Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Premie uznaniowe dla KS i ZKS
Autor Wiadomość
~CzarnaMamba 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Mar 2011
Posty: 44
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-31, 13:22   

Pożyjemy zobaczymy.
 
     
Patrisss 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 31 Sty 2019
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-31, 13:24   

Po co się kłócić? Zastępcy dostaną 450 zł brutto za cały rok ciężkiej pracy. To śmieszne biorąc pod uwagę to, że kasjer dostaje miesiąc w miesiąc tyle za obecność. Wolałabym dostawać miesiąc w miesiąc nagrodę za obecność bo taka bym dostawała ze względu na to, że na naszym stanowisku się nie choruje, a nasze pociechy wychowują się „same” bo my ciagle na kazde zawołanie jesteśmy w pracy. Nas nikt nie pyta czy dobrze się czujemy i czy nasze dzieci są chore. Musimy być i tyle. Wiec proszę wstrzymajcie się od opini bo są nie na miejscu i są przykre. Za pieniądze ludzie by się zjedli... Masakra, żeby jeszcze było o co... za ochłapy które nam rzucają? Chętnie bym im oddała ten prezent ... jest śmieszny ... Pozdrawiam wszystkich i proszę nie kłóćcie się :beer2:
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-31, 13:42   

Patrisss napisał/a:
Po co się kłócić? Zastępcy dostaną 450 zł brutto za cały rok ciężkiej pracy. To śmieszne biorąc pod uwagę to, że kasjer dostaje miesiąc w miesiąc tyle za obecność. Wolałabym dostawać miesiąc w miesiąc nagrodę za obecność bo taka bym dostawała ze względu na to, że na naszym stanowisku się nie choruje, a nasze pociechy wychowują się „same” bo my ciagle na kazde zawołanie jesteśmy w pracy. Nas nikt nie pyta czy dobrze się czujemy i czy nasze dzieci są chore. Musimy być i tyle. Wiec proszę wstrzymajcie się od opini bo są nie na miejscu i są przykre. Za pieniądze ludzie by się zjedli... Masakra, żeby jeszcze było o co... za ochłapy które nam rzucają? Chętnie bym im oddała ten prezent ... jest śmieszny ... Pozdrawiam wszystkich i proszę nie kłóćcie się :beer2:


1. Przecież to nie jest nagroda roczna więc nie mów że za rok ciężkiej pracy, za rok pracy dostaniesz dopiero
2. To od wypłaty sobie te 450 zł odejmij i dodaj warunkowo, ze będziesz je miała jeśli nie zachorujesz i dziecko nie zachoruje, nie wydarzy się nic innego nieprzewidzianego, naprawdę tak byś chciała?
3. Na waszym stanowisku się nie choruje? od kiedy? was nikt finansowo nie szantażuje i nie opowiadaj, że z l4 uż opieki nie korzystacie, bo korzystacie.
4. premię za budżet choć raz kiedyś wzięłaś, a twoi kasjerzy ją dostali?
5. może ci podać nr konta na te 'ochłapy' skoro jesteś chętna oddać? i ty mówisz o tym, że za pieniądze ludzie by się zjedli, podczas gdy dla ciebie to mało to mało to mało?

Gratuluję tym, którzy dostali i się potrafią tym cieszyć, a nie tylko udowadniać innym, że nic im się nie należy, podczas gdy sami nawet nie potrafią docenić tego, co dostali.
Wasz poziom, jaki w tym wątku pokazaliście otwiera mi oczy i w sumie za to wam dziękuję.
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-31, 13:52   

MalaAsia, nie trać wiary w ludzi , nie wszyscy są tacy :-)
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
Patrisss 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 31 Sty 2019
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
  Wysłany: 2019-01-31, 14:04   

Czytałaś wiadomość w poczcie z informacja o nagrodzie ? Hehe ... Jak widać nie a do powiedzenia masz bardzo dużo. Tak wiec dla Twojej wiadomości zanim wejdziesz w konwersacje z kimś proszę zapoznaj się z treścią poruszanego tematu. Gdybys czytała wiedziałabys ze to nagroda za osiągnięcia z roku 2018.
Dwa ciagle mi mało? Hehe ... zabawne ... Chyba czytałaś inna wypowiedz. Czy potrafisz czytać ze zrozumieniem? Wydaje mi się ze przekaz był jasny.
Kolejne ——>Twoje podsumowanie , ze ten temat Ci pokazał , ze wszystkim mało...
A jak widzę strasznie Cię ściska , ze ktoś dostaje jakieś pieniądze a Ty nie ... Piszesz , ze ktoś Cię szantażuje ... Proszę Cię... Nie moja wina, ze pracujesz z takimi ludźmi, a dwa nie moja wina ze nie masz nagrody za obecność. Ja bym ja miałam ! Cały rok pracowałam bez UŻ, ZL i bez opieki nad wielokrotnie chorym dzieckiem! Byłam również kasjerem wiec znam prace z każdej strony. A Ty zanim zaczniesz wypowiadać się o innych zastanów się.... bo chyba nie jesteś od tego ....
Przestań oceniać innych zwłaszcza gdy ich nie znasz może będzie Ci w życiu lepiej i inni będą Ciebie inaczej traktowali.

MalaAsia napisał/a:
Patrisss napisał/a:
Po co się kłócić? Zastępcy dostaną 450 zł brutto za cały rok ciężkiej pracy. To śmieszne biorąc pod uwagę to, że kasjer dostaje miesiąc w miesiąc tyle za obecność. Wolałabym dostawać miesiąc w miesiąc nagrodę za obecność bo taka bym dostawała ze względu na to, że na naszym stanowisku się nie choruje, a nasze pociechy wychowują się „same” bo my ciagle na kazde zawołanie jesteśmy w pracy. Nas nikt nie pyta czy dobrze się czujemy i czy nasze dzieci są chore. Musimy być i tyle. Wiec proszę wstrzymajcie się od opini bo są nie na miejscu i są przykre. Za pieniądze ludzie by się zjedli... Masakra, żeby jeszcze było o co... za ochłapy które nam rzucają? Chętnie bym im oddała ten prezent ... jest śmieszny ... Pozdrawiam wszystkich i proszę nie kłóćcie się :beer2:


1. Przecież to nie jest nagroda roczna więc nie mów że za rok ciężkiej pracy, za rok pracy dostaniesz dopiero
2. To od wypłaty sobie te 450 zł odejmij i dodaj warunkowo, ze będziesz je miała jeśli nie zachorujesz i dziecko nie zachoruje, nie wydarzy się nic innego nieprzewidzianego, naprawdę tak byś chciała?
3. Na waszym stanowisku się nie choruje? od kiedy? was nikt finansowo nie szantażuje i nie opowiadaj, że z l4 uż opieki nie korzystacie, bo korzystacie.
4. premię za budżet choć raz kiedyś wzięłaś, a twoi kasjerzy ją dostali?
5. może ci podać nr konta na te 'ochłapy' skoro jesteś chętna oddać? i ty mówisz o tym, że za pieniądze ludzie by się zjedli, podczas gdy dla ciebie to mało to mało to mało?

Gratuluję tym, którzy dostali i się potrafią tym cieszyć, a nie tylko udowadniać innym, że nic im się nie należy, podczas gdy sami nawet nie potrafią docenić tego, co dostali.
Wasz poziom, jaki w tym wątku pokazaliście otwiera mi oczy i w sumie za to wam dziękuję.
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-31, 14:30   

Patrisss napisał/a:
Czytałaś wiadomość w poczcie z informacja o nagrodzie ? Hehe ... Jak widać nie a do powiedzenia masz bardzo dużo. Tak wiec dla Twojej wiadomości zanim wejdziesz w konwersacje z kimś proszę zapoznaj się z treścią poruszanego tematu. Gdybys czytała wiedziałabys ze to nagroda za osiągnięcia z roku 2018.
Dwa ciagle mi mało? Hehe ... zabawne ... Chyba czytałaś inna wypowiedz. Czy potrafisz czytać ze zrozumieniem? Wydaje mi się ze przekaz był jasny.
Kolejne ——>Twoje podsumowanie , ze ten temat Ci pokazał , ze wszystkim mało...
A jak widzę strasznie Cię ściska , ze ktoś dostaje jakieś pieniądze a Ty nie ... Piszesz , ze ktoś Cię szantażuje ... Proszę Cię... Nie moja wina, ze pracujesz z takimi ludźmi, a dwa nie moja wina ze nie masz nagrody za obecność. Ja bym ja miałam ! Cały rok pracowałam bez UŻ, ZL i bez opieki nad wielokrotnie chorym dzieckiem! Byłam również kasjerem wiec znam prace z każdej strony. A Ty zanim zaczniesz wypowiadać się o innych zastanów się.... bo chyba nie jesteś od tego ....
Przestań oceniać innych zwłaszcza gdy ich nie znasz może będzie Ci w życiu lepiej i inni będą Ciebie inaczej traktowali.

MalaAsia napisał/a:
Patrisss napisał/a:
Po co się kłócić? Zastępcy dostaną 450 zł brutto za cały rok ciężkiej pracy. To śmieszne biorąc pod uwagę to, że kasjer dostaje miesiąc w miesiąc tyle za obecność. Wolałabym dostawać miesiąc w miesiąc nagrodę za obecność bo taka bym dostawała ze względu na to, że na naszym stanowisku się nie choruje, a nasze pociechy wychowują się „same” bo my ciagle na kazde zawołanie jesteśmy w pracy. Nas nikt nie pyta czy dobrze się czujemy i czy nasze dzieci są chore. Musimy być i tyle. Wiec proszę wstrzymajcie się od opini bo są nie na miejscu i są przykre. Za pieniądze ludzie by się zjedli... Masakra, żeby jeszcze było o co... za ochłapy które nam rzucają? Chętnie bym im oddała ten prezent ... jest śmieszny ... Pozdrawiam wszystkich i proszę nie kłóćcie się :beer2:


1. Przecież to nie jest nagroda roczna więc nie mów że za rok ciężkiej pracy, za rok pracy dostaniesz dopiero
2. To od wypłaty sobie te 450 zł odejmij i dodaj warunkowo, ze będziesz je miała jeśli nie zachorujesz i dziecko nie zachoruje, nie wydarzy się nic innego nieprzewidzianego, naprawdę tak byś chciała?
3. Na waszym stanowisku się nie choruje? od kiedy? was nikt finansowo nie szantażuje i nie opowiadaj, że z l4 uż opieki nie korzystacie, bo korzystacie.
4. premię za budżet choć raz kiedyś wzięłaś, a twoi kasjerzy ją dostali?
5. może ci podać nr konta na te 'ochłapy' skoro jesteś chętna oddać? i ty mówisz o tym, że za pieniądze ludzie by się zjedli, podczas gdy dla ciebie to mało to mało to mało?

Gratuluję tym, którzy dostali i się potrafią tym cieszyć, a nie tylko udowadniać innym, że nic im się nie należy, podczas gdy sami nawet nie potrafią docenić tego, co dostali.
Wasz poziom, jaki w tym wątku pokazaliście otwiera mi oczy i w sumie za to wam dziękuję.


Szanowna Pani Kierownik, ja się nie ciskam o nic, rozmawiam, to Pani używa w tej chwili obraźliwych zwrotów co nie do końca przystoi temu stanowisku, ja przeciwnie, gratuluję wam nagrody, to wy krzyczycie, że śmieszne pieniądze i wam mało, jeśli prowadzę polemikę to nie z tym czy wam się nagroda należy, bo od początku piszę że tak. Polemizuję z waszymi żałosnymi żalami o brak nagrody za obecność, czyli żal że 1/4 waszej pensji nie jest warunkowa, nie jest uzależniona np. od wzięcia uż, które jest prawem pracownika - wam go nikt nie blokuje finansowymi sankcjami. i dobrze bo nie powinno tak być.
i polemizuję z waszym świętym jedynie słusznym przeświadczeniem że faktycznie kasjerom sie nic nie należy, bo oni niczym sie do tych wyników za ubiegły rok nie przyczynili. Serio?
Powiedz to Kierowniczko koleżankom w pracy prosto w twarz i oczekuj że będą się spinać, żebyś opiernicza od kr'a nie dostała ...
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
Patrisss 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 31 Sty 2019
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-31, 14:43   

Asiu nie będę wchodzić w tę rozmowę bo nie jestem osoba konfliktowa. Szanuje każda Twoja wypowiedz , a Ty uszanuj moja proszę. Nie potrzebna była również ta ironia ( Pani kierownik ). Po co to?
Co do ludzi z którymi pracuje proszę abyś ich w to nie mieszała. Uwierz lub nie ale są akurat tego samego zdania jak ja :-) Szanujemy się wzajemnie oraz nasza prace. Wielokrotnie w sytuacjach ciężkich zamiast UŻ dostawali UW. Zreszta ... nie ważne.

Kończąc Życzę Ci miłego dnia :-)

[ Dodano: 2019-01-31, 14:53 ]
Dwa Asiu nie używam ani nie użyłam obraźliwych zwrotów. Ty natomiast obraziłeś wiele osób.
Trzy nasza pensja nie jest uzależniona od obecności bo nam nagroda za to nie przysługuje ale nigdy nikt u nas w biurze nie dał kasjerowi UŻ żeby mógł ja stracić chyba ze poszedł na L4 to jego wybór.
Między nami nie ma rywalizacji. Jest szacunek :-)
Nie mierz wszystkich jedna miara. Pozdrawiam
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-31, 15:04   

Patrisss napisał/a:
Asiu nie będę wchodzić w tę rozmowę bo nie jestem osoba konfliktowa. Szanuje każda Twoja wypowiedz , a Ty uszanuj moja proszę. Nie potrzebna była również ta ironia ( Pani kierownik ). Po co to?
Co do ludzi z którymi pracuje proszę abyś ich w to nie mieszała. Uwierz lub nie ale są akurat tego samego zdania jak ja :-) Szanujemy się wzajemnie oraz nasza prace. Wielokrotnie w sytuacjach ciężkich zamiast UŻ dostawali UW. Zreszta ... nie ważne.

Kończąc Życzę Ci miłego dnia :-)

[ Dodano: 2019-01-31, 14:53 ]
Dwa Asiu nie używam ani nie użyłam obraźliwych zwrotów. Ty natomiast obraziłeś wiele osób.
Trzy nasza pensja nie jest uzależniona od obecności bo nam nagroda za to nie przysługuje ale nigdy nikt u nas w biurze nie dał kasjerowi UŻ żeby mógł ja stracić chyba ze poszedł na L4 to jego wybór.
Między nami nie ma rywalizacji. Jest szacunek :-)
Nie mierz wszystkich jedna miara. Pozdrawiam


Mam wrażenie Patrisss że piszę jedno, a czytasz drugie. Nie nazwałam niczyich komentarzy czy argumentów ciskaniem się, tak jak Ty to zrobiłaś. Teraz zmieniłaś nieco ton wypowiedzi i bardzo ci za to dziękuję.
Na tym poprzestanę. Pozdrawiam
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-31, 18:05   

MalaAsia napisał/a:
u8t3io3p napisał/a:
MalaAsia napisał/a:
u8t3io3p napisał/a:


Nigdzie nie napisalem, że nic nie robicie, większość z tych rzeczy robiłem jako kasjer, to nie jest nic trudnego, dalej sobie wmawiaj, że jesteś nie zastapiony


co innego robić to, a co innego mieć za to odpowiedzialność i uważam, że fajnie, że firma tę odpowiedzialność chce docenić, tylko niedobrze, że tak pomijając kasjerów całkowicie bo jak mówisz - często to ich rękoma kierownicy wykonują swoje zadania, co jest oczywiście w porządku, bo od tego jest kierownik, by rozdzielać zadania, tyle, że wg mnie ten kto je wykonuje też przyczynia się do sukcesu a nie tylko kierownik, który dostał esemesa, że coś ma być zrobione i zlecił to kasjerowi - na koniec oboje powinni mieć poczucie że się dobrze spisali, a tu trochę firmie to nie wyszło ... ale to nie wina kierowników. Natomiast postawa puszenia jaką tutaj prezentują wobec kasjerów to już inna sprawa i nie wiem jak inni ale ja wnioski z tego wyciągam



Idąc twoim tokiem myślenia, to kasjer ma najbardziej odpowiedzialne zajęcie bo ma styczność z gotówką, a zks ja tylko przyjmuje przy rozliczeniu

weź jeszcze raz przeczytaj


Sugerujesz. ze kasjer nie ma odpowiedzialnosci tylko ZKS, ktory mu zleca dane zadanie,a wcale tak nie jest. Kasjer w niektorych sprawach ma wieksza odpowiedzialnosc niz ZKS, co nie oznacza ,ze ma wieksza za caloksztalt. Tak jak podalem przyklad gotowki podczas obslugi, bo gdyby jej nie mial to wychodzil by -1000PLN na minusie, bo przeciez nie ma zadnej odpowiedzialnosci, a nawet gdyby tyle mial, to ZKS ma to gdzies bo przeciez nie odda ze swojej wyplaty, tylko sprawdzi jeszcze raz czy sie nie pomylil w liczeniu, wydrukuje raport i kaze podpisac i tyle
Jesli ZKS przekazuje jakies zadanie np. layout to kasjer jest za to odpowiedzialny za zrobienie go, jesli by powiedzial, ze ma to gdzies dostal by wpis(chyba zks moze nagane dac?) Oczywisice sa skrajne przypadki, jak posadzenie pracownika na kase nr.1 gdzie bedzie siedzial caly czas, a ma zrobic np. wypiek, nie realne bo kasjer to tez czlowiek
Kasjer nie tylko robi, ale jest ODPOWIEDZIALNY za to co i jak robi,a ze kasjer nie bedzie sie tlumaczyl(nie liczac skrajnych przypadkach jak duze kwoty na minusie) tylko ZKS przed SOM, a kasjer przed ZKS dlaczego to zrobil zle
 
     
aneta329 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Mar 2013
Posty: 21
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-31, 18:24   

Prawda jest taka. Ks staż 3 lata zarabia mniej o 500 zl brutto niż 4 lata bo juz mu stazowe nie przysluguje kierownik ze sklepu jaki ma premie co miesiąc dostaje ok 600 brutto razem 7200 ja rok pracuje na sklepie jaki nie wyrabia premi i dostaje 650zł premi a inne sklepy 1500.kurwa w tym roku straciłem ze względu na podzial pracowników na lepszych i gorszych prawie 10 tys za ta sama zjebana robote bo jakiś pojeb ustalił z góry budżety. Niech się jebie z ta premia z chęcią jena bym w usta os ustalające kryteria .jebany popierdolona debil. Ps .przepraszam wszystkich za słownictwo ale jeżeli jako ks dostałem 38 zl premi za miesiąc w roku 2018 to już skończyły mi się argumenty jak określić ta firmę i w nich zadzacych.MATOŁY.

[ Dodano: 2019-01-31, 18:42 ]
I jeszcze nadmienię ze jestem z polski C kurwa pracującym za najniższe wynagrodzenie. Nie wiem czy śmierdze czy nie umiem się wyslowić ale życie w polsce C wg JMP jest ewenementem na skalę europejską . Jeżeli dyrektor generalny jest Ge.......j...m to powinien wg swoich przekonań uznać wszystkich tak samo .czy mam racje?

[ Dodano: 2019-01-31, 18:44 ]
Przepraszam za błędy ort ale.mam nerwy jak nigdy

[ Dodano: 2019-01-31, 18:44 ]
Przepraszam za błędy ort ale.mam nerwy jak nigdy
Ostatnio zmieniony przez aneta329 2019-01-31, 18:51, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
weronka

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 03 Lis 2014
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-31, 18:45   

Jakie byly kryteria tej premii dla ks i kzs??
 
     
Ziko02 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 19 Maj 2018
Posty: 17
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-31, 18:47   

Minimum 6msc na stanowisku, do tego minus za chorobowe.
450 zł na rękę zks xD I to jest premia za CAŁY rok 2018? To zwykła miesięczna dobra premia za 1 msc. Wykpili kierowników premiami zamiast podwyżek w 2019r. W końcu lepiej dać jednorazowo 400-800zł niż 100-150zł podwyżki płatnej co miesiąc. JMP schodzi na psy!!!
 
     
weronka

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 03 Lis 2014
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-31, 18:51   

Aha ja 8 lat jako ks od października na zl ciąża i nic....
 
     
Almera 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 17 Lut 2018
Posty: 18
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-31, 19:01   

Otóż nie każdy zks lub Ks dostał tę oczekiwaną nagrodę w postaci przelewu na konto. Były tam haczyki o których nie wiemy.A jak nawzajem się szanujcie, widziałam ( czytałam) przez kilka dni. Jak z Wami pracować? Za 20 zł byście zabili. Życzę miłej pracy dla tych co dostali i dla tych którzy nie dostali tej niby nagrody. Nie sądziłam, że tak to podzieli relacje sk- zks . Pozdrawiam, miłego odpoczynku.
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-31, 19:23   

Ziko02, tzn że tej premii rocznej w kwietniu nie będzie? ja cały czas myślałam, że to jest dodatkowa nagroda, a premia roczna premią roczną - będzie dla wszystkich? mylę się?
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo