Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
grafik
Autor Wiadomość
@mucha 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 207
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-09-03, 09:47   

pieszczoch napisał/a:
Grafik musi wisieć w widocznym miejscu w biurze kierownika, a także w pomieszczeniu socjalnym na tablicy korkowej. Jeśli kierownictwo nie przestrzega tych zasad zgłoście to KO a on już sprawi :boks: że grafik będzie dostępny i widoczny dla wszystkich :yeah:

to co powinno a nie jest to codzienność
u mnie na sklepie nie ma wywieszania żadnych grafików próbnych, grafik robi tylko i wyłącznie KS (zastępcy maja zakaz), zazwyczaj jest on drukowany jako wersja ostateczna w piątek wieczorem albo w sobotę i nie ma być żadnych zmian, to że wpisujemy się w kalendarz komu potrzebne wolne czy ktoś chce rano albo popołudnie to nie jest brane pod uwagę, KS robi taki grafik pod siebie i wybrane osoby- reszta się nie liczy!!!
Na nasze prośby o zmianę takiego rozplanowania KS odpowiada, cytuję:"" Nie ma zmian, nie pasuje tobie to bierz UŻ""
Dla mnie to jest chore bo jeśli ktoś ma zaplanowaną czy wizytę u lekarza czy jakiś wyjazd na kilka miesięcy, czy sytuacja rodzinna czasami tego wymaga i mówi, prosi i zapisuje w kalendarzu a potem okazuje się że musi pracować w ten konkretny dzień to szlak trafia a Ks chodzi i śmieję się że ma powydawane UŻ-tki, ale jeszcze 4 miesiące tego roku i co dalej robić jak potrzebujesz wolne? idź na zwolnienie!!
Dlaczego jesteśmy tak traktowani?
KS na swojej zmianie planuje tyle osób że z palcem w d.... wyrabia się ze wszystkim a na inne zmiany (chodzi mi o popołudnia) daje tylko 2 osoby które naprawdę muszą wszystko biegiem robić żeby jakoś to wszystko ogarnąć. I potem jeszcze są jakieś wątki że nic nie zrobione na sklepie i kasjerzy nie nadają się do pracy a kasjerów dodatkowo opieprzają klienci że mało kas otwartych że nie ma kogo na sklepie zapytać itp....
Napiszecie żeby iść z tym do KR, nic to nie da bo KS+KR= JEDNA RĘKA!!!!
 
     
DarkSide 


Stanowisko:
były pracownik

Dołączył: 22 Sty 2011
Posty: 3461
Skąd: Polska
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-09-03, 11:20   

mucha napisał/a:
Napiszecie żeby iść z tym do KR, nic to nie da bo KS+KR= JEDNA RĘKA!!!!

To idź z tym wyżej, dyrektorzy bardzo nie lubią jak są takie sytuacje, więc powinni zadziałąc ;)
_________________
Życie bez biedronki jest możliwe a do tego wspaniałe!!!
  Ocena JMP: 1/10
     
@misiunia_32 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 167
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-09-04, 19:50   

Popieram DarkSide.
U nas dyrektor też powiedział, że jak coś nie tak to mu zgłaszać.
 
     
#Kakarola 


Dołączyła: 29 Maj 2011
Posty: 70
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2011-09-07, 21:30   

naszą KS pod względem grafików można na rękach nosić uwzględnia wszystko wizytę u stomatologa i inne rzeczy jest super ogólnie też bardzo fajna i wyrozumiała kobieta
 
 
     
Stokrotka215 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 22 Maj 2012
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-07-17, 07:34   

Hej, a co mam zrobić jak w piątek podpisałam grafik że mam we wtorek na 7 do 15 a przychodze dzisiaj (sob, niedz, pon wolne )a tam że mam 14-22 i podpis zbędny ? Nikt do mnie nie zadzwonił że zmiana grafiku była. Dziecko specjalnie budze żeby zdążyć na 7 a tu takie coś i odpowiedz zastępcy kierownika " no przecież my nie możemy pamiętać o wszystkim ..."
 
     
@nn79 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 12 Mar 2011
Posty: 215
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-07-17, 08:26   

Ludzie, co u Was za kierownicy pracują? Rozumiem, ze różnie z grafikami może być i czasem trzeba zmienić, czasem KR coś każe poprzestawiać. Ale jest nie do pomyślenia coś takiego! Stokrotka215 moze po prostu ktoś zapomniał powiadomić, tak bez złych intencji?

U mnie to wygląda tak: jest 1 wersja. Jeżeli robiona na szybko, to zaznaczają, że będą zmiany. Jeżeli zmian musi być więcej, to kierownik ZAWSZE dzwoni i mówi, że potrzebuje nanieść zmianę - czasem nawet zapyta czy się zgodzę :D
Z resztą zawsze staram się iść na rękę, chyba, że miałam wyjątkowe plany.

O i przypomniało mi się, że raz miałam podobną sytuację, że miałam mieć zmienioną godzinę, a nie miałam, ale przyszłam wcześniej, to usłyszałam przeprosiny od kierownika.
Każdemu może się zdarzyć.
Gorzej jak jest nagminne i wykazuje stosunek olewający do życia prywatnego pracowników :bu:
 
     
Stokrotka215 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 22 Maj 2012
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-07-17, 08:59   

no może i bez złych intencji ale popierniczyło mi to cały dzisiejszy dzień i jutrzejszy też bo miałam mieć na rano bo po południu mam lekarza (zgłaszałam, pisałam w kalendarzu że potrzebuje 1 zmiane) i mam na 14 do 22.
"Przepraszam" zapomnij o przepraszam jedyne co usłyszałam "no trudno ..."
 
     
@mercuwichura 
MERCU

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 05 Lut 2012
Posty: 352
Skąd: B2...
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-07-17, 09:36   

weź UŻ

[ Dodano: 2012-07-17, 09:38 ]
też będą mieć trudno :D
 
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2012-07-17, 09:48   

dokladnie weż UZ i oczywiscie poinformuj KR i zapytaj kiedy mają Cie o tym informowac
 
     
@zielonabiedrona 


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lip 2010
Posty: 341
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-07-17, 11:53   

Ale po co UŻ,skoro ma lekarza,to zwolnienie bierz....I jak je zaniesiesz,to powiedz,że nie dali ci wyboru,a wiedzieli,że prosiłaś o I zmianę na wizytę u lekarza.... :regulamin:
_________________
Paliwo przerosło cenę piwa!!!NIE JEDŹ-WYPIJ!!!
 
     
jasia90

Dołączył: 08 Mar 2012
Posty: 1
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-07-17, 20:23   

jeżeli ks ma dobrą wolę to zawsze może zmienić grafik,jeśli wypadnie coś ważnego,trzeba tylko chcieć
 
     
@misiunia_32 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 11 Sty 2011
Posty: 167
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-07-20, 18:10   

Trzeba bylo sie nie zgodzic na 2 zmiane. Jezeli w pierwszej wersji grafiku mialas na rano to idziesz na rano. Mi kierownik kiedys powiedział, ze pierwsza wersje trzeba podpisac na nastepne nie musisz sie zgodzic.
 
     
@gangi kubusia 

Dołączyła: 20 Sty 2011
Posty: 179
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-07-20, 23:58   

u nas przed zrobieniem 1 wersji kierownictwo pyta co,kto i kiedy potrzebuje i tak się robi aby nam wszystkim pasowało.Nie zawsze tak sie da, ale w większości tak -za to wieeeelki plllus - jest super.
Zmiany w grafikach robi się wtedy gdy komuś coś potrzeba, bo coś wypadło lub wcześniej nie powiedział. I jak się komuś coś zmienia to innej osobie tez trzeba zmienić(bo grafik był zrobiony pod sklep-aby funkcjonował) -wiec staramy sie dogadywać. I jak cos wypadnie -np. L4 lub opieka niespodziewana to tez idziemy na ustępstwa i w miarę możliwości zgadzamy się na zmiany, tak aby sklep funkcjonował.No coś za coś. ;)
Najważniejsze to dogadywać się. :boks:
:D
_________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać. Antoine de Saint-Exupéry
 
     
@makota


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 15 Sty 2010
Posty: 222
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-01, 21:29   

A u mnie we wtorek potrafi wisieć piąta wersja grafiku, czasem ciężko się połapać, nikt nikogo nie pyta. No ale cóż... jaki pan -taki kram.
 
     
@mucha 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 08 Lut 2010
Posty: 207
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2012-08-04, 19:07   

DarkSide napisał/a:
mucha napisał/a:
Napiszecie żeby iść z tym do KR, nic to nie da bo KS+KR= JEDNA RĘKA!!!!

To idź z tym wyżej, dyrektorzy bardzo nie lubią jak są takie sytuacje, więc powinni zadziałąc ;)

poszłam do dyrektora na skargę a na drugi dzień KR na rozmowę mnie wezwała i zagroziła że jeszcze raz tak zrobię to pożegnamy się
I co nie mówiłam, że KS+KR to JEDNA RĘKA?
a grafik nadal jest robiony w piątek i nikt nie widzi próbnych wersji, jak KS pasuje tak ustala, nie zwracając uwagi na to że ktoś ma coś zaplanowane
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo