Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
grafik
Autor Wiadomość
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-04, 19:14   

Nie musi byc probnych wersji, a do piatku do 14 jest ostateczny czas, zeby wywiesik grafik. A ktos niech cos planuje, jak juz bedzie wiedzial jak pracuje, a nie odwrotnie.
 
     
@kluq 


Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1751
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-04, 22:36   

To zaplanuj wizytę choćby u stomatologa z grafikiem z tygodnia na tydzień :P
_________________
Niejeden, komu się wydaje, że umie mówić, po prostu nie umie milczeć. Epicharm
 
     
@mercuwichura 
MERCU

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 05 Lut 2012
Posty: 352
Skąd: B2...
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-04, 23:03   

nie ma szans , jedynie uż ratuje wtedy
 
 
     
@agaF 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Maj 2012
Posty: 352
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-05, 13:35   

na moim sklepie potrafi być 5 wersji grafiku, a rekordem było 8... 4-5 wersji to u nas norma! nawet dzień przed potrafią coś zmienić, ale jak ktoś ma coś zaplanowane i się nie zgodzi na zmianę to nie ruszą i zawsze znajdują inne rozwiązanie....
  Ocena JMP: 2/10
     
@pracownik 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 24 Lut 2010
Posty: 487
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-05, 13:51   

8 razy to standard u nas 17 razy w ciągu tygodnia.
 
     
@agaF 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Maj 2012
Posty: 352
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-05, 14:24   

a już myślałam, że mamy rekord w kieszeni... jednak są lepsi od nas... ;(
  Ocena JMP: 2/10
     
@makota


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 222
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-05, 21:29   

pracownik napisał/a:
8 razy to standard u nas 17 razy w ciągu tygodnia.


więc ja się pytam: dla kogo są grafiki ? ? a raczej po co.
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-08-05, 21:30   

Ja na szczescie najgorsze mam za soba :) teraz mamy max 3-4 wersje i to zmieniane jak naprawde cos komus wypadnie. Przewaznie konczy sie na tym, ktory jest ustalany na poczatku :)
 
     
~usura


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 59
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-06, 15:06   

U nas też 15-16 wersja to norma....zmieniają grafik nie pytając się nikogo o zgodę na zmianę np.mam pracować 6.15-14.15 a dowalą mi do 18.15 i to w sobotę kompletnie nie pytając mnie o zdanie.Ot polityka w biedronie,co tu dużo pisać-standard............. >:D

[ Dodano: 2012-08-06, 15:08 ]
makota napisał/a:
pracownik napisał/a:
8 razy to standard u nas 17 razy w ciągu tygodnia.


więc ja się pytam: dla kogo są grafiki ? ? a raczej po co.

dokładnie i weź tu sobie coś zaplanuj....widocznie nasze kierownictwo uważa,że żyjemy tylko pracą mając w głębokim poważaniu rodzinę,dzieci,swoje sprawy.....
  Ocena JMP: 1/10
     
@pracownik 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 24 Lut 2010
Posty: 487
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-06, 17:28   

Dokładnie tak jest ja do lekarza specjalisty to przez 9mcy nie mogłam iśc bo zawsze coś a terminy są długie doprowadziłam się do takiego stanu,że jestem na L4 nie wiadomo co będzie dalej.Bo praca była ważniejsza.
 
     
Color_Angel 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 03 Sie 2012
Posty: 7
Skąd: z daleka
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-06, 20:07   

pracownik napisał/a:
Dokładnie tak jest ja do lekarza specjalisty to przez 9mcy nie mogłam iśc bo zawsze coś a terminy są długie doprowadziłam się do takiego stanu,że jestem na L4 nie wiadomo co będzie dalej.Bo praca była ważniejsza.


Właśnie tak kończą nadgorliwi. Szkoda tylko, że nie masz pretensji do siebie, ze nie umiesz się postawić, tylko do nie wiadomo kogo. Ja tam np lałam na grafik w poprzedniej pracy, a też był wystawiany z tygodnia na tydzień i czasem nie było wiadomo którego dnia idę do pracy. Nie raz i nie dwa było tak, ze w poniedziałek zanosiłam L4 i okazywało się , że mam akurat zmianę. Świetnie i super. Zdrowie jest zawsze najważniejsze, to najcenniejszy dar jaki dostaliśmy i powinniśmy o nie dbać!!! Bo najpierw tracisz zdrowie by zarobić nędzne pare groszy a później tracisz wszystko by mieć zdrowie. A po co?
_________________
idę, mam życie do przeżycia
 
     
@mucha 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 207
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-09, 11:12   

Larrikol napisał/a:
Nie musi byc probnych wersji, a do piatku do 14 jest ostateczny czas, zeby wywiesik grafik. A ktos niech cos planuje, jak juz bedzie wiedzial jak pracuje, a nie odwrotnie.

posłuchaj sama siebie co ty mówisz
ostatnio w czwartek zaszłam właśnie do stomatologa i chciałam się umówić na wizytę, pani doktor chętnie (bo prywatnie) chciała mnie zapisać na taki dzień na jaki mi pasuje ale jaki mi pasuje?jak jeszcze nie wiem!! powiedziałam że w piątek będę wiedziała ale w piątek pracowałam na popołudnie i chociaż już wiedziałam jak mam ułożony grafik to dopiero w poniedziałek mogłam zadzwonić do stomatologa i umówić się na wizytę.A w poniedziałek pani doktor powiedziała że na ten tydzień już ma full pacjentów i że może umówić mnie na następny tydzień ale jak będzie mi pasowało w następnym tygodniu to ja będę wiedziała dopiero w piątek i tak kółko się zamyka.
I wychodzi na to że niedługo trzeba będzie siedzieć bez zębów na kasie nr 1, wyobrażacie sobie taką kasjerkę? :szczena:
 
     
@Alotquestions

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 15 Paź 2011
Posty: 201
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-09, 11:19   

a nie prościej.. umówić się z Panią stomatolog na konkretny dzień, a w pracy poprosić albo o wolne albo o odpowiednią zmianę...
 
     
@etaba 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 25 Kwi 2012
Posty: 310
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-09, 11:21   

Ja jak potrzebuję dzień wolny -to piszę kartkę np. proszę o wolny dzień ..... podpisuję się i zostawiam tam gzie jest grafik , i jak kierownictwo robi grafik to uwzględnia takie kartki
I nie ma problemu. U nas zawsze jest kilka takich kartek i wszystko gra. :em29:
 
     
@mucha 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 207
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-09, 12:08   

Alotquestions napisał/a:
a nie prościej.. umówić się z Panią stomatolog na konkretny dzień, a w pracy poprosić albo o wolne albo o odpowiednią zmianę...

nie prościej, bo w pracy mówią że ja mam się dostosować do pracy a nie praca do mnie! Nie mam takiego kierownictwa co umila pracę tylko raczej uprzykrza. Dlatego ja staram się dostosować do grafiku ale nie zawsze mam taką możliwość się.

[ Dodano: 2012-08-09, 12:15 ]
co pół roku chodzę do okulisty z dziećmi bo noszą okulary i po wizycie zapisuję się od razu na następną wizytę, ale nie wiem przecież jak za pół roku będę pracowała, więc zapisuję w kalendarzu dużymi literami że proszę na ten dzień o wolne, co najmniej 2 tygodnie przed terminem chodzę i przypominam że proszę o wolne bo na tę datę czekam od pół roku i domyślacie się jak mam ułożony grafik? jak ostatnio w lipcu było: miałam do lekarza w środę to w środę zaplanowano mi na rano a we wtorek i w czwartek wolne i jak tu się nie wkurzyć??? ;(
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo