Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Impreza Gdańsk
Autor Wiadomość
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-17, 17:39   

u8t3io3p, tak to też przemoc ale tym razem przemoc skończyła się śmiercią , mnie nie przeraża to , że Ty czy ktoś inny ma na ten temat inne zdanie , przeraża mnie brak współczucia i ten język , który jest tak charakterystyczny dla internetu , razi mnie egoizm , bo przez kogoś jest odwołana impreza , co za tragedia , naprawdę tak ciężko jest Wam okazać odrobinę współczucia ? Przecież , to był człowiek , nie patrzcie na to wszystko przez pryzmat polityki , spojrzcie tak zwyczajnie po ludzku . Tylko pytanie , czy potraficie ? Może jednak nie , bo nawet nie zauważyliście jak i kiedy zaczęliście mówić i pisać językiem nienawiści .
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-17, 18:02   

proszę losowy artykul, slyszalalas o tym??
https://zabrze.com.pl/i,smiertelny-wypadek-na-budowie-policja-ustala-okolicznosci-smierci-43---latka,200274,910822.html

nie?

no co za zaskoczenie, to tez byl czlowiek, byl wypadek, ktos zawinil, mam nadzieje, ze tez bedzie zaloba narodowa? a nie czekaj....


Tak masz racje, jestem egoistyczny, bo mnie to po prostu nie interesuje, nie wymagam, zeby ktos mi wspolczul, bo np. cos mi sie stalo. Interesuje mnie to co jest wazne w obrebie ludzi, ktorych znam
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-17, 18:20   

u8t3io3p, dlaczego tak Cię boli ta żałoba narodowa skoro interesuje Cię tylko to co dotyczy ludzi , których znasz ?
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-17, 21:09   

akurat zaloba narodowa, mi nie przeszkadza, nigdzie tego nie napisalem


ale jest to tak czy siak narzucanie woli, zalozmy, ze do Polski ma przyleciec jakis znany zespol i koncert ma byc przez to odwolany? I jest to w obcym miescie,gdzie zarezerwowalem sobie nocleg i zaplacilem juz za niego. Myslisz, ze hotel bedzie to obchodzil, ze koncert zostal odwolany? zwiazku z tym, dlaczego ja mam byc przez to pokrzywdzony i stratny?

P.S to jest tak samo jak z niedziela niehandlowala
P.S2 czuje,ze juz nie dlugo beda wszystkie niedziele handlowe, oczywiscie moge sie mylic, ciekawi mnie czy skroca godziny
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-17, 23:45   

Koncerty zespołów zagranicznych nie są odwoływane, bo to za duża strata i za duże zamieszanie.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
@Lilith

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 30 Maj 2013
Posty: 246
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-18, 07:42   

[quote="miecia"]

Ja bym nie mogla sie bawic z mysla ze kilkaset metrów, tuz obok ktos zadzgal niewinnego czlowieka.

W takim razie chyba nie za często się bawisz bo takich miejsc jest mnóstwo.
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-18, 09:06   

Studniówek tez nie odwołują no i co? Zmienia to w jakis sposób wydzwięk tego, co sie stało? Umniejsza to w jakimś stopniu tej tragedii? Czy w ogóle wiesz, co sie stało?
Jeśli mamy w tym kraju ludzi, którym tak obojetne jest co dzieje się w ich kraju, co słychać z przestrzeni publicznej, co chłoną nasze głowy i głowy naszych dzieci... Cieszy ludzi niepowodzenie innych, dokładają swoje 5 groszy, kiedy upodlany jest inny człowiek - nawet jeśli nic o nim nie wiedzą. A gdy zdarza sie tragedia, znajdą tysiące argumentów za tym, że "sami sobie winni". Dokąd zmierzamy jako społeczeństwo? Widać nauczona jestem innej normalności i Bogu dzięki.

Na koniec tylko zacytuję wypowiedź pewnego pana, bo nie ma sensu dalej brnąć w dyskusje, jeśli ktoś jest głuchy na argumenty i nie chce dojrzeć w nich sensu. Być może robi to celowo, nie wiem.

Cytat:
Nie ma co dużo pisać. Rozpada nam się państwo i rozpada nam się społeczeństwo. Obraz tego państwa i społeczeństwa każdy może sobie pooglądać w filmikach pani Pieli, które z lubością nadaje państwowa telewizja: ludzie z powykrzywianymi twarzami, wylewająca się z ekranu brzydota, prostactwo, oszustwo, zachłanność. Oto Polska właśnie według miłościwie nam panujących. A ja nie chcę takiej Polski.


Cytat:
Dopóki pozwalamy rzeczom się dziać wokół nas i dobrze nam w roli widzów, dopóty będzie tak, jak było. Brzydko i prostacko, jak w filmach Pieli, zawistnie i chamsko jak w postach Matki Kurki. Brudno, ciemno i duszno. Aż znowu obudzi nas jakaś tragedia i znowu tylko na moment.

Jeśli jest jakaś nadzieja w czyjejkolwiek śmierci, to jest to nadzieja, że po niej już nigdy nic nie będzie takie samo. I niech nie będzie. Stać nas na więcej, stać nas na Polskę, która jest jak Gdańsk z ostatnich słów Pawła Adamowicza: jest szczodra, dzieli się dobrem, chce być krajem solidarności. Polskę, która jest najcudowniejszym miejscem na świecie. Miejscem, za które wzajemnie moglibyśmy sobie dziękować.
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-18, 11:25   

https://netinfo24.pl/2019/01/17/holownia-oddal-hold-adamowiczowi-jego-wpis-doprowadzi-cie-do-lez/?fbclid=IwAR3x-39AoeA6dvN51Tr7pQP_9mcmOqoGu4PQg76ySJfK9GFjIym0SJB3_UM

warto przeczytać
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-18, 15:07   

kluq napisał/a:
Koncerty zespołów zagranicznych nie są odwoływane, bo to za duża strata i za duże zamieszanie.


Tego nie wiedziałem, założyłem, że wszystko jak leci odwoluja


Ja życzę wszystkim jak najlepiej i mnie to dalej nie interesuje, jedynie co by mi przeszkadzało, gdyby ta osoba w jakiś sposób mi zaszkodzila badz zrzucala na mnie swoja prace


Matka kurka kolejna osoba co ma nie po kolei w głowie, ALE nie zapomnij, że Owsiak nie chce pokazać faktur (albo coś w tym stylu nie pamiętam dokładnie) mimo wyroków sądu, które mu to nakazują, szary człowiek pewnie by trafił do pierdla albo jego firma upadła. No a Owsiak miec to gdzieś, troszkę nie fair

Wiele ludzi by dalej wrzucał, gdyby się przyznał, że coś bierze dla siebie, ale on idzie w zaparte wraz ze złotym melonem
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-18, 15:58   

Kurczę, biedne te sądy, prokuratorzy... przez 27 lat nie są w stanie wyciągnąć z fundacji informacji...
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-18, 16:04   

Larrikol napisał/a:
Kurczę, biedne te sądy, prokuratorzy... przez 27 lat nie są w stanie wyciągnąć z fundacji informacji...


widze, ze skonczyly sie argumenty, jaka szkoda :boks:
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-18, 16:35   

Przepraszam Cię, że z mojej strony tylko sarkazm, ale jak komentowac takie cos? Przeciez państwo ma wszelkie instrumenty prawne, żeby wyciagac informacje od każdego, nawet jeśli nie chce ich udostepniać. Od firm, fundacji, spółek, czy zwykłych osób... No prosze Cię, co tu komentować?
Fundacja rok w rok składa rozliczenia, które są ogólnodostepne. A sprzęty, które kupuje to raczej nie są atrapy... Gdyby to, co piszesz było prawdą, już dawno w siedzibie fundacji było by jakieś cbs, cba lub coś innego. To, że przez 27 lat bazują jedynie na pomówieniach to jest dowód, ale na coś zupełnie odwrotnego.
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-18, 18:43   

Larrikol napisał/a:
Przepraszam Cię, że z mojej strony tylko sarkazm, ale jak komentowac takie cos? Przeciez państwo ma wszelkie instrumenty prawne, żeby wyciagac informacje od każdego, nawet jeśli nie chce ich udostepniać. Od firm, fundacji, spółek, czy zwykłych osób... No prosze Cię, co tu komentować?
Fundacja rok w rok składa rozliczenia, które są ogólnodostepne. A sprzęty, które kupuje to raczej nie są atrapy... Gdyby to, co piszesz było prawdą, już dawno w siedzibie fundacji było by jakieś cbs, cba lub coś innego. To, że przez 27 lat bazują jedynie na pomówieniach to jest dowód, ale na coś zupełnie odwrotnego.





tak wiem, slabe zrodlo, ale sa screeny wyroku
https://wolna-polska.pl/wiadomosci/8-wyrokow-potwierdzajacych-ze-owsiak-wosp-lamia-prawo-ukrywaja-faktury-2017-01
 
     
~heiholka 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 11 Lip 2018
Posty: 53
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-26, 14:43   

wypociny usera @bognar w tym temacie nadają się do zgłoszenia jako mowa nienawiści, mówić o jednym z najbardziej lubianych wśród polskich miast Prezydencie Adamowiczu takie rzeczy, porówynwać to do zdychania, człowieku - on specjalnie z krótkiego urlopu spędzanego z rodziną sam wrócił z USA (gdzie przez rok uczy się ich 15. letnia córka, żeby oderwać się od ludzi jak ty i TVP hejtujących ojca, PO, Tuska, Wałęsę itp.).

Specjalnie, żeby jak co roku od początku działalnośc WOŚP być ze swoimi "ukochanymi mieszkańcami najcudowniejszego miasta", miasta którym rządził 20 lat i wygrał wybory na kolejne 5 lat - a dlaczego? bo mieszkańcy doceniają to jak stworzył z Gdańska rozwinięte, doinwestowane centrum, z jednymi z najwyższych zarobków w kraju i corocznie top3 w rankingach zadowolenia z życia mieszkańców i top3 inwestycji.

Fakty są takie, że prawie cały Gdańsk to bardzo przeżywa, nawet lokalni działacze PiS, mało powiedzieć, bo Sopot i Gdynia również bardzo mocno co widać na każdym kroku, włącz jakąkolwiek inną stacje niż TVP, która nawet pogrzeb ocenzurowała na żywo wycinając każde ujęcie z Tuskiem (widokiem ogólnym starówki).

Człowiek który przerywa krótki urlop noworoczny, żeby wrócić tylko na WOŚP, ginie zbierając na dzieci do puszki z wyciągniętym światełkiem do nieba, morderca krzyczy wywody polityczne bez związku z Adamowiczem - faktycznie to nie jest powód do żałoby, nawet Putin ma więcej empatii od ciebie człowieku. :buu:
_________________
uśmiech na kasie zawsze jest na czasie :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo