Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zwolnienie & Wypłata
Autor Wiadomość
bubulek 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 23 Cze 2022
Posty: 1
  Wysłany: 2022-06-23, 15:59   Zwolnienie & Wypłata

Cześć, 14 czerwca zostałem zatrudniony na umowę-zlecenie na okres 14.06 - 30.06, 20 czerwca w wyniku nieporozumienia & niezadowolenia pracodawcy z efektów mojej pracy umowa została zerwana. Kazano mi się odbić, i iść do domu co uczyniłem. Wykonałem telefon do mojego miejsca pracy z pytaniem o pisemne wypowiedzenie, odpowiedziano mi iż z racji na typ umowy takie wypowiedzenie nie jest obowiązkowe. Mam 20 lat i było to moje pierwsze zatrudnienie w tego typu branży. Chciałbym dowiedzieć się, czy wypowiedzenie faktycznie nie jest obowiązkowe oraz kiedy mogę spodziewać wypłaty za przepracowane godziny od Jeronimo Martins bieżącego roku.
Pozdrawiam.
 
     
~Daariusz 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 20 Lis 2015
Posty: 37
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2022-08-02, 14:38   

bubulek, Umowa zlecenie może być rozwiązana w każdym momencie bez okresu wypowiedzenia, a pisemne wypowiedzenie nie jest obowiązkowe ze strony pracodawcy. Wypłata powinna wpłynąć na konto do 10 lipca, chyba że w umowie postanowiono inaczej.
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2022-08-06, 15:05   

Wypłaty ze zleceniówek nie wpływają w tym samym czasie, co z umów o pracę. Dostanie pewnie tak, jak w kazdej firmie, w okolicach 20.
 
     
~Daariusz 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 20 Lis 2015
Posty: 37
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2022-08-06, 23:28   

Czyli w umowie postanowiono inaczej. ;)
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2022-08-07, 07:06   

Daariusz, ja nie wiem jak jest w umowie, nie mam takiej. Zleceniówki zawsze były płatne w innym terminie, jeśli sie zmieniło to sorry. Ale tak... w umowie jest napisane kiedy wpływa wynagrodzenie. Wystarczyło troche tę umowę poczytać i wszystko byłoby jasne :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo