Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Fajerwerki
Autor Wiadomość
Givszoman
[Usunięty]

Wysłany: 2018-12-27, 19:23   Fajerwerki

Czy ktoś z was nie ma nieodpartego wrażenia że rokrocznie Biedronka oferuje ciągle te same albo bardzo podobne zestawy fajerwerków? Ja pracuję już od listopada 2014 roku, czyli już mam za sobą 4 sezony na "bomby", piąty w trakcie. I już się przyzwyczaiłem że znowu będzie to samo. Kilka bateryjek wielostrzałowych w cenach 20, 35, 50, 60 zł, gigantyczne po 100 i 250 zł (te o dziwo mają bardzo fajną sprzedaż jak na cenę), zestaw rakiet mały za 15-20 zł, duży około 40 zł (same rakiety lub kilka rakiet plus jakieś petardy), rzymskie ognie 4 sztuki w cenie 10-15 zł.

Tegoroczna oferta jest IDENTYCZNA jak z zeszłego roku, no ceny trochę inne. I do tego trzeba tego pilnować jak oka w głowie, bo może się trafić wariat który zechce sklep wysadzić w powietrze. Ja zazwyczaj kupuję zestawy rakiet plus osobno rzymskie ognie - z autystycznym bratem nie da rady używać innych petard aniżeli rzymskie ognie.
Alkohole na Sylwestra też non stop te same praktycznie - co roku rządzi potężna 1,5-litrowa musująca Kadarka (to pamiętam jeszcze z czasów gdy o pracy w Biedronce nie myślałem, okolice roku 2007-2008 w porywach do 2009) oraz cała paleta Michela - ale to cały rok piją nieraz "żule spod sklepu" zamiast Amaren.
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-12-27, 21:01   

A ja fajerwerków w ogóle nie kupuję i uważam, że jeśli już, to co najwyżej, powinien być w jednym miejscu, zorganizowany przez władze miasta pokaz sztucznych ogni i to wszystko, a nie naparzają z każdej strony jeden przez drugiego, a biedne zwierzaki mało ze skóry nie wyskoczą ... moje akurat się nie boją, no ale na moich świat się nie kończy ... a co do michela, to obrzydlistwo okrutne, raz w życiu spróbowałam i nigdy więcej, a są klientki, które regularnie kupują i to nie są wcale żule tankujące amarenę ;-)
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
Misiek1212 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 28 Gru 2018
Posty: 8
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-12-28, 04:21   

A czy u was też nie ma osoby zatrudnionej do fajerwerków ???
  Ocena JMP: 5/10
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-12-28, 15:24   

U mnie w mieście fajerwerki obsługują załogi sklepu. A fajerwerki mogłyby w zasadzie nie istnieć, pokaz laserów też super widowisko a zwierzęta mają spokój.
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-12-28, 15:27   

u nas zawsze był ktoś na zlecenie do fajerwerków, w tym roku nie ma nikogo, zainteresowanie nimi, na razie, prawie żadne
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
Givszoman
[Usunięty]

Wysłany: 2018-12-28, 16:03   

Misiek1212 napisał/a:
A czy u was też nie ma osoby zatrudnionej do fajerwerków ???


U mnie nie ma. Na jednym ze sklepów w moim mieście pilnuje osoba normalnie zatrudniona jako sprzedawca-kasjer, której nie wolno oddalać się od stoiska. Kolejny ma fajerwerki zaraz za linią kas obok kasy nr 1, a mój sklep zamiast kogoś wystawić wystawił fajerwerki przykrywając je kratką od stołu non food. W razie zainteresowania klienta, ktoś z załogi podnosi kratkę i albo kasuje na swojej kasie, albo zanosi je na wskazaną przez klienta kasę.

[ Dodano: 2018-12-28, 16:16 ]
MalaAsia napisał/a:
A ja fajerwerków w ogóle nie kupuję i uważam, że jeśli już, to co najwyżej, powinien być w jednym miejscu, zorganizowany przez władze miasta pokaz sztucznych ogni i to wszystko, a nie naparzają z każdej strony jeden przez drugiego, a biedne zwierzaki mało ze skóry nie wyskoczą ... moje akurat się nie boją, no ale na moich świat się nie kończy ... a co do michela, to obrzydlistwo okrutne, raz w życiu spróbowałam i nigdy więcej, a są klientki, które regularnie kupują i to nie są wcale żule tankujące amarenę ;-)


Cóż, niektóre z fajerwerków nie są wcale głośne. Ale z tego samego powodu sam od niedawna wolę rzymskie ognie od rakiet czy baterii wielostrzałowych a tym bardziej najzwyklejszych petard dających tylko efekt hukowy. Poza tym mojemu autystycznemu i upośledzonemu umysłowo bratu nie da rady innych fajerwerków niż rzymskie ognie dać. Ja naprawdę nie lubię zwykłych malutkich petard które dają tylko efekt huku i sporo dymu, bo to tego zwierzęta najbardziej się boją.
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-12-28, 19:15   

Givszoman napisał/a:
Czy ktoś z was nie ma nieodpartego wrażenia że rokrocznie Biedronka oferuje ciągle te same albo bardzo podobne zestawy fajerwerków?

skoro cena konkurencyjna to po co coś zmieniać, jak klientowi nie pasuje to pójdzie na bazar i tam kupi inny chodź wcale nie muszą się wiele różnić.

Givszoman napisał/a:
I do tego trzeba tego pilnować jak oka w głowie, bo może się trafić wariat który zechce sklep wysadzić w powietrze.

można nie pilnować i przytulic gruby mandat :D przepisy są takie a nie inne, lepiej odstać przy tym swoje.
Givszoman napisał/a:
Alkohole na Sylwestra też non stop te same praktycznie - co roku rządzi potężna 1,5-litrowa musująca Kadarka (to pamiętam jeszcze z czasów gdy o pracy w Biedronce nie myślałem, okolice roku 2007-2008 w porywach do 2009) oraz cała paleta Michela

no cóż, szampan jest dla smaka i taka niby tradycja, także po co przepłacać, ja osobiście nawet symbolicznie nie spożywam bo źle na mnie wpływa. swoją drogą w zeszłym roku były szampany od martini na akcji alkoholowej, także dla "smakoszy" też była odmiana.
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo