Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowy imienny PODRĘCZNIK KASJERA
Autor Wiadomość
@Virus 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 314
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-05-30, 17:12   

a ja jeszcze nie czytałem - nie ma czasu na to :)
_________________
Wszyscy gramy do jednej siatki, za 8 groszy!!
 
     
@malwis19 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 13 Kwi 2010
Posty: 422
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-05-30, 19:42   

Chociażby to,że mamy stać( po zakupy na śniadanie) w kolejce razem z klientami.Nie ma kupowania poza kolejnością .^. ,ale to,że można w każdej kasie to dobrze
  Ocena JMP: 3/10
     
@kas 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 29 Maj 2010
Posty: 205
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-05-31, 14:56   

formalnie to tak wygląda,ale w praktyce póki co nadal jedynka heh..może się ogarną :P
 
     
~advance3 

Stanowisko:
kierownik rejonu

Dołączył: 30 Maj 2011
Posty: 37
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-10-10, 17:40   

Nie ma konieczności kupować w kasie nr 1. Pracownik może kupić jedzenie do spożycia w trakcie przerwy w każdej kasie przy obecności kogoś z kierownictwa sklepu, która zweryfikuje i potwierdzi dokonany zakup- co do ominięcia przepisu polecam zawołać kolegę/koleżankę na zamkniętą kasę żeby otworzyli ja na minutę specjalnie dla nas...
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2011-10-10, 18:12   

Dokladnie, ja zawsze prosze kogos, zeby mnie skasowal, nie czekam w kolejce :) duzo sprawniej
 
     
@Blondi86 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 787
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-10-10, 19:16   

No tak , zawsze tak robimy :)
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2011-10-10, 19:25   

Fajnie, ze KR ma czas na odpisywanie na forum :)
 
     
@Blondi86 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 787
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-10-10, 19:31   

Jeżeli naprawdę nim jest ;] bo trochę wątpię...



// https://nasza-biedronka.pl/viewtopic.php?p=11768&highlight=#11768
// Bartosz
 
     
paclan1

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 14
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-22, 13:16   

fanaberia napisał/a:
A wracając do podręczników – zauważyliście jeszcze coś nowego oprócz FIFO?
Bo ja wychwyciłam tylko o naszych zakupach :) mniej roboty w końcu będzie ;)


z nowości jakie zawiera podręcznik jest np. to ze jesteśmy od teraz odpowiedzialni za pozostawione przez klienta zakupy w boksie kasowym :(
 
 
     
@Blondi86 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 787
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-22, 13:28   

paclan1, A od czego są szafki dla klientów :) u mnie tam zazwyczaj chowają klienci swoje zakupy, jak chcą zostawić przy kasjerce to grzecznie mówimy że od tego są szafki :)
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-02-22, 13:32   

paclan1 napisał/a:
z nowości jakie zawiera podręcznik jest np. to ze jesteśmy od teraz odpowiedzialni za pozostawione przez klienta zakupy w boksie kasowym

Nie wiem, czy to nowosc, raczej uswiadomienie pracownika. Bo taki klient, ktory zostawil u Ciebie torebke, przyjdzie pozniej i powie, ze brakuje mu portfela, to Ty jestes za to prawnie odpowiedzialny, bo zostalo pod Twoja opieka. Tak samo jesli sa wieszaki w jakims lokalu i zostawiasz tam kurtke, moga sobie pisac, ze nie odpowiadaja za rzeczy pozostawione w szatni, ale jest to klauzula niedozwolona i taki lokal jak najbardziej za to odpowiada, tak jak Ty odpowiadasz za rzeczy, ktore powierza Tobie klient. Dlatego najlepiej nie brac pod opieke zadnych toreb, bo nie wiesz z jakim czlowiekiem masz do czynienia.
 
     
_malutka_ 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 09 Lis 2011
Posty: 17
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-22, 14:19   

Blondi86,nie wszystkie sklepy posiadają szafki dla klientów,w mojej "byłej"Biedronce takich nie ma.Czasami tylu klientów zostawiało zakupy że człowiek nie pamiętał co czyje jest.
 
     
@Blondi86 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 01 Lis 2010
Posty: 787
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-22, 14:26   

_malutka_, Jak nie ma szafek to naprawde utrudnienie, a żeby nie wchodzili z zakupami to się je od nich bierze, i nie daj Boże jak coś zginie albo się potłucze...
 
     
paclan1

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 14
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-22, 15:28   

Larrikol napisał/a:
paclan1 napisał/a:
z nowości jakie zawiera podręcznik jest np. to ze jesteśmy od teraz odpowiedzialni za pozostawione przez klienta zakupy w boksie kasowym

Nie wiem, czy to nowosc, raczej uswiadomienie pracownika.


podałem to za nowość dlatego ze w poprzednim podręczniku nie ma tej informacji a co do pozostawiania przez klienta torby\reklamówki to czasami nie jestem w stanie za każdym razem spoglądać co się dzieje za moimi plecami bądź pod krzesłem gdyż klienci nawet nie mówią często nic przy zostawianiu czy już zabieraniu swojej torby/reklamówki. fakt powinny być szafki na torby klijentowskie ale jak były u nas takowe były one nie szanowane przez klientów(ułamane kluczyki, zapchane wsady dla monet)
 
 
     
@kordi179 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 112
Skąd: Gdynia
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-02-23, 10:08   

No ale po to masz drzwiczki że się chyba zorientujesz że ktoś coś za Tobą majstruje :)
Inna sprawa że chyba nie mamy obowiązku przyjmować zakupów klientów.
Bo gdyby to był nasz obowiązek to jeśli jakaś staruszka zostawi u nas zakupy, pójdzie na sklep, my rozbijemy kolejkę to nie będziemy chyba 20 min siedzieć i pilnować jej toreb :P

A z innych ciekawszych rzeczy które wyczytałem to 1, mamy parkować jak najdalej od wejścia... Żeby ich nie zawieźć będę wpierw jechał kilka km w przeciwną stronę a potem truchcikiem z powrotem i do roboty :D
No i druga rzecz to to że wszystkie pozostawione produkty na kasie mamy jak najszybciej odnieść na swoje miejsce - nic nowego :P
Z tym że jeśli ktoś zostawi produkt z chłodni, lodówek, czy zamrażarek to od razu na stół odpisowy :szczena:
Jeśli się do tego stosować to przecież straty będą kolosalne :bu:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo