Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Premie uznaniowe dla KS i ZKS
Autor Wiadomość
margolka66 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 22 Maj 2012
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-30, 19:03   

sekbea81 napisał/a:
A rada dla kasjerów awansujcie bo u nas na rejonie brakuje zks i jakoś nikt się nie kwapi

To inteligentny zksie JMP zastanów sie dlaczego sie nie kwapi?? ot zadanie na myslenie:)
 
     
Waffen77 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 322
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2019-01-30, 19:12   

A jojczycie tyle że za mało zarabiacie... A 1000 brutto więcej zarabiac to już nie chcecie. A czekaj, czekaj... Bo to już wtedy presja i wymagania itd. To po co się naciągać co?
  Ocena JMP: 7/10
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-30, 19:16   

kamil2005 napisał/a:
Oburzenie s-k za 3,2,1...😂
Premię za absencję macie? To zajmijcie się jej wydawaniem i nie patrzcie innym w kieszeń. Narzekaniu nie ma końca. Za mało, za mało, za mało... to na budowę... tam będą klaskać na Wasz widok.A jak masz głowę na karku to awansuj, spróbuj tego miodu, zarządzaj innymi niezadowolonymi, później oddaj im swoją wypłatę, premię i dołoż coś ze swoich oszczędności, pierwsze co usłyszysz.. "dlaczego tak mało" 😂🤣😁ogarnijcie się proszę albo zmieńcie branżę/firmę /kraj...

może skorzystaj ze swojej rady i ... nie patrz kasjerom do kieszeni? co cię obchodzi ich premia za absencję? tak samo nie powinna jak kasjerów wasza za budżet czy teraz ta za wyniki, nie sądzisz? od kiedy szacunek działa w jedną stronę? radzisz innym awans? to tak samo tobie ktoś poradzi degradację dla tej obecnościówki ... albo zmianę branży ;-)

sekbea81 napisał/a:
A moje pytanie brzmi: kto i dlaczego opublikował na forum tą informację? Zapewne jakiś ks lub zks bo tylko oni o tym wiedzieli i teraz wielkie oburzenie bo kasjerzy mają ból do. .. Przecież to było oczywiste że tak będzie. Moja rada dla kadry kierowniczej nauczcie się trzymać język za zębami bo co w biurze to w biurze. A rada dla kasjerów awansujcie bo u nas na rejonie brakuje zks i jakoś nikt się nie kwapi

[ Dodano: 2019-01-30, 18:27 ]
Mam jeszcze jedno pytanie: skąd pomysł że każde stanowisko ma być opłacane tak samo? W każdej firmie kadra kierownicza zarabia więcej od szeregowych pracowników tylko u nas jest to dla niektórych problem.


Przecież to celowe działanie jakiegoś niedowartościowanego człowieka, który chciał sie trochę popuszyć
rada dla kierowników - zdegradujcie się, kasjerów też brakuje ...
to, że kadra kierownicza zarabia więcej to naturalne, ale to, że ma kasjerów za nic nie jest normalne. Żaden kierownik sam na sukces sklepu nie zapracował, a jest za wyniki tylko on doceniony i to jest słuszny żal kasjerów. Dadzą wam po 200zł, niech kasjerom dadzą po 100, a nawet 50, ale niech nie udają, że nie było ich wkładu pracy w to, że sklep coś osiągnął. To, że góra tak uznała to jedno, a to, że WY tu głosicie że to jest prawdziwe słuszne i zbawienne? zastanówcie się ...
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
Ostatnio zmieniony przez MalaAsia 2019-01-30, 19:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
#sekbea81 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 20 Lip 2012
Posty: 61
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-30, 19:27   

margolka66 napisał/a:
sekbea81 napisał/a:
A rada dla kasjerów awansujcie bo u nas na rejonie brakuje zks i jakoś nikt się nie kwapi

To inteligentny zksie JMP zastanów sie dlaczego sie nie kwapi?? ot zadanie na myslenie:)
no właśnie dlaczego skoro cały czas twierdzicie że kierownicy nic nie robią tylko kasę biorą i nikt tak nie chce? Ja chciałam więc awansowałam a innym co stoi na drodze?
 
     
#Lujan 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 09 Paź 2016
Posty: 100
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-30, 20:10   

MalaAsia napisał/a:
to, że kadra kierownicza zarabia więcej to naturalne, ale to, że ma kasjerów za nic nie jest normalne. Żaden kierownik sam na sukces sklepu nie zapracował, a jest za wyniki tylko on doceniony i to jest słuszny żal kasjerów. Dadzą wam po 200zł, niech kasjerom dadzą po 100, a nawet 50, ale niech nie udają, że nie było ich wkładu pracy w to, że sklep coś osiągnął. To, że góra tak uznała to jedno, a to, że WY tu głosicie że to jest prawdziwe słuszne i zbawienne? zastanówcie się ...
_________________


Przecież od tego jest właśnie premia roczna. Docenienie pracowników za wyniki. Chora zawiść jest w wam, bo gdybyście mieli na głowie tyle co KS to byście szybko za te pieniądze podziękowali. Czym jest 4400 brutto przy 2900 i braku jakiejkolwiek odpowiedzialności? Nie wiem po co cała ta dyskusja. Każdy niech się zajmie swoim portfelem i tyle. Szczególnie kasjerzy, czyli najbardziej rozczeniowa grupa jaką znam.
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-30, 20:18   

i jest gówno burza bo kadra kierownicza dostała premię uznaniową... tak to jest normalne że ludzi na takich stanowiskach się premiuje i tak jest we wszystkich firmach. Niestety tak działają dzisiejsze firmy że pracownicy najniższego szczebla mają swoje premie i dodatki a kierownicy swoje a ci wyżej jeszcze swoje i ja nie wiem ale to już zależy od mentalności człowieka ja np nie lubię zaglądać ile mój przełożony zarabia i nie lubię jak inni mi zaglądają. Każdy jest kowalem swego losu!
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
12345 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączyła: 07 Lis 2011
Posty: 12
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-30, 21:24   

wiecie co !!! powiem tylko tak kasjer ciągle narzeka ok ma do tego prawo,ale zastępca zarabia nie dużo więcej niż kasjer ze stażem pracy a premii za obecność nie ma to sprawiedliwie zabierzmy kasjera premię za obecność bo kierownik i zastępca nie ma to wtedy będzie sprawiedliwie to co wtedy powiedzą ?????
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-30, 21:48   

widze, ze nic sie nie zmienilo, jak ZKS podwyzke podstawy dostawal, a kasjer premii za obecnosc, to spoko. ja bym zabral kasjerowi cala wyplate bo po co, im

12345, jeszcze narzeka na staz, ze ten kasjer z 3 letnim doswiadczeniem(pomojam fakt, ze moze slabo pracowac) ma ciutke wiecej i jest blizej do wyplaty zks co dopiero awans dostal XD

podczas mojej "kariery" widzialem sporo ZKS, co nigdy nie powinni awansowac, nie zapomne nigdy jak ZKS, przez pol zmiany prasowal kartony i nic innego nie robil, was po prostu latwo kontrolowac, kompletnie nie myslicie


oczywiscie sa wyjatki i to widac na tym forum np. wlodasz mimo, ze mamy odmienne zdanie na rozne tematy i nie znam go z realu to wiem, ze ogarnia swoj sklep

i ta premia nie powinna wyjsc z biura, ale jak widac po was nie myslicie :-D
przyszedl email to MUSZE zapytac sie na forum, bo przeciez nie moge poczekac, pewnie brakowalo jaj aby zadzwonic do SOM czy jak to stanowsiko sie nazywa, bo pewnie by dostal jeszcze opiernicz :-D


prowadzilem swojego czasu nocki, serio to az taka duza odpowiedzialnosc przygotowac sklep? wydrukowac i rozlozyc ceny? dostawe?promocje? wypiec pieczywo?
jedyna jako taka odpowiedzialnosc jest za sejf/przyjecie dostaw czyli trzeba po prostu umiec liczyc, podstawy matematyki
 
     
@krzysieq

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 04 Maj 2010
Posty: 249
Skąd: Bolesławiec
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-30, 22:00   

Jak to takie proste to awansuj :D zapomniales o estymacjach, zwrotach, czastkach, leyaucie, cenach, potwierdzaniem wymyslanych przez som i ssm zadań, załatwianiem klientow zeby do budzetu dorobic, grafików planów urlopowych, bilansów, fakturach, tax free, przygotowaniem do audytow, siedzenia na kasie. My nic nie robimy :)

[ Dodano: 2019-01-30, 22:05 ]
Długo Ci kolego/koleżanko nie wróżyłbym przyszłości jakby Cie tylko sejf i przyjęcie dostawy obchodziło. Ale to moje zdanie. Co do premii nie wypowiadam się bo tak postanowiłem od początku. Szanuje kasjera bo bylem nim 8 lat i szanuke zks bo jestem nim teraz.

[ Dodano: 2019-01-30, 22:35 ]
A jeszcze dodam takie pytanie. Jeżeli widziałeś i oceniłeś zks, że nigdy nie powinien być na tym stanowisku bo prasował tylko kartony to dlaczego nie chcesz awansowac? Przecież wystarczy karton do prasy rzucić. Miałbys nagrode premie i o 400 zł wiekszą wypłatę od nowozatrudnionego. Tak sobie przypominałem te czasy jak byłem kasjerem i rano patrzyłem na biuro i m9wiłem w myslach dlaczego ona tam siedzi i nie pomoże. Ciągle komputer czasami wyjdzie i dalej biuro. Po awansie zrozumiałem i czasami głupio się z tym czuję, że kasjerzy to samo o mnie mówią....
  Ocena JMP: 10/10
     
Megulinda999 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 16 Kwi 2014
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-31, 00:44   

25britka napisał/a:
hmm ale to ten kasjer musi minimum 15 nocnych zmian zrobić żeby mieć wyższą wypłatę niż zastępca
są braki w ZKS, zapraszamy. zobaczymy czy pensja wtedy będzie odpowiadać. a tym bardziej warunki pracy

zobaczymy, czy się będzie podobać zapier***alanie z przerwy na kilka dzwonków, bo kolegom z pracy po kod się nie chce tyłka ruszyć d regału, albo nie pamięta kodu na bułkę. albo nagle jakiś klient chce zwrot zrobić. w międzyczasie smsy od PSM, SOM i telefony z innych sklepów w przypadku biurówki. Nie mówiąc o tym, że my jako ZKS mamy obowiązki takie jak kierownik. Na niejednym sklepie zapier*** razem z wami kasjerami.

I serio, przestańmy sobie zaglądać do portfeli.
  Ocena JMP: 7/10
     
gosha1510 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 27 Kwi 2015
Posty: 18
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-31, 04:35   

1) Ktoś to w ogole już dostał? Bo na razie to dyskusja o premii wirtualnej.

2) 6 stron przeciągania liny o tym czyja zasługa jest nadrzędną. Ani kierownik ani kasjer sam niczego nie zrobi. A wynagrodzenia nie były i nie będą sprawiedliwe.
_________________
Dusza nie wychodzi na fotografii.
  Ocena JMP: 5/10
     
coisluachra 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 11 Sie 2018
Posty: 20
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-31, 07:03   

po 1 żeby mówić o sprawiedliwości to należałoby znieść premię absencyjną dla kasjerów i premię będziemy mieli wszyscy sprawiedliwie czyli wcale :-f
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-31, 07:21   

krzysieq napisał/a:
Jak to takie proste to awansuj :D zapomniales o estymacjach, zwrotach, czastkach, leyaucie, cenach, potwierdzaniem wymyslanych przez som i ssm zadań, załatwianiem klientow zeby do budzetu dorobic, grafików planów urlopowych, bilansów, fakturach, tax free, przygotowaniem do audytow, siedzenia na kasie. My nic nie robimy :)

[ Dodano: 2019-01-30, 22:05 ]
Długo Ci kolego/koleżanko nie wróżyłbym przyszłości jakby Cie tylko sejf i przyjęcie dostawy obchodziło. Ale to moje zdanie. Co do premii nie wypowiadam się bo tak postanowiłem od początku. Szanuje kasjera bo bylem nim 8 lat i szanuke zks bo jestem nim teraz.

[ Dodano: 2019-01-30, 22:35 ]
A jeszcze dodam takie pytanie. Jeżeli widziałeś i oceniłeś zks, że nigdy nie powinien być na tym stanowisku bo prasował tylko kartony to dlaczego nie chcesz awansowac? Przecież wystarczy karton do prasy rzucić. Miałbys nagrode premie i o 400 zł wiekszą wypłatę od nowozatrudnionego. Tak sobie przypominałem te czasy jak byłem kasjerem i rano patrzyłem na biuro i m9wiłem w myslach dlaczego ona tam siedzi i nie pomoże. Ciągle komputer czasami wyjdzie i dalej biuro. Po awansie zrozumiałem i czasami głupio się z tym czuję, że kasjerzy to samo o mnie mówią....


Nigdzie nie napisalem, że nic nie robicie, większość z tych rzeczy robiłem jako kasjer, to nie jest nic trudnego, dalej sobie wmawiaj, że jesteś nie zastapiony

A nie awansuje bo mam inną lepsza pracę, a wbiedrze obecnie sobie tylko dorabiam, chyba, że mona zostać zks na 1/4:
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-31, 09:46   

u8t3io3p napisał/a:


Nigdzie nie napisalem, że nic nie robicie, większość z tych rzeczy robiłem jako kasjer, to nie jest nic trudnego, dalej sobie wmawiaj, że jesteś nie zastapiony


co innego robić to, a co innego mieć za to odpowiedzialność i uważam, że fajnie, że firma tę odpowiedzialność chce docenić, tylko niedobrze, że tak pomijając kasjerów całkowicie bo jak mówisz - często to ich rękoma kierownicy wykonują swoje zadania, co jest oczywiście w porządku, bo od tego jest kierownik, by rozdzielać zadania, tyle, że wg mnie ten kto je wykonuje też przyczynia się do sukcesu a nie tylko kierownik, który dostał esemesa, że coś ma być zrobione i zlecił to kasjerowi - na koniec oboje powinni mieć poczucie że się dobrze spisali, a tu trochę firmie to nie wyszło ... ale to nie wina kierowników. Natomiast postawa puszenia jaką tutaj prezentują wobec kasjerów to już inna sprawa i nie wiem jak inni ale ja wnioski z tego wyciągam
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
Nescafe 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 20 Sty 2019
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-31, 10:19   

12345 napisał/a:
wiecie co !!! powiem tylko tak kasjer ciągle narzeka ok ma do tego prawo,ale zastępca zarabia nie dużo więcej niż kasjer ze stażem pracy a premii za obecność nie ma to sprawiedliwie zabierzmy kasjera premię za obecność bo kierownik i zastępca nie ma to wtedy będzie sprawiedliwie to co wtedy powiedzą ?????


No nie wiem czy zks i ks byliby szczęśliwsi wówczas, gdyż wtedy druga połowa z nieobecnych kasjerów posiedzi na l4 - tak to jednak ciut ta premia chociaż z 1 - 2 kasjerów zatrzyma ;-)

Dajcie na luz - weźcie premie, cieszcie się, kupcie sobie coś dla siebie fajnego to i może współpraca będzie milsza chociaż kilka dni.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo