Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Premie uznaniowe dla KS i ZKS
Autor Wiadomość
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-30, 11:13   

ktoto napisał/a:
u8t3io3p napisał/a:
Gdyby kasjer zarabiał tylko 2700 brutto w wawie to by firma mogła śmiało zamykać sklepy, bo jest dużo ofert gdzie, na start dają 2500 netto i nie są te wielkie markety
https://www.pracuj.pl/pra...ampaign=prog_ca
Do wszystkich kierowników, jak wy dosawaliscie podwyżkę pensji, a kasjer tylko premie za obecność było ok, gdy podrosla do większej kwoty jest oburzenie z waszej strony, bo wy nie dostaliście
Oby ktoś u góry wpadł na pomysł, ze teraz kasjer dostanie podwyżkę pensji, a wam dodadza premie za obecność i zabiorą kawałek premii za cele :-f

W żaden sposób nie neguje tej premii, ale to co wy wypisujecie o premii za obecność jest śmieszne

to ja się zamienię, odkąd wprowadzili nowy system premiowania to premie była chyba z 5 razy na samym początku, potem mimo, że otwierali nowe biedronki w pobliżu to budżet coraz wyższy


Mam wrażenie, że nie rozumiesz tego co napisałem, więc dam Ci przykład na tobie
kasjerzy mieli system premiowania 500pln za 3 miesiące to byś chyba wcale premii nie zobaczył,
Twoja podstawa minus 550(zalozmy że Warszawa) + 550 jako premia za obecność i premia za 3 miesiące niech będzie 1000 brutto(nie znam waszych stawek, ale pewnie 2 razy większe niż kasjera), nadal chcesz?
 
     
kinia20_1986 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 13 Sty 2012
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-30, 11:22   

Wiecie co dajcie juz spokój bo to sie nie do wytrzymania robi.Kazdy z Nas ciezko pracuje,czy to KS czy ZKS czy kasjer.Nie bede wypowiadac sie jak inni maja na sklepie ale powiem jak u mnie jest.Kierownik sklepu,my jako zastepcy i kasjerzy pracuja rowno ,to my dajemy z siebie wszystko jako team i dzieki supet atmosferze i sympatii jaka sie obdarowujemy sklep ktory jest ciezki,wysokobrotowy robi wyniki,ale to nie zasluga ks czy zks i kasjera tylko calego zespolu.Kierownik z zastepcami nic nie zdziała. Premia powinna byc dla kazdego tak samo jak premia za obecnosc.Firma troszke wprowadza zamieszania i konfliktow niestety,ale kazdy ma.stanowisko jakie ma .Szanujmy sie nawzajem,prosze Was. :serce:
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-30, 11:23   

Bezsensem jest porównywanie zarobków różnych stanowisk i oczekiwanie, że będa opłacane jednakowo. Napiszcie petycję może do prezesa, że zarabia więcej niż kasjer, bo to przeciez kasjer na to wszystko zarabia... taki wykwalifikowany specjalista... Kto w ogóle śmiał umieścić go w najniższej randze pracownika w tej firmie... :-D
 
     
kinia20_1986 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 13 Sty 2012
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-30, 11:25   

Larrikol dokladnie,masz w 100 procentach racje. Bez sensu ta dyskusja juz sie zrobiła
 
     
#Lujan 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 09 Paź 2016
Posty: 100
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-30, 12:12   

Jak to bez sensu dyskusja? Moim zdaniem powinna być wymiana pensji, w końcu to kasjer robi najwięcej na sklepie. Wykłada towar, opieka pieczywo czy obsługuje klientów. To wielka odpowiedzialosc. A kierownik całymi dniami siedzi w biurze i nic nie robi. Dlatego myślę nad tym, żeby z wdzięczności przekazywać każde premie i nadwyżkę kasy ponad najniższą moim pracownikom. Szczególnie tym, którzy regularnie biorą L4, żeby nie czuli się poszkodowani.
 
     
alakhaine 


Dołączyła: 13 Gru 2009
Posty: 12
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-30, 12:19   

xD xD
 
     
kinia20_1986 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 13 Sty 2012
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-30, 12:24   

:-D :-D :-D
 
     
Asia_Pelasia 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 25 Kwi 2018
Posty: 17
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-30, 12:53   

kinia20_1986 napisał/a:
:-D :-D :-D


Czyżby wpłynął przelew? :)
  Ocena JMP: 6/10
     
Agnieszka0429 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 30 Sty 2019
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-30, 13:11   

Jak już tak piszemy na temat tej sprawiedliwości to tak samo jest z urlopami my z biura dostajemy za dwutygodniowy urlop około 40 złotych a kasjer np. 300złotych i gdzie tu sprawiedliwość?
  Ocena JMP: 9/10
     
@domin 

Stanowisko:
klient

Dołączył: 08 Gru 2010
Posty: 122
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-30, 13:33   

Nasza firma przez lata ciężko pracując doprowadziła swoimi zagrywkami do tego ,że mamy takie dyskusje jak ta wyżej.W imię zasad wzajemnego szacunku i innych pięknych programów działających tylko w jedną stronę i do pewnego szczebla jest tak jak jest . . .

Zaczynam się czuć winny ,że dostanę premie :) ,że mam wolne popołudnie w sobotę , że mam więcej razy na pierwszą zmianę niż . . .;) ;) :)
Wszystkim zazdroszczącym kasjerom życzę awansu ,aby dostali upragnione podwyżki benefity i krzesło w biurze no limit ;)
Kierownikom życzę czasów w których nie będą musieli się tłumaczyć podwładnym z premii ,którą dostali za pracę od właścicieli firmy :)
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-30, 17:10   

Jak to możliwe, że tyle zawiści między wami ... kierownicy wyrzygują kasjerom premię obecnościową, jakby to jakieś niebotyczne kwoty były i udają, że nie wiedzą, że wystarczy zachorować, żeby tych kokosów nie zobaczyć. Udają, że nie wiedzą, że jak były podwyżki to dostali podwyżkę podstawy, a kasjerzy podwyżkę premii, udają, że nie wiedzą, że jak budżet sklep wyrobił 2 miesiące w kwartale, to premię brali, a w trzecim miesiącu do budżetu zawsze brakło i kasjerzy niczego z tych budżetów nie skorzystali, a teraz za wyniki sklepu też mają zostać uhonorowani tylko kierownicy, jakby sami te wyniki osiągali. Dobrze, że dostaniecie, bo ciężko pracujecie, macie dużą odpowiedzialność, kr jeżdżą po was w tych telefonach non stop ... ale chyba naprawdę nie uważacie, że pominięcie kasjerów jest ok, bo biorą cały rok premię za obecność?
A kasjerzy? jak możecie mówić, że kierownicy nic nie robią? ile jest takich zmian 2 na 1, 1 na 1, siadamy na kasę a cały sklep na głowie jednego człowieka, nie jest tak? naprawdę uważacie że tylko wy pracujecie? w szoku jestem czytając ten wątek ... serio :-[ :-( :buu:
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
kamil2005

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 08 Mar 2012
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-30, 17:50   

Oburzenie s-k za 3,2,1...😂
Premię za absencję macie? To zajmijcie się jej wydawaniem i nie patrzcie innym w kieszeń. Narzekaniu nie ma końca. Za mało, za mało, za mało... to na budowę... tam będą klaskać na Wasz widok.A jak masz głowę na karku to awansuj, spróbuj tego miodu, zarządzaj innymi niezadowolonymi, później oddaj im swoją wypłatę, premię i dołoż coś ze swoich oszczędności, pierwsze co usłyszysz.. "dlaczego tak mało" 😂🤣😁ogarnijcie się proszę albo zmieńcie branżę/firmę /kraj...
 
     
#sekbea81 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 20 Lip 2012
Posty: 61
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-30, 18:21   

A moje pytanie brzmi: kto i dlaczego opublikował na forum tą informację? Zapewne jakiś ks lub zks bo tylko oni o tym wiedzieli i teraz wielkie oburzenie bo kasjerzy mają ból do. .. Przecież to było oczywiste że tak będzie. Moja rada dla kadry kierowniczej nauczcie się trzymać język za zębami bo co w biurze to w biurze. A rada dla kasjerów awansujcie bo u nas na rejonie brakuje zks i jakoś nikt się nie kwapi

[ Dodano: 2019-01-30, 18:27 ]
Mam jeszcze jedno pytanie: skąd pomysł że każde stanowisko ma być opłacane tak samo? W każdej firmie kadra kierownicza zarabia więcej od szeregowych pracowników tylko u nas jest to dla niektórych problem.
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-30, 18:30   

ludzie zluzujcie bo wydziobiecie się za te parę groszy
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-30, 18:54   

marta1, tam gdzie pieniądze, nie ma miejsca na szacunek :-P
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo