Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nieuczciwy kierownik
Autor Wiadomość
~KasjerWawa 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 03 Mar 2019
Posty: 42
Wysłany: 2019-04-23, 09:38   Nieuczciwy kierownik

Mamy taki problem..jedną z lepszych kierowniczej na Warszawie kradnie towar że swojego sklepu...3 osoby to widziały jak wynosi całe siaty droższego towaru bez płacenia...jej partner również jest kierownikiem i robi to samo u siebie bo ona nawet u nas z tamtego sklepu robi zwroty na ten towar...wszystkiemu się przyglądam z bliska,ale koleżanka ostatnio już naprawdę to zauważyła jak wynosiła kwiaty całe 2wiadra i 2 duże siaty bez płacenia..
Pracuje tu kilka lat,jest główną kierowniczka i nikt jej nic nie zrobi...w dodatku świetnie się sprawdza w pracy..i dają ja na inną Biedro do ogarnięcia tematu... Nie wiem jak to załatwić,ale koleżanka która widziała te podchody i to,że nawet ochroniarz jest z nią dogadany bo na jego zmianie zawsze wynosi i alkohol też...co można z tym zrobić? Koleżanka mówi,że że złodziejem nie chce pracować...nie wiem jak to załatwić...zarabia tyle tysięcy my kasjerzy o wiele mniej i jeszcze takie coś...nigdy czegoś takiego bym się nie spodziewała
.
  Ocena JMP: 5/10
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-04-23, 11:42   

nie bardzo wierzę w to co piszesz ....
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
#Lujan 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 09 Paź 2016
Posty: 99
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-04-23, 13:17   

Zarabia tyle tysięcy hehe może po prostu zgłoś to na policje?
 
     
~KasjerWawa 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 03 Mar 2019
Posty: 42
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-04-23, 14:15   Re: Nieuczciwy kierownik

KasjerWawa napisał/a:
Mamy taki problem..jedną z lepszych kierowniczej na Warszawie kradnie towar że swojego sklepu...3 osoby to widziały jak wynosi całe siaty droższego towaru bez płacenia...jej partner również jest kierownikiem i robi to samo u siebie bo ona nawet u nas z tamtego sklepu robi zwroty na ten towar...wszystkiemu się przyglądam z bliska,ale koleżanka ostatnio już naprawdę to zauważyła jak wynosiła kwiaty całe 2wiadra i 2 duże siaty bez płacenia..
Pracuje tu kilka lat,jest główną kierowniczka i nikt jej nic nie zrobi...w dodatku świetnie się sprawdza w pracy..i dają ja na inną Biedro do ogarnięcia tematu... Nie wiem jak to załatwić,ale koleżanka która widziała te podchody i to,że nawet ochroniarz jest z nią dogadany bo na jego zmianie zawsze wynosi i alkohol też...co można z tym zrobić? Koleżanka mówi,że że złodziejem nie chce pracować...nie wiem jak to załatwić...zarabia tyle tysięcy my kasjerzy o wiele mniej i jeszcze takie coś...nigdy czegoś takiego bym się nie spodziewała
.


Ja też w to nie wierzę do teraz ale to czysta prawda... I powiem więcej, ja wcześniej widziałam coś takiego ale tak nie miałam w głowie że bez płacenia mogłaby coś wynosić,że w ogóle nie zwracałam na to uwagi...teraz jak koleżanka przyuwazyla bo to nie pierwszy raz,to chce gdzieś na infolinii to zgłosic. Mi nie chciało się wierzc,że ktoś z taka kasa miesięczne może takie coś robic...i jeszcze zawsze to robi jak jeden z ochroniarzy jest na zmianie. Partner po nią podjeżdża i wsiada do auta z fantami które wyciąga krótko przed przyjazdem tego kogoś... Zwroty na kasie robi ,które w ogóle nie powinny być robione,a jak mobilni przyjeżdżają to jest nerwowa i trzęsie tyłkiem... Po prostu sama nie mogę w to uwierzyć ale takie są fakty..koleżance bez pytania siadła na kasie i ta miała manko 80zl nagle... To nie są zbiegi okolicznosci. Kwiaty wyniosła na święta 2 wiadra bez płacenia,świeże ,cięte...to jest niepojęte.

[ Dodano: 2019-04-23, 15:17 ]
MalaAsia napisał/a:
nie bardzo wierzę w to co piszesz ....


Może nie bardzo ty wierzysz,co nie oznacza,że to nieprawda. Mieliśmy tu taka zaufana,która przepuszczała całe kosze z towarem i wpadła
.. ja nie wiem,zarabia się tyle i jeszcze mało...jest to po prostu kradzież i uważam to za bardzo nieuczciwe. Nikt jej nawet nie podejrzewa,bo to bardzo zaufany człowiek i zarząd ja lubi bo ta baba ma jaja do kierowania zespołem. Nie mniej jednak tak się nie robi. No i bardzo mnie też dziwiło zawsze,że ona nigdy tu na swoim sklepie zakupów nie robi...to teraz już wiem o co kaman.
  Ocena JMP: 5/10
     
@Patrycja. 
Satanassss


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Sie 2015
Posty: 260
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-04-23, 14:28   

zdarzają się takie rzeczy choć może nie aż takie, też kiedyś miałam kiero który okradał sklep z alko czy z non foodu, czekali na niego długo i zbierali materiały na niego.
_________________
Homo verecundus
  Ocena JMP: 6/10
     
~KasjerWawa 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 03 Mar 2019
Posty: 42
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-04-23, 15:01   

Patrycja. napisał/a:
zdarzają się takie rzeczy choć może nie aż takie, też kiedyś miałam kiero który okradał sklep z alko czy z non foodu, czekali na niego długo i zbierali materiały na niego.


Tu sytuacja jest taka,że już nie ma jak zbierać info skoro kierowniczka odchodzi na inny sklep....więc będzie okradała tam...
  Ocena JMP: 5/10
     
@Patrycja. 
Satanassss


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Sie 2015
Posty: 260
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-04-23, 15:07   

a boisz się porozmawiać na osobności z rejonem żeby mobilnych nasłać ??
_________________
Homo verecundus
  Ocena JMP: 6/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2019-04-23, 15:13   

Faktycznie, nie wiadomo co robić w takich sytuacjach. Przecież ks nie ma swojego przełożonego, nie można nigdzie zadzwonić i złożyć skargi, chociażby anonimowo... Szach mat, załatwiła was jak się patrzy. I jeszcze tyle tysięcy zarabia, a wciaz mało.... Ach biedaki wy...
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-04-23, 15:16   

Najlepiej napisać/opisać na forum w internecie...
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
~KasjerWawa 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 03 Mar 2019
Posty: 42
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-04-23, 15:29   

marta1 napisał/a:
Najlepiej napisać/opisać na forum w internecie...

Oczywiście,a co mamy robić? Ciekawe jakby u ciebie była taka sytuacja..wolę się tutaj najpierw poradzić niż robić zadymę..i dowiedzieć się jak to zrobić żeby nikt nie ucierpiał..co wy nie wiecie jak wygląda tu praca? Nawet z ustaleniem.grafiku jest problem, wersja grafiku zmienia się 30 x w ciągu miesiąca a kierownicy są strasznie złośliwi, co u was może tak nie ma? Nie wierzę,że wszystko jest super

...nie chce żeby koleżanka oberwała po uszach i nie wiem sama jak to ugryźć ..nie jest to.prosta sprawa. Kierowniczka ma dobre relacje z rejonowa, to też mamy ręce związane,bo coś nie tak i ktoś straci pracę...
  Ocena JMP: 5/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-04-23, 15:34   

jeśli nie chcecie pracować ze złodziejem i skoro kogoś tak nazywacie , to musicie mieć dowody a jeśli je macie , to sprawa jest prosta , nie ma co szukać porady lub sensacji na forum , najprostsze rozwiązania są najskuteczniejsze
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
@Patrycja. 
Satanassss


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Sie 2015
Posty: 260
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-04-23, 15:36   

trzeba zgłosić i tyle bo to też Wasz sklep.
_________________
Homo verecundus
  Ocena JMP: 6/10
     
~KasjerWawa 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 03 Mar 2019
Posty: 42
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-04-23, 15:37   

marta1 napisał/a:
jeśli nie chcecie pracować ze złodziejem i skoro kogoś tak nazywacie , to musicie mieć dowody a jeśli je macie , to sprawa jest prosta , nie ma co szukać porady lub sensacji na forum , najprostsze rozwiązania są najskuteczniejsze


Najskuteczniejsze i niosące za sobą spore ryzyko konsekwencji...jeśli wyjdzie że to konkretne osoby podały... Zresztą m.jn. przez to okradanie nie dostajemy premii,bo za dużo mamy strat ..
  Ocena JMP: 5/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-04-23, 15:42   

KasjerWawa, mam wrażenie ,że wolisz to roztrząsać tutaj niż skorzystać z rad i to załatwić , a może szukasz kogoś kto zrobi to za Was , bo to przecież "spore ryzyko"
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2019-04-23, 15:56   

KasjerWawa napisał/a:
a co mamy robić
KasjerWawa napisał/a:
jak to zrobić żeby nikt nie ucierpiał
KasjerWawa napisał/a:
nie chce żeby koleżanka oberwała po uszach
KasjerWawa napisał/a:
przez to okradanie nie dostajemy premii,bo za dużo mamy strat ..

To skoro tak szkoda Ci koleżanki, która was okrada, to zamknijmy temat i dalej się temu przyglądajcie. Chyba sama nie wiesz, co tak naprawdę chcesz zrobić. Skargę można złożyć też anonimowo, to też ryzyko? Jesteście dorośli, każdy wie, czym się kończy nawet podjadanie ze stołu na odpisy, a co dopiero takie sytuacje. Jak ktoś decyduje się na takie działania, to zdaje sobie sprawę z tego, że może stracić pracę.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo