Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Rower
Autor Wiadomość
~DumnyTata 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 21 Lut 2019
Posty: 38
Wysłany: 2019-04-28, 00:45   Rower

Dojezdzacie do pracy rowerem? Wasi kierownicy zabraniają Wam wprowadzać rower na zaplecze?
 
     
#majamaja 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 29 Lis 2017
Posty: 106
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-04-28, 09:10   

u mnie na sklepie do pracy rowerem przyjeżdżają 2 dziewczyny i nie ma problemu z wprowadzeniem roweru. Stoi w korytarzu prowadzącym na socjal

[ Dodano: 2019-04-28, 09:12 ]
można byłoby się przyp&&&&, że nie powinno się wprowadzać rowerów bo w razie pożaru zastawiony korytarz albo można jęczeć, że to sklep. Zawsze wpuszczamy i wypuszczamy dziewczyny bocznym wejściem
 
     
~DumnyTata 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 21 Lut 2019
Posty: 38
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-04-28, 12:24   

majamaja napisał/a:
u mnie na sklepie do pracy rowerem przyjeżdżają 2 dziewczyny i nie ma problemu z wprowadzeniem roweru. Stoi w korytarzu prowadzącym na socjal

[ Dodano: 2019-04-28, 09:12 ]
można byłoby się przyp&&&&, że nie powinno się wprowadzać rowerów bo w razie pożaru zastawiony korytarz albo można jęczeć, że to sklep. Zawsze wpuszczamy i wypuszczamy dziewczyny bocznym wejściem

Mi grożą mandatem z sanepidu... Mimo że pytałem się i miałem zgodę na przyjazd rowerem tyle że mam go mieć w WC... Też nigdzie problemów nie miałem zwłaszcza że nie jedyny jeżdżę do biedronki rowerem. A jeżdżę parę lat i pierwszy raz problem.
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-04-28, 23:30   

tez jezdzilem do pracy rowerem i zostawialem na zapleczu, nikt mi nie robil tego problemu
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2019-04-29, 08:41   

DumnyTata, Ty to im musiałeś zaleźć za skórę. Z porą nocną miałeś kłopoty, z ojcowskim też, a teraz nawet rower... Coś przeskrobałeś.
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-04-29, 09:30   

Larrikol napisał/a:
DumnyTata, Ty to im musiałeś zaleźć za skórę. Z porą nocną miałeś kłopoty, z ojcowskim też, a teraz nawet rower... Coś przeskrobałeś.


istnieje opcja,ze zmienil sklep i innemu kierownikowi moze sie to nie podobac




jakbywaly duze dostawy, a magazyn maly, to czasami rower stal w kiblu :P , grunt to zeby sie dogadac, jesli jest miejsce by w kiblu mozna bylo sie zalatwic i stal rower to niech tam stoi, rama ci nie przesiaknie zapachu, ewentalnie sakwy, ale to mozna sciagnac
 
     
~DumnyTata 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 21 Lut 2019
Posty: 38
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-04, 22:51   

Larrikol napisał/a:
DumnyTata, Ty to im musiałeś zaleźć za skórę. Z porą nocną miałeś kłopoty, z ojcowskim też, a teraz nawet rower... Coś przeskrobałeś.
jeszcze nie napisalas że wiecznie brak zgody na opiekę na syna=) bo brak jednej osoby =) pierwszy raz z takim sklepem się spotykam =)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo