posty: 38
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-29, 19:45   

tadam napisał/a:
Kierownik może sprawdzić w ohr czy paczka przysługuje.Pytałeś?U nas jeszcze wczoraj paczek na dzien dziecka nie było.
chciałem odebrać i mi podobno nie mimo że mały na mnie ubezpieczony. Dzisiaj moja mówi że niby jest na nią ale paczki podobno nie przyjechaly jeszcze. NIE INTERESUJE MNIE TA ŚMIESZNA PACZKA TYLKO FAKT BO JUŻ rok temu przez błąd kierownika mój synek paczki nie dostał
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-29, 21:39   

Jakby nie interesowała Cię ta paczka, to byś nie interesował się tematem...
 
     
~DumnyTata 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 21 Lut 2019
Posty: 38
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-29, 21:51   

W dupie mam paczkę warta może 10 zł chodzi o fakt że firma poraz kolejny pominela moje dziecko jakby jakieś gorsze było. Mój synek ma rok dopiero i tak tego jeść nie może.
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-30, 00:04   

DumnyTata jak paczki nie przyjechały to znaczy że nie przyjechały. Nie oskarżaj firmy że nie dostałeś paczki skoro może ten sklep jeszcze nie dostał. Zacznij oskarżać jak faktycznie paczka ci przysługuje a zostałeś pominięty po terminie odbioru paczek. W tym przypadku firma raczej jest wyczulona na punkcie socjalu dla pracowników. Kierownik później musi się tłumaczyć z paczek które nie zostały wydane a już dym będzie jak się okaże że twoja paczka trafiła w obce ręce.
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
Andzia001 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Cze 2018
Posty: 3
Skąd: Twardogóra
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-06-01, 13:29   

Witam może ktoś się orientuje corke zgłosiłam 4.05.2019 i okazuje się że poczęstunek jej sie nie należy bo nie widnieje w systemie? Moze miał ktoś podobną sytuacje. Na infolinii mówią ze dziecko jest zapisane i sie należy a kierowniczka mówi że dziecka nie widać i nie ma informacji żeby dać ten poczęstunek
_________________
Wicia
  Ocena JMP: 5/10
     
~DumnyTata 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 21 Lut 2019
Posty: 38
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-06-04, 00:13   

Włodarz napisał/a:
DumnyTata jak paczki nie przyjechały to znaczy że nie przyjechały. Nie oskarżaj firmy że nie dostałeś paczki skoro może ten sklep jeszcze nie dostał. Zacznij oskarżać jak faktycznie paczka ci przysługuje a zostałeś pominięty po terminie odbioru paczek. W tym przypadku firma raczej jest wyczulona na punkcie socjalu dla pracowników. Kierownik później musi się tłumaczyć z paczek które nie zostały wydane a już dym będzie jak się okaże że twoja paczka trafiła w obce ręce.
rok temu mój syn został pominietydlatego czuły pod tym kątem jestem
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-06-04, 15:58   

https://nasza-biedronka.pl/viewtopic.php?t=4342&postdays=0&postorder=asc&start=0
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo