Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Premie uznaniowe dla KS i ZKS
Autor Wiadomość
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-28, 13:01   

mentos napisał/a:
sa premie. dostalem 2 tysiace :yeah: :yeah: :yeah: :yeah: ZKS :D

życzę Wam wszystkim takiego przelewu :-D
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
Kacperos 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 300
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-28, 13:09   

u nas na sklepie ZKS i KS zasuwają razem z kasjerami , nawet na przerwy nie chodzą - należy im się:D idą po swoje ;]
:boks:
_________________
Nie mowie zegnaj, lecz do zobaczenia...
 
     
Panappka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 01 Lis 2015
Posty: 16
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-28, 14:56   

Nie wierzcie w nic, żadne widełki przelewy itp. Nic oficjalnego nie ma, tylko robią sobie z was jaja.
 
     
B1688

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 08 Wrz 2015
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-28, 14:58   

Zrobią przelew to będziemy wszystko wiedzieli pewnie jutro albo pojutrze ;-)
 
     
Megulinda999 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 16 Kwi 2014
Posty: 4
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-29, 21:16   

yenna napisał/a:
Nie sądzę.
Natomiast faktem jest to, że kierownictwo jest pomijane i "dyskryminowane" w wielu kwestiach.
Jednakże zagranie z tą premią wbija klin między załogę, a to mi się zdecydowanie nie podoba.
Niestety kasjerzy nigdy nie zrozumieją z jakimi obowiązkami wiąże się stanowisko kierownicze - zgodnie z zasadą "punkt widzenia zależy od punktu siedzenia"... Dlatego spodziewałam się tej fali hejtu.
Szkoda, że góra nie potrafi ustalić jasnych i sprawiedliwych zasad premiowania dla wszyskich zamiast takimi zagraniami rozbijać i tak już osłabione zespoły. Nie pamiętają, że zgrany zespół jest podstawą sukcesu.


Kochani, jest taka zasada, że komuś do portfela się nie zagląda. Co to znaczy "klin między załogę" w tym wypadku? Są jasne zasady premiowania dla wszystkich. Chyb, że ktoś nie czyta regulaminów. Jak u ciebie w zespole ludzie przestaną gadać o kasie i zaglądać sobie nawzajem i kierownictwu do porfela, a zaczną pracować to może wam relacje się poprawią.

Wasi kasjerzy powinni wiedzieć, że jest różnica pomiędzy stanowiskami. Możemy się kolegować, ale jednak jest zależność służbowa. Nikogo nie powinno interesować czy dostaniesz nagrodę roczną czy nie, no i w jakiej wysokości. Czy to będzie 200 czy 500, 1000,1500 czy więcej, nie powinno kasjerów inetresować. Zasługujemy też na premie. Zwłaszcza, że my nie mamy premii absencyjnej. Nie płacą nam godzinówek, anie nie mamy dobrze płatnych nadgodzin. Średnie zarobki ZKS czy KS w porówaniu do zarobków kierowniczych w innych firmach to kpina przy takim nawale obowiązków. Uważam, że powinniśmy wszyscy jako pracownicy Biedronki zarabiać więcej, czy to kasjer, czy to SK czy ZKS czy KS. Ale nie porównujmy ZKS do KS, ZKS do SK czy ZKS do SK.
  Ocena JMP: 7/10
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-29, 22:22   

widze, ze ZKS i KS sa oderwani od rzeczywistosci co do premii za obecnosc

pamietam jeszcze gdy nie bylo premii za obecnosci

dodali ja i co sie stalo?
a no to ze KASJER dostal podwyzke "PREMII ZA OBECNOSC" (wprowadzili ja 150)
podczas gdy ZKS i KS dostali PODWYZKE podstawy

kiedy zwiekszyli "PREMIE ZA OBECNOSC" na 350
ZKS i KS dostali PODWYZKE podstawy

kiedy wprowadzli ja do poziomu 450-550(zalezy od regionu) i jakas tam podwyzke podstawy w wawie bylo to 300PLN
ZKS i KS dostali PODWYZKE podstawy





rozumiem, ze chcielibyscie rowniez nie dostawac podwyzek podstawy tylko zeby wam dali premie za obecnosc? to pokazuje wasza niestety ,ale glupote, bo kazdy normalny wolalby podwyzke podstawy, wy placzecie, bo ostatnio ZKS dostal "tylko 450", gdy kasjer dostal 550(tego nie jestem pewien, jakis ZKS moze mi potwierdzic ostatnia zeszloroczna podwyzke w wawie)
Kiedy kasjer pojdzie na urlop to tna mu premie za obecnosc, a ZKS/KS pelna pensja + za urlop
Kiedy kasjer wezmie l4 ma po premii za obecnosc( dopiero w tym roku to zmienili), a zks wezmie l4(tak zks tez biora l4) to dostanie tylko 80%,a kasjer po premii i 80%

jeszcze 2 lata temu kasjer mogl dostac 330 premii za cele, obecnie zostalo zmiejszone do 170, rozumiem, ze wam tez obnizyli o polowe, bo dostawaliscie podwyzke podstawy



ciekawi mnie co by bylo, gdyby ZKS/KS zaproponowali taka sama premie za obecnosc w danym regionu, ale zmniejszenie podstawy o ta sume np. w wawie o 550
 
     
Paprotka@@@ 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 27 Sty 2019
Posty: 5

0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-29, 23:32   

Czego Wy tak wszyscy zazdroście? Po pierwsze pieniędzy jeszcze nikt nie zobaczył na oczy, może to są tak śmieszne kwoty, że nie ma o czym dyskutować. Po drugie każdy może przecież się wykazać i awansować. Przekona się wtedy jaki to miód, bo niestety jak narazie to ks i zks uważani są za takich co to siedzą całymi dniami w biurze, nic nie robią i tylko kupę kasy biorą. Z tą kasą, to bym podyskutowala. Rzeczywistość niestety jest trochę inna A po trzecie, firma trochę dala ciała i wtedy gdy przyznała premie frekfencyjne tylko kasjerom i teraz jak mają ja dostać tylko ks i zks. Może przestańcie na siebie najezdzac, bo ani jedni ani drudzy raczej nie mają wpływu na to co kto i ile dostanie 😉.
 
     
alakhaine 


Dołączyła: 13 Gru 2009
Posty: 12
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-30, 00:51   

Mhm ale ogólnie o co wojna jeszcze nic nie ma, kto chce niech awansuje kto chce niech sie degraduje po co ten jad. Ja proponuję by każdy każdego stanowiska spróbował potem ocenił..
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-30, 07:18   

Jak narazie to najbardziej zazdrości pewien kierownik, który nawet wyliczył kwote
ZKS nie dostał premii, bo nie bierze masowo zwolnień, a kasjerzy potrafią, znałem kilku osobiście
 
     
~witus89 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 27
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-30, 07:56   

Do wszystkich kasjerow na tym forum
Jak dostajecie premie za obecność miesiąc w miesiąc to jest dobrze
Kierownicy niestety takiej premii nie dostaja
Jak sama firma napisała to jest premia uznania dla zks i ks
Nie za wyniki osiągane przez sklep
Myślicie że wyniki biorą się że towar wylozycie? Nie
Awansujcie to się przekonacie
  Ocena JMP: 9/10
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-30, 09:12   

Gdyby kasjer zarabiał tylko 2700 brutto w wawie to by firma mogła śmiało zamykać sklepy, bo jest dużo ofert gdzie, na start dają 2500 netto i nie są te wielkie markety
https://www.pracuj.pl/pra...ampaign=prog_ca
Do wszystkich kierowników, jak wy dosawaliscie podwyżkę pensji, a kasjer tylko premie za obecność było ok, gdy podrosla do większej kwoty jest oburzenie z waszej strony, bo wy nie dostaliście
Oby ktoś u góry wpadł na pomysł, ze teraz kasjer dostanie podwyżkę pensji, a wam dodadza premie za obecność i zabiorą kawałek premii za cele :-f

W żaden sposób nie neguje tej premii, ale to co wy wypisujecie o premii za obecność jest śmieszne
 
     
ktoto 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 09 Gru 2014
Posty: 21
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-30, 09:30   

u8t3io3p napisał/a:
Gdyby kasjer zarabiał tylko 2700 brutto w wawie to by firma mogła śmiało zamykać sklepy, bo jest dużo ofert gdzie, na start dają 2500 netto i nie są te wielkie markety
https://www.pracuj.pl/pra...ampaign=prog_ca
Do wszystkich kierowników, jak wy dosawaliscie podwyżkę pensji, a kasjer tylko premie za obecność było ok, gdy podrosla do większej kwoty jest oburzenie z waszej strony, bo wy nie dostaliście
Oby ktoś u góry wpadł na pomysł, ze teraz kasjer dostanie podwyżkę pensji, a wam dodadza premie za obecność i zabiorą kawałek premii za cele :-f

W żaden sposób nie neguje tej premii, ale to co wy wypisujecie o premii za obecność jest śmieszne

to ja się zamienię, odkąd wprowadzili nowy system premiowania to premie była chyba z 5 razy na samym początku, potem mimo, że otwierali nowe biedronki w pobliżu to budżet coraz wyższy
  Ocena JMP: 8/10
     
~witus89 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 27
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-30, 09:31   

Jedni maja rację i drudzy maja rację tylko że to nie my decydujemy o premiach itd a skoro jest tak dużo ofert pracy w lepszymi warunkami i pensjami to droga otwarta

[ Dodano: 2019-01-30, 09:32 ]
Premia za obecność dodatki za nocki i kasjer z 3 letnim stażem bierze wypłatę wyższa od zks to o czym tu mówimy
  Ocena JMP: 9/10
     
alakhaine 


Dołączyła: 13 Gru 2009
Posty: 12
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-30, 09:52   

Ot cała prawda :-(
 
     
~25britka 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Gru 2012
Posty: 25
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-30, 11:08   

hmm ale to ten kasjer musi minimum 15 nocnych zmian zrobić żeby mieć wyższą wypłatę niż zastępca
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo