Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Premie uznaniowe dla KS i ZKS
Autor Wiadomość
viki 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 27 Sty 2013
Posty: 9
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-25, 12:10   

Dokładnych kryteriów nie podali ... pytanie czy sop w to też wchodzi ??
 
     
Brumek

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 06 Paź 2016
Posty: 21
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-25, 12:31   

viki, a możesz napisać co dokładnie napisali?Akurat jestem na urlopie i nie mam się skąd dowiedzieć. Podali kwotę?
 
     
gosha1510 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 27 Kwi 2015
Posty: 16
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-25, 13:13   

Nie ma nic ponadto, że premia jest wyznaniowa i jest rekompensatą za niewyrobione budżety. Dostaną ją wszyscy kierownicy i zastepcy do końca stycznia.
_________________
Dusza nie wychodzi na fotografii.
  Ocena JMP: 5/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-25, 13:19   

gosha1510 napisał/a:
Nie ma nic ponadto, że premia jest wyznaniowa i jest rekompensatą za niewyrobione budżety. Dostaną ją wszyscy kierownicy i zastepcy do końca stycznia.

a co trzeba wyznać by ją dostać ? :ke: xD
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
gosha1510 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 27 Kwi 2015
Posty: 16
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-25, 14:50   

Prawdę. Uznaniowa - nie zauważyłam.
_________________
Dusza nie wychodzi na fotografii.
  Ocena JMP: 5/10
     
rafik1108

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 12 Gru 2016
Posty: 6
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-26, 12:35   

to fakt, że firma rozdzieliła w tym momencie załogę dzieląc ich na kierownictwo i kasjerów.... ale nie zgodzę się z faktem, że to kasjerzy robią najwięcej na sklepie.... ja pracuję na sklepie wysokoobrotowym i często jest tak że wszyscy kasjerzy siedzą na kasie a kierownik czy zastępca sam zapieprza na sklepie z dostawą. Ostatnio nawet u nas kierowniczka osobiście sama odśnieżała podjazd pod dostawę, więc nie obrażajcie swoich zastępców i kierowników bo oni też tyrają... Nieprawdą jest że kasjerzy mają premi a kierownictwo brało co miesiąc bo u nas od prawie juz roku nie ma premii tylko absencyjna dla kasjerów. Więc nie dziwota że choć raz docenili kierownictwo. Aczkolwiek fajnie by było gdyby docenili wszystkich skoro są to premie z zysków.
 
     
~Yrek 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 28 Paź 2010
Posty: 51
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-26, 13:53   

Cytat:
Nieprawdą jest że kasjerzy mają premi a kierownictwo brało co miesiąc bo u nas od prawie juz roku nie ma premii tylko absencyjna dla kasjerów. Więc nie dziwota że choć raz docenili kierownictwo. Aczkolwiek fajnie by było gdyby docenili wszystkich skoro są to premie z zysków.


Może właśnie w tym momencie docenili wszystkich :-) .
_________________
DC13 Koszalin
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-26, 16:18   

Niektórzy by chcieli, żeby kasjer dostawał przynajmniej tyle, co kierownik, jak nie więcej... Przecież jest taki niezastąpiony ;-)
 
     
gosha1510 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 27 Kwi 2015
Posty: 16
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-26, 19:23   

Zapraszam wszystkich kasjerów aby awansowali, zobaczyli jak jest na kierowniczym stanowisku i przyjmowali premie, które mają na celu nas chyba tylko sklocic.
_________________
Dusza nie wychodzi na fotografii.
  Ocena JMP: 5/10
     
Grubas80

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 11 Kwi 2017
Posty: 16
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-26, 22:29   

Mam propozycję dla kajsjera oddam premie jednorazowa za comiesięczne absencyjne ktoś chętny??? Rocznie jestem w plecy ok. 5tys z powodu braku takiej premii
_________________
Każdy jest kowalem swojego losu
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-27, 10:10   

Grubas80 napisał/a:
Mam propozycję dla kajsjera oddam premie jednorazowa za comiesięczne absencyjne ktoś chętny??? Rocznie jestem w plecy ok. 5tys z powodu braku takiej premii


jak mozesz byc stratny czegos, czego nie masz w umowie? xDDDDDD

jestem stratny miesiecznie 20 000 PLN bo biore mniej niz pedro XD

zmien dilera albo bierz po pol








powtorze jeszcze raz, kasjer ma najmniejszy wplyw na budzet, kierownik ciut wiekszy, a najwiekszy ma osoba co decyduje ile jest pracownikow na sklepie. Ludzie wychodza bo jest balagan,syf i wieczne kolejki, a bedac na zmiane w np.4 osoby, a sklep by ladnie wygladal potrzebuje np.6 osob, NIE DA SIE go ogarnac, kierownik ma wplyw glownie poprzez zamowienia.

Dla kasjera powinna byc premia za tajemniczego i ewentualnie polecanie produktu, ktory jest przy kasie polozony np. jakis batonik/ciastka i tyle

Przyklad z mojego sklepu. Kierownik zamawia mieso - fileta, tylko zamawia tyle, ze jest pochowane po innych lodowkach z miesem, efekt jest tego taki, ze jak przyjdzie nowa dostawa, to trzeba stary wyciagnac i... wlozyc nowy, jaki jest sens, trzymania miesa na zapas, gdzie i tak nikt nie bedzie mial czasu aby go wyciagnac? a nocka traci czas, bo przeciez musi te mieso wyjac aby wyciagnac mieso z dnia wczesniejszego?
 
     
Kacperos 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 300
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-27, 10:18   

no właśnie widać jaką masz wiedzę odnośnie zamówień :) filet zamawia sie buforowo bo rzadko jest dostępny - najczęściej DC daje alokacje ;] a ks bądź zks stara się zapewnić dostępność by każdy klient był zadowolony ;]
_________________
Nie mowie zegnaj, lecz do zobaczenia...
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-27, 10:33   

Kacperos napisał/a:
no właśnie widać jaką masz wiedzę odnośnie zamówień :) filet zamawia sie buforowo bo rzadko jest dostępny - najczęściej DC daje alokacje ;] a ks bądź zks stara się zapewnić dostępność by każdy klient był zadowolony ;]



Skąd mam taką wiedzę mieć skoro pracuje na 1/4

Tak czy siak to znaczy, że firma daje ciała, bo powinno być możliwe do zamówienia w każdy dzien

Czyli pracownik musi pracować ciężej bo firma, nie może zapewnić dostaw każdy dzień danego produktu
 
     
Kacperos 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 25 Sty 2010
Posty: 300
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-27, 10:48   

delikatnie mówiąc;p
_________________
Nie mowie zegnaj, lecz do zobaczenia...
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-27, 13:17   

Te zamówienia to w ogóle jakiś kosmos, mają narzucone, że zamówić np 40 palet, chcą coś zamówić co potrzebne, to zablokowane, więc zamawiają co mogą a potem góry mięcha, góry mrożonek czy napojów, czy papierów, które zawalają mroźnie, domki chłodnicze, magazyny - bo zamówić coś muszą, a że nie to, czego nie ma na sklepie - kogo to obchodzi ....
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo