Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Mobbing w Biedronce
Autor Wiadomość
qweerty
[Usunięty]

Wysłany: 2015-07-18, 19:02   

Mariano napisał/a:
... zwłaszcza że JMP na pewno nie oszczędza na sektorze prawnym.

nawet gdy wartość przedstawicielstwa kancelarii zewnętrznej znacznie przewyższa kwotę wartości sporu ,czyli np pracownik chce 20 tyś, a oni wydają 50 tys by pokazać ,że jest miło ładnie, i czysty PR
 
     
roxi1 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 23 Lis 2014
Posty: 13
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-07-19, 11:57   

mala818 masz trudna sytuacje,ale skoro jestes pod opieka lekarza to powinnas miec zwolnienie L4 i zawsze jakies pare groszy z ZUSu bedzie,poki sie nie wyleczysz i nie znajdziesz innej pracy,glowa do gory,ja przez 7 m-cy mialam tylko lacznie 26 dni na rano,wiec bite pol roku same drugie......taka to praca,
 
     
miskamiska

Stanowisko:
klient

Dołączył: 15 Cze 2015
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2015-07-31, 12:09   

Sama jestem na etapie zmiany pracy właśnie z powodu mobbingu ze strony kierownika. Dowiedziałam się, że za niewykorzystane dni urlopu nalezy mi się dodatkowe wynagrodzenie. U nas z powodów braku w kadrze nie było za bardzo możliwości by go wykorzystać, więc nazbierało trochę :) I warto o tym wiedzieć żeby się potem upomniec, ponieważ sami najczęsciej pracodawcy nie sa skłonni do jego wypłacania.
Ostatnio zmieniony przez DarkSide 2015-11-02, 07:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
kropek9

Dołączył: 20 Sty 2012
Posty: 2
1 UP 1 DOWN
Wysłany: 2015-08-04, 19:11   

brak słów,po co wogle do pracy zatrudniacie się? jak wam tak źle?
 
     
edi-72
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-04, 20:10   

kropek9, a potrafisz komuś zajrzeć w 4 litery?
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-08-04, 23:33   

Ja nie wiem. Moze mi sie zle zdaje ale chyba wiekszosc co tu pisze pracuje w innej firmie. Normalne jest przynajmniej mi sie tak zdaje, ze poleca czasem ostrzejsze slowa. Ale jakos mobbingu nie uraczylem od swojego kr czy ks.
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
@Hell 


Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 01 Lip 2012
Posty: 2056
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-08-05, 09:00   

Bo niektórym się wydaje że mobbing to już wydanie polecenia przez przełożonego. :rool:
_________________
Ludzie zapomną to co powiedziałeś, zapomną to co zrobiłeś ale nigdy nie zapomną jak poczuli się dzięki Tobie....
 
     
edi-72
[Usunięty]

Wysłany: 2015-08-05, 14:02   

Ale nakazywanie wykonania kilku prac na raz jednej osobie (licząc czas), gdzie reszta z p. KS siedzi na fajeczce lub podpiera palety na magazynie obgadując innych, bądź przymierzając, oglądając (nie chodzi o wykładanie promocji) co nowego będzie i czy to im odpowiada, to chyba już TAK. Więc cieszcie się, że macie taką ekipę, a nie osądzajcie innych
 
     
~Wiosenka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 25 Mar 2013
Posty: 40
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-09-16, 19:36   Praca

Biedroneczki jak u Was wygląda codzienna praca? Też jest Was tak mało na zmianie?Coraz więcej obowiązków i wymogów a rąk do pracy coraz mniej.Tajemniczy coraz niższy o premii nie ma mowy.Co się dzieje? :ops:
 
     
~moncia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 07 Sie 2015
Posty: 54
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-09-16, 21:34   

u nas to samo na rano 3 osoby jedna siedzi na jedynce druga to kierowniczka a trzecia ma wypiek, pierwszą alejke czasami mixy i na kase a o przerwie to nawet nie pomyślisz bo niema kiedy, jak cos zjesz to w biegu, robi się coraz gorzej i nikt z tym nic nie robi:( ;(
 
     
@Gazela34

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 17 Cze 2014
Posty: 585
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-09-17, 01:02   

Heja i do przodu ;)
Molo nas mało nas...
A roboty fulll
No cóż
Życie :P
  Ocena JMP: 5/10
     
~Wiosenka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 25 Mar 2013
Posty: 40
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-09-17, 10:16   

moncia napisał/a:
u nas to samo na rano 3 osoby jedna siedzi na jedynce druga to kierowniczka a trzecia ma wypiek, pierwszą alejke czasami mixy i na kase a o przerwie to nawet nie pomyślisz bo niema kiedy, jak cos zjesz to w biegu, robi się coraz gorzej i nikt z tym nic nie robi:( ;(

U nas też 3 kasjerów z rana,2 osoby ciągle siedzą na kasie, a 3 musi ogarniać resztę i to się nie da,bo klientów jest dużo i też siada na kasę.ciężko jest
 
     
@Patrycja. 
Satanassss


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Sie 2015
Posty: 261
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-09-17, 12:43   

ja mam zmiany kasjer i kierownik i tak przez cały dzień. szkoda,że nie mogą więcej ludzi zatrudnić.
_________________
Homo verecundus
  Ocena JMP: 6/10
     
@markoz

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 133
2 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-09-18, 17:41   

Dziękuje opatrzności że udało mi się zmienić firmę bo po 5latach nawabilem się tylko nerwicy a w nowej pracy mam spokój i luz. Oddając wypowiedzenie liczylem na rozmowę z Panią KR ale no cóż za mało dla tej firmy zrobiłem. Liczne że tzw." Związki zawodowe" zrobią porządki. Dziękuje tej firmie za to że pracownik jest najmniej warty liczy się tylko towar jak to jedną KR stwierdziła jak moja żona urodziła i nie pozwolono mi wyjść wcześniej do niej tylko w nagrodę dostałem 12godzin. Życzę wszystkim biedroneczką dużo siły w tej ciężkiej i nie łatwej pracy
  Ocena JMP: 1/10
     
mama30 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 18 Wrz 2015
Posty: 7
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2015-09-19, 18:32   

pracować wszędzie trzeba, ale dystans do tego co się dzieje w firmie też, bo inaczej po jedenastu latach pracy w JM bym zwariowała :#) :rool: :rool:
  Ocena JMP: 2/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo