Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Impreza Gdańsk
Autor Wiadomość
Karolina1997 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 14 Sty 2019
Posty: 2
Wysłany: 2019-01-14, 19:46   Impreza Gdańsk

Czy ktoś z Trójmiasta wie, czy ze wzgledu na dzisiejsza tragedię zostanie odwołana impreza roczna dla pracowników, która ma się odbyć w tym tygodniu? W momencie jak Gdańsk wprowadzi żałobę zabawa nie powinna mieć miejsca, takie jest moje zdanie.
 
     
miecia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 23 Kwi 2017
Posty: 331
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-14, 21:35   Re: Impreza Gdańsk

Karolina1997 napisał/a:
Czy ktoś z Trójmiasta wie, czy ze wzgledu na dzisiejsza tragedię zostanie odwołana impreza roczna dla pracowników, która ma się odbyć w tym tygodniu? W momencie jak Gdańsk wprowadzi żałobę zabawa nie powinna mieć miejsca, takie jest moje zdanie.
Boze co ludzie z Wami, jeszcze dobrze sie kraj nie otrząsł z szoku i tyle co ktoś umarł a wy o imprezie. Cóż za egoizm......
 
     
Karolina1997 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 14 Sty 2019
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-14, 22:06   

miecia,
W którym miejscu wykazałam się egoizmem? Napisałam, że nie popieram, żeby ta impreza miała mieć miejsce. Po prostu sie zastanowiłam co na to reszta. W momencie, gdy na okrągło sklep o tym rozmawia ciężko nie mieć tego chociażby z tyłu głowy.
 
     
@bognar 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 126
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-15, 08:27   

Gdańsk nie wprowadzi żałoby tylko prezydent. Miejmy nadzieję że nie w weekend bo już w Koszalinie przepadły drugi termin :-! :-!
  Ocena JMP: 8/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2019-01-15, 09:32   

bognar, Gdańsk wprowadził żałobę do dnia pogrzebu.
 
     
@bognar 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 126
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-15, 09:59   

A Duda wprowadza żałobę w dniu pogrzebu.
  Ocena JMP: 8/10
     
mel_000 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 30 Lis 2017
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
  Wysłany: 2019-01-15, 15:04   Impresa

Impreza przeniesona na 9 lutego. Ciekawe. W lutym impreza swiateczno-noworoczna. 2 miesiace po swietach i nowym roku.
 
     
@bognar 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 126
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-15, 15:10   

W Gdańsku to zrozumiałe ciekawe co z Koszalinem
  Ocena JMP: 8/10
     
mel_000 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 30 Lis 2017
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
  Wysłany: 2019-01-15, 15:43   Impreza

Chyba wszedzie odwolaja bo ma byc zaloba narodowa a to oznacza ze wszystkie imprezy odwoluja albo przenosza
 
     
Włodarz 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 12 Sty 2015
Posty: 837
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-15, 17:54   

mel_000 a niech będzie nawet i 3 miesiące po nawet pół roku skoro nie widzisz co się dzieje w tym kraju to żal mi że widzisz tylko głupią imprezę firmową jakby to miało być wydarzenie roku. Stań pomyśl zatrzymaj się nad tym co zaszło w niedzielę i jakie to może nieść ze sobą konsekwencję dla każdego z nas. Nawet jeśli by była ta imprezę teraz raczej nie miałbym ochoty najmniejszej na nią pójść.
_________________
If you were a king up there on your throne,
would you be wise enough to let me go.
  Ocena JMP: 3/10
     
@bognar 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 126
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-15, 18:35   

Włodarz napisał/a:
mel_000 a niech będzie nawet i 3 miesiące po nawet pół roku skoro nie widzisz co się dzieje w tym kraju to żal mi że widzisz tylko głupią imprezę firmową jakby to miało być wydarzenie roku. Stań pomyśl zatrzymaj się nad tym co zaszło w niedzielę i jakie to może nieść ze sobą konsekwencję dla każdego z nas. Nawet jeśli by była ta imprezę teraz raczej nie miałbym ochoty najmniejszej na nią pójść.


Gadanie głupot. Codziennie ktoś umiera, codziennie ktoś kogoś morduje, ale ten ktoś nie jest tak ważny jak zwykły polityk? Są ludzie równi i równiejsi?
Ostatnio zdechł mi glonojad w akwarium. Też mam robić żałobę? 3/4 ludzi w Polsce ma w poważaniu co się dzieje w Gdańsku kolwjny odłam ludzi nawet tam nie było. Ale cały kraj ma cierpieć za to że jakiś psychol zabił człowieka? Kurde jutro też ktoś kogoś zabije.caly czas powinna być żałoba?

Ktoś kogoś zabił, polityka. Debilem pewnie jakimś jest to i zabił. Ale świat kręci się dalej i trzeba żyć dalej. Dla mnie te żałoby to poronione są.
  Ocena JMP: 8/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-15, 18:42   

bognar napisał/a:

Ostatnio zdechł mi glonojad w akwarium. Też mam robić żałobę?

wiesz co ? Ty naprawdę cierpisz , skoro nie rozumiesz i nie widzisz różnicy . Współczuję Ci , że nie będziesz mógł się bawić na tak ważnej imprezie , jaką jest impreza pracownicza , jeśli zostanie odwołana i życzę Ci udanej zabawy , jeśli impreza odbędzie się w innym terminie , bo przecież jest taka możliwość , świat się kręci dalej ale świat potrafi się zatrzymać i pomyśleć , uszanować , to co się stało , Ty jak widać tej zdolności nie posiadasz i musisz z tym żyć dalej . Przykro mi z tego powodu .
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
Ostatnio zmieniony przez marta1 2019-01-15, 19:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
@bognar 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 126
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-15, 19:01   

marta1 napisał/a:
bognar napisał/a:

Ostatnio zdechł mi glonojad w akwarium. Też mam robić żałobę?

wiesz co ? Ty naprawdę cierpisz , skoro nie rozumiesz i nie widzisz różnicy . Współczuję Ci , że nie będziesz mógł się bawić na tak ważnej imprezie .


Nie czytaj wybiórczo tylko ze zrozumieniem 😂
  Ocena JMP: 8/10
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-15, 19:06   

bognar, doskonale zrozumiałam Twoją wypowiedź ale ta jej część jest porażająca i świadczy o Tobie i nie mi jest tutaj potrzebne zrozumienie świata , życia , człowieka , czy czytanego tekstu tylko Tobie .
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
Ostatnio zmieniony przez marta1 2019-01-15, 19:24, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
@bognar 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 18 Cze 2015
Posty: 126
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-01-15, 19:21   

marta1 napisał/a:
bognar, doskonale zrozumiałam Twoją wypowiedź ale ta jej część jest porażająca i świadczy o Tobie i nie mi jest tutaj potrzebne zrozumienie świata , życia , człowieka , czy czytanego tekstu tylko Tobie .


To zrozum jedno. Każdego dnia umiera jakiś człowiek i nikt nie ogłasza żałoby narodowej ale jak "polityk" to już wielka żałoba na cały kraj. Juz pisałem są ludzi równi i równiejsi oni są fajniejsi od nas?

Szlag mnie trafia już jak widzę o żałobach itp. to jest już wszędzie. 99% ludzi z Jeronimo ma tą żałobę gdzieś!!
  Ocena JMP: 8/10
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo