Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Podwyżka wynagrodzeń 2019
Autor Wiadomość
@pitus 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 08 Sty 2010
Posty: 144
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-01, 20:43   

Na moim rejonie KS z powyżej również dostali 300 zł podwyżki
 
     
Givszoman
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-02, 10:08   

MalaAsia napisał/a:
stonek52 napisał/a:
MalaAsia napisał/a:
poprzednie zdjęcie, omawiane na forum, które wzbudziło tyle kontrowersji dotyczyło sklepów w strefie C czyli wielkie miasta, no i to słynne położone na wyspach, poniżej stawki dotyczące prowincji:

[url=https://images92.fotosik.pl/171/925d312ea160eea1med.jpg]Obrazek[/URL]


Co to za podwyżka, skoro taką stawkę dla 3 latków to ja mam od 2018 roku. Miała być podwyżka dla tych co przepracowali 1 rok oraz 3 lata o 100 brutto więcej, czyli 2600 a nie 2500.

start z 2200 (2018) do 2300 (2019)
1 rok z 2300 (2018) do 2400 (2019)
3 lata z 2500 (2018) do .... 2500 żart czy błąd w druku?


może po majówce będą aneksy do umowy, a jak nie to po 10 tym paski płacowe i wtedy się okaże jak z tymi "podwyżkami" jest naprawdę
Nie wiem jak dla was, ale dla mnie jest szczególnie żenujące, że świeżak z większego miasta ma na start więcej niż doświadczony pracownik z prowincji po przepracowaniu 3, 5 10 lat, wg mnie to jest nieporozumienie ...


No jest nieporozumienie, nic z tym nie zrobimy. Chyba że zrobimy tak jak chyba 2 lata temu strajk włoski.
 
     
stonka1234 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 03 Lut 2019
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-02, 16:55   TO NIE PODWYŻKA TYLKO OCHŁAPY...

LUDZIE OGARNIJCIE SIĘ I PRZESTAŃCIE ZAPI.RDALAĆ ZA NĘDZNE PIENIĄDZE.CZAS NAJWYŻSZY WYCIĄGNĄĆ WSZYSTKIE BRUDY BIEDRONKOWE .....ZROBIĆ POZEW ZBIOROWY ZA NIELUDZKIE WARUNKI I ŻĄDAĆ MILIONOWYCH ODSZKODOWAŃ.LUDZI DO PRACY JAK NA LEKARSTWO A JAK SĄ TO NIE WIEDZĄ ILE TO 2X2.

TO NIE PODWYŻKA TYLKO OCHŁAPY...NIECH SAMI ZA TAKIE GROSZE ROBIA :-! :-! :-! :pl:
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-02, 17:26   

Ja rozumiem, że emocje wzięły górę, ale nawet w takich miejscach, warto zachować trochę dystansu i przynajmniej nie używać Capslock'a do całej wypowiedzi. Bo co to oznacza, chyba nie muszę tłumaczyć...
 
     
@stonek52 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 18 Lis 2015
Posty: 204
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-02, 18:44   

tadam napisał/a:
Aneksy u nas już były w poniedziałek Dla osób powyżej 3 lat nie było.Dla zastępców też nie było.


Serio? Gdzieś w jakichś innych sklepach takie przypadki braku aneksów dla 3-latków się pojawiły, czy to tylko odosobniony przypadek?
 
     
#Lujan 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 09 Paź 2016
Posty: 100
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-02, 20:09   

U mnie nie przeszły aneksy dla zastępców, czyli zks z 3 letnim stażem zostaje na poziomie 3800 brutto?
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-02, 20:43   

stonka1234 napisał/a:
LUDZIE OGARNIJCIE SIĘ I PRZESTAŃCIE ZAPI.RDALAĆ ZA NĘDZNE PIENIĄDZE.CZAS NAJWYŻSZY WYCIĄGNĄĆ WSZYSTKIE BRUDY BIEDRONKOWE .....ZROBIĆ POZEW ZBIOROWY ZA NIELUDZKIE WARUNKI I ŻĄDAĆ MILIONOWYCH ODSZKODOWAŃ.LUDZI DO PRACY JAK NA LEKARSTWO A JAK SĄ TO NIE WIEDZĄ ILE TO 2X2.

związki zawodowe gryzą się między sobą, a to całe wasze referendum strajkowe coś ucichło.
jakby tak się czepić szczegółów, a można to de facto nikt w tej firmie nie pracuje za najniższą krajową, także argument, ze ochłapy z reki Ci wytrącają. Klasycznie też mogą Ci powiedzieć droga wolna, bo znajdzie się taki co za te ochłapy przyjdzie pracować, bo np wcześniej pracował za niższą stawkę.
Stwierdzenie, że na biedronkach jest syf, zawalone alejki towarem itd, już nikogo nie rusza, kto ma przyjść i zostawić pieniądze to to zrobi z braku lepszej alternatywy bo dział marketingu atakuje reklamami i ściąga ludzi do sklepu.
Do kolejek idzie się przyzwyczaić, bo to też nie nowość, że trzy kasy to rarytas w biedrze.
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
stonka1234 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 03 Lut 2019
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-02, 20:59   

brodacz1989 napisał/a:
stonka1234 napisał/a:
LUDZIE OGARNIJCIE SIĘ I PRZESTAŃCIE ZAPI.RDALAĆ ZA NĘDZNE PIENIĄDZE.CZAS NAJWYŻSZY WYCIĄGNĄĆ WSZYSTKIE BRUDY BIEDRONKOWE .....ZROBIĆ POZEW ZBIOROWY ZA NIELUDZKIE WARUNKI I ŻĄDAĆ MILIONOWYCH ODSZKODOWAŃ.LUDZI DO PRACY JAK NA LEKARSTWO A JAK SĄ TO NIE WIEDZĄ ILE TO 2X2.

związki zawodowe gryzą się między sobą, a to całe wasze referendum strajkowe coś ucichło.
jakby tak się czepić szczegółów, a można to de facto nikt w tej firmie nie pracuje za najniższą krajową, także argument, ze ochłapy z reki Ci wytrącają. Klasycznie też mogą Ci powiedzieć droga wolna, bo znajdzie się taki co za te ochłapy przyjdzie pracować, bo np wcześniej pracował za niższą stawkę.
Stwierdzenie, że na biedronkach jest syf, zawalone alejki towarem itd, już nikogo nie rusza, kto ma przyjść i zostawić pieniądze to to zrobi z braku lepszej alternatywy bo dział marketingu atakuje reklamami i ściąga ludzi do sklepu.
Do kolejek idzie się przyzwyczaić, bo to też nie nowość, że trzy kasy to rarytas w biedrze.


Nie te czasy że mówili droga wolna ,teraz rejonowa mówi żeby młodym nic nie kazać bo nie będzie chciał pracować i się zwolni.....Na alejkach jest syf bo zarząd biedronki jest na tyle skąpy i chciwy aby wprowadzić nocne zmiany dla ludzi od rozkładania towaru ....Też się zastanawiam gdzie są te związki zawodowe?Na zbity pysk powinni być wywaleni darmozjady.
 
     
brodacz1989 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 865
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-02, 21:12   

skoro domowe przedszkole jest praktykowane od góry, no to sorry ale sami sobie jesteście winni. Każdy pracownik ma opis stanowiska pracy i ujęte w nim obowiązki, które musi wykonywać czy mu się to podoba czy nie.
_________________
bądźmy ubodzy, ale nie głupi...
 
     
stonka1234 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 03 Lut 2019
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-02, 21:38   

brodacz1989 napisał/a:
skoro domowe przedszkole jest praktykowane od góry, no to sorry ale sami sobie jesteście winni. Każdy pracownik ma opis stanowiska pracy i ujęte w nim obowiązki, które musi wykonywać czy mu się to podoba czy nie.


Tak było jakieś 20 lat temu ,teraz kierowniki sie cieszą jesli młody zrobi cokolwiek....(włącznie z drapaniem się po dupie).I patrząc jak ludzie charowali przez ostatnie 20 lat nie dostając nic w zamian(bo 2000zł na rękę w tych czasach to jest tyle co NIC) ,a upominając się o wypłatę słyszeli "ciesz sie ze masz prace".To teraz ta nasza młodzież nauczy gdzie mają ich obowiązki ujęte w umowie .....I CO IM ZROBIĄ ?????Mogą pocałować ich w d.pe ....europa otwarta za godziwe pieniądze.

Ludzie jak chcecie coś zmienić to czas zacząć od pozwów cywilnych ,a na pewno dużo ludzi jest takich co przeszło mobbing i poniżanie.
 
     
Givszoman
[Usunięty]

Wysłany: 2019-05-03, 10:33   

stonka1234 napisał/a:
brodacz1989 napisał/a:
skoro domowe przedszkole jest praktykowane od góry, no to sorry ale sami sobie jesteście winni. Każdy pracownik ma opis stanowiska pracy i ujęte w nim obowiązki, które musi wykonywać czy mu się to podoba czy nie.


Tak było jakieś 20 lat temu ,teraz kierowniki sie cieszą jesli młody zrobi cokolwiek....(włącznie z drapaniem się po dupie).I patrząc jak ludzie charowali przez ostatnie 20 lat nie dostając nic w zamian(bo 2000zł na rękę w tych czasach to jest tyle co NIC) ,a upominając się o wypłatę słyszeli "ciesz sie ze masz prace".To teraz ta nasza młodzież nauczy gdzie mają ich obowiązki ujęte w umowie .....I CO IM ZROBIĄ ?????Mogą pocałować ich w d.pe ....europa otwarta za godziwe pieniądze.

Ludzie jak chcecie coś zmienić to czas zacząć od pozwów cywilnych ,a na pewno dużo ludzi jest takich co przeszło mobbing i poniżanie.


No teraz to aż brakuje ludzi do pracy. Oszaleć można od ciągłego gadania przez głośniki sklepu "poszukujemy ludzi do pracy, atrakcyjny system wynagrodzenia etc.". ILE TEGO MOŻNA SŁUCHAĆ W GODZINACH PRACY??? Swoją drogą gdyby mi firma nie płaciła tyle ile płaci teraz, dawno bym się zwolnił. Do takiego Szczecina absolutnie bym się nie chciał przenosić.
 
     
~KasjerWawa 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 03 Mar 2019
Posty: 42
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-03, 10:40   

Właśnie...nie dostałam też żadnego aneksu do umowy a ta pseudo podwyżka ma być liczona od 1 kwietnia...wiem,że to tak mała kwota,że się chyba aneksu nie opłacałoby drukować,ale moim zdaniem być powinien ..w Lidlu dostali aneksy tydzień przed podwyżka...tylko,że u nich było 300,a nie marne 50...
  Ocena JMP: 5/10
     
@sylwuńka 

Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 06 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: warszawa
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-03, 13:26   

A do czego wam te aneksy potrzebne? Zeby walnac w kat bo do niczego to sie przyda. Potrzebujesz to zglos potrzebe do kierownika i Ci wydrukuje.
_________________
Jestem zakręcona...
  Ocena JMP: 7/10
     
tadam 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Gru 2012
Posty: 674
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-03, 13:38   

stonek52 napisał/a:
tadam napisał/a:
Aneksy u nas już były w poniedziałek Dla osób powyżej 3 lat nie było.Dla zastępców też nie było.


Serio? Gdzieś w jakichś innych sklepach takie przypadki braku aneksów dla 3-latków się pojawiły, czy to tylko odosobniony przypadek?


Stawka dla osób po 3 latach nie zmieniła się u nas.Było 2500 jest 2500 .Więc aneksy nie potrzebne.Zmieniła sie stawka dla nowych na 2300 i po roku 2400.
Dla zastępców też stawki takie same jak były.
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-05-03, 14:26   

KasjerWawa napisał/a:
Właśnie...nie dostałam też żadnego aneksu do umowy a ta pseudo podwyżka ma być liczona od 1 kwietnia...wiem,że to tak mała kwota,że się chyba aneksu nie opłacałoby drukować,ale moim zdaniem być powinien ..w Lidlu dostali aneksy tydzień przed podwyżka...tylko,że u nich było 300,a nie marne 50...

masz rację, że śmieszne te podwyżki, z aneksem otrzymanym do ręki, czy bez niego wypłatę za kwiecień naliczą według 'nowych' stawek, więc do tego, by "podwyżkę" dostać nie są one potrzebne, a podziwiać raczej też nie ma czego, ani pochwalić się czym przed bliskimi :-D mąż by mnie zabił śmiechem jakbym mu taką podwyżką pomachała - zobacz kochanie jak mnie w firmie doceniają :muhaha: więc ... nawet nie proszę o wydrukowanie tego świstka :taaaa: , szkoda papieru :-[
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo