Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Premie uznaniowe dla KS i ZKS
Autor Wiadomość
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-31, 10:24   

Kiedy kierownik dostaje jakieś ekstra zadanie do wykonania, to nie znaczy, że on ma to robić osobiście. To znaczy, że ma tak rozdysponować pracę na sklepie, żeby uwzględnić to dodatkowe "coś", a kto to zrobi to już najmniej istotne, bo i tak on [kierownik] za to odpowiada.

Ale... Żeby coś zrozumieć, trzeba tego samemu zasmakować i bez sensu są wasze licytacje, kto w tej firmie jest ważniejszy, bo nie zrozumie syty głodnego.
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-31, 10:26   

MalaAsia napisał/a:
u8t3io3p napisał/a:


Nigdzie nie napisalem, że nic nie robicie, większość z tych rzeczy robiłem jako kasjer, to nie jest nic trudnego, dalej sobie wmawiaj, że jesteś nie zastapiony


co innego robić to, a co innego mieć za to odpowiedzialność i uważam, że fajnie, że firma tę odpowiedzialność chce docenić, tylko niedobrze, że tak pomijając kasjerów całkowicie bo jak mówisz - często to ich rękoma kierownicy wykonują swoje zadania, co jest oczywiście w porządku, bo od tego jest kierownik, by rozdzielać zadania, tyle, że wg mnie ten kto je wykonuje też przyczynia się do sukcesu a nie tylko kierownik, który dostał esemesa, że coś ma być zrobione i zlecił to kasjerowi - na koniec oboje powinni mieć poczucie że się dobrze spisali, a tu trochę firmie to nie wyszło ... ale to nie wina kierowników. Natomiast postawa puszenia jaką tutaj prezentują wobec kasjerów to już inna sprawa i nie wiem jak inni ale ja wnioski z tego wyciągam


Idąc twoim tokiem myślenia, to kasjer ma najbardziej odpowiedzialne zajęcie bo ma styczność z gotówką, a zks ja tylko przyjmuje przy rozliczeniu
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-31, 10:45   

u8t3io3p napisał/a:
MalaAsia napisał/a:
u8t3io3p napisał/a:


Nigdzie nie napisalem, że nic nie robicie, większość z tych rzeczy robiłem jako kasjer, to nie jest nic trudnego, dalej sobie wmawiaj, że jesteś nie zastapiony


co innego robić to, a co innego mieć za to odpowiedzialność i uważam, że fajnie, że firma tę odpowiedzialność chce docenić, tylko niedobrze, że tak pomijając kasjerów całkowicie bo jak mówisz - często to ich rękoma kierownicy wykonują swoje zadania, co jest oczywiście w porządku, bo od tego jest kierownik, by rozdzielać zadania, tyle, że wg mnie ten kto je wykonuje też przyczynia się do sukcesu a nie tylko kierownik, który dostał esemesa, że coś ma być zrobione i zlecił to kasjerowi - na koniec oboje powinni mieć poczucie że się dobrze spisali, a tu trochę firmie to nie wyszło ... ale to nie wina kierowników. Natomiast postawa puszenia jaką tutaj prezentują wobec kasjerów to już inna sprawa i nie wiem jak inni ale ja wnioski z tego wyciągam


Idąc twoim tokiem myślenia, to kasjer ma najbardziej odpowiedzialne zajęcie bo ma styczność z gotówką, a zks ja tylko przyjmuje przy rozliczeniu

weź jeszcze raz przeczytaj
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
coisluachra 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 11 Sie 2018
Posty: 20
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-31, 11:07   

prosta matematyka 450 zł x 12 miesięcy to rocznie 5400 zł których kierownicy nie widzą a też przychodzą do pracy
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-31, 11:12   

coisluachra napisał/a:
prosta matematyka 450 zł x 12 miesięcy to rocznie 5400 zł których kierownicy nie widzą a też przychodzą do pracy

Prosta matematyka, odejmij te 450 zł od wypłaty i módl się żeby nic się nieprzewidzianego nie wydarzyło, ani nie zachorować samemu ani dziecko bo ich nie zobaczysz - serio chciałabyś? i podwyżki też bys wolała dostawać w takiej formie niż do podstawy? masz czego zazdrościć.
masakra.
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
coisluachra 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 11 Sie 2018
Posty: 20
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-31, 11:18   

MalaAsia a czy mnie ktoś pyta czy moje dziecko choruje i czy mam je z kimś zostawić -nie, czy mam podwyżkę do podstawy-nie, zazdrościć ? hmm , tylko stwierdzam i uświadamiam że firma docenia kasjerów co miesiąc a kierowników jak pracuję to będzie pierwszy raz i wątpię żeby to było 5400 zł

[ Dodano: 2019-01-31, 11:21 ]
A i jeszcze jedno bez "niezastąpionego " kasjera da się zmianę poprowadzić bo życie nie raz to zweryfikowało i każdy kierownik potrafić posiedzieć na kasie , poukładać towar na półeczki ale nie słyszałam żeby było na odwrót
 
     
Nescafe 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 20 Sty 2019
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-31, 11:41   

Ale bycie zks czy ks nie upoważnia do tego by obrażać kasjerów, to wbrew zasadom firmy,z których to zks czy ks zdawał egzamin :taaaa: . Wynika teraz że kasjer jest niepotrzebny. Z drugiej strony skoro bycie zks jest takie złe i niesprawiedliwe to jaki problem zrezygnować z tejże mega nieopłacalnej funkcji?
 
     
Abdul91

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 29 Gru 2016
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-31, 11:47   

Ale macie problem,dadzą pewnie 500 brutto 350 netto i wielki mi halo za brak premii przez 8 miesięcy :D
W sumie w tym miesiącu też budżet nie wyrobiony także sie wyrówna,wkońcu jakaś premia będzie

Pozdrawiam
 
     
edinho

Dołączył: 03 Kwi 2012
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-31, 11:57   

Na moje firma i tak za bardzo wchodzi w tylek kasjerom
 
     
Megulinda999 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 16 Kwi 2014
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-31, 12:22   

edinho napisał/a:
Na moje firma i tak za bardzo wchodzi w tylek kasjerom
pamiętaj też, że kasjerzy to siła robocza. bez nich sklep nie funkcjonuje. system premiowania w firmie nie jest korzystny dla nas ani dla kasjerów

[ Dodano: 2019-01-31, 12:28 ]
KWOTY SĄ W PRYWATNYCH WIADOMOŚCIACH NA STRONIE DLA NAS W JM
  Ocena JMP: 7/10
     
~CzarnaMamba 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Mar 2011
Posty: 44
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-31, 13:00   

Czasami takie info powinno być tylko dla osób , która ta wiadomość dotyczy... bo potem wychodzi gó...burza ... A niestety każdy będzie swoje zdanie wyrażał , co o tym sądzi . Oczywiście nie każdy będzie kogoś tam obrażał .. no ale wiadomo ... tu już nawet dla niektórych nie chodzi o te pieniądze , tylko o sam fakt - docenienie itp ... Każdy pisze co uważa , a niektórzy atakują kierowników bądź kasjerów ...
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-31, 13:01   

Kasjerzy też swoje dostaną. To chyba nic złego, że w innym terminie?
 
     
~CzarnaMamba 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Mar 2011
Posty: 44
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-31, 13:03   

O ile dostaną , bo o tym to nikt nie wie ... ;)

[ Dodano: 2019-01-31, 13:04 ]
Chyba, że Kasjerzy są niepoinformowani ....
 
     
crazyadas 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 16 Kwi 2012
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-31, 13:04   

Jako Ks 1100zł Brutto-jestem bardzo happy do 10 wystarczy 8-)
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-31, 13:17   

W tym miejscu, przydało by się troche zdrowej logiki... Jesli to ma zastapić coroczną premię od zysków, która jest zapisana w regulaminie wynagrodzeń (bo nie słyszałam, żeby w tej kwestii został zmieniony), to każdy ją dostanie. Więc zamiast na siebie warczeć, po prostu poczekajcie, bo nikogo ona nie ominie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo