Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
WC
Autor Wiadomość
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-10-15, 19:46   

marta1, zrozumiałam wypowiedź Szyszki89, że jak nie było ludzi to ot tak, szła sobie, a koleżankę przypadkiem spotkała i koleżanka 'zrobiła oczy', że koleżanka się zachowała nie po koleżeńsku to oczywiste, bo nawet jakby było tak jak zrozumiałam to korona by jej z głowy nie spadła jakby po prostu tej kasy przypilnowała, może nawet nikt by w tym czasie nie podszedł a nawet gdyby obsłużyła 2 osoby to też żaden dramat, no ale chciała się pokazać, to się pokazała, chciała zabłysnąć chamstwem to błysnęła ... w sumie to może i dobrze, teraz Szyszka wie z kim ma do czynienia.
Co do naszych obsad na zmianach - ludzie są na l4 i się pozwalniały dziewczyny i nowych nie widać ... jedziemy na oparach, sklep funkcjonuje tak, że jak jest dostawa np o 17:00 to kontenery nawet nie otwierane stoją do 20:00 żeby ktoś się za nie mógł wziąć ... a jeśli wydaje się ooo nie ma ludzi i się za nie zabierzemy od razu to zamiast w godzinę są rozkładane z doskoku 3 h, bo się okazuje, że jednak ludzie przyszli i trzeba na kasę lecieć ... warzywniak jak się obrobi po 1 zmianie to już do wieczora nie ma szans do niego doskoczyć, to samo z wypiekiem ... cyrki .. rano to jeszcze jakoś, ale jak na popołudniówce nie ma obsady to wszystko leży, kolejki na pół sklepu, a kiero nie usiądzie bo musi przejazd przez magazyn sobie przecież utorować przed dostawą ... ak to po krótce wygląda ... jak długo tak pociągniemy? obawiam się że nikt sie tym nie przejmuje bo skoro daliśmy radę przygotowac inwenturę na tip top w takim składzie, to może jest wystarczający? :D (sarkazm )
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
malyenter1 

Stanowisko:
magazynier

Dołączył: 28 Cze 2018
Posty: 10
Skąd: Brańszczyk
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-11-05, 10:43   

marta1 napisał/a:
przerwa to 15 minut , do toalety wychodzisz wtedy kiedy potrzebujesz , zachowanie "koleżanki" hmm... może nie będę komentować , nie wiem jakie zasady panują u Ciebie na sklepie ale ogólnie mówiąc zorganizowanie i wykorzystanie przerwy nie jest niczym trudnym , wystarczy się dogadać .

U nas w centrum dystrybucyjnym w Wyszkowie kolega #ODYNIEC# nie chodzi na przerwę odlać się też żadko . Wszyscy myśleli że chodzi w pieluchomajtkach takich jak np kolarze , ale ostatnio coś koledzy , którzy obok mają szafkę narzekają że coś ostro waniajet. Kolego #ODYNIEC# opanuj się , co ty myślisz że całą Rumunię zdobędziesz.
_________________
malyenter1
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-11-05, 12:34   

malyenter1 napisał/a:

U nas w centrum dystrybucyjnym w Wyszkowie kolega #ODYNIEC# nie chodzi na przerwę odlać się też żadko . Wszyscy myśleli że chodzi w pieluchomajtkach takich jak np kolarze , ale ostatnio coś koledzy , którzy obok mają szafkę narzekają że coś ostro waniajet. Kolego #ODYNIEC# opanuj się , co ty myślisz że całą Rumunię zdobędziesz.

się uśmiałam :D :D :D , współczuję "sąsiedztwa" :D ale ten apel to powinien być bezpośredni do adresata a nie przez forum :D , no chyba że miałeś zamiar nas ubawić ;) , to udało Ci się :D
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-11-05, 12:49   

My mieliśmy pracownika, który tak oszczędzał, że się nie mył, jak przeszedł alejką, to było wiadomo, że tam niedawno był ... żeby się z nim wyminąć nabierało się powietrza i heja, byle dotrzeć na tyle daleko, żeby móc bezpiecznie odetchnąć :D nie życzę nikomu takich atrakcji ... brrr :bu: więc takiego odyńca w ekipie serdecznie współczuję
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
#majamaja 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 29 Lis 2017
Posty: 106
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-11-07, 20:20   

miecia napisał/a:
15 minut to 15 minut. Plus potrzeby fizjologiczne. Takie zachowania.na.sklepie to.tylko. zlosliwosc kolezanek, zastepcow i kierowniczek. Nie wyobrazam sobie takiego chamstwa bo kazdy moze sie gorzej czuc i potrzebuje zejsc z kasy. Rowniez doswiadczylam takich zachowan i powiem ze bardzo ciezko jest wyegzekwowac potrzebe sniadania lub wypicia cieplej herbaty gdyz coraz czesciej obserwuje chec pokazania zasady kozaczenia co ja to nie potrafie bo jestem super bohaterem biedronki i nie robie przerw a co za tym idzie tepienia osob ktore maja nawet ochote zjesc kanapke po godzinie pracy, tylko ze co.niektorzy zapominaja ze osoba siedzaca 12 h w pracy nie.ma mozliwosci.zejsc tylko musi.sie.o to.prosic. To coraz czestsza praktyka w sklepie ktora nadaje sie do zgloszeni do bop tylko ze wiekszosc milczy bo.woli.zacisnac zeby i sie meczyc. To.wszystko zalezy od ekipy i jak sie dogaduja. Ale ja rowniez spotkalam sie z czyms takim jak opisane jest wyzej. To jest przykre ze tak sie dzieje

U mnie na sklepie nie ma problemów z przerwami. Kasjerzy wiedzą, że jak są ze mną od godziny 9.30 mają chodzić jeść. Co do kolejności dogadują się sami i ja już w to nie ingeruję. Od wielu miesięcy nie było sytuacji, żeby kasjer nie poszedł na przerwę. Jeśli chodzi o zejście do toalety to nie ma mowy, żeby ktoś tego odmówił. U mnie jest tak, że zamykasz kasę i się nikogo nie prosisz. Dzwonisz tylko chwilkę szybciej po innego kasjera i tyle. Tego by jeszcze brakowało, żeby sikać po nogach!
 
     
ewaq 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 22 Lis 2018
Posty: 9
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-11-26, 13:41   

co wy gadacie u nas na sklepie jeszcze dobrze sniadania nie otworzysz a juz dzwonia nigdy nie bylam na przerwie 15 min jak cos to szybko sie jadlo i do kasy a o toalecie to nie wspomne kolezanka mi kiedys pow zebym se zalozyla najwieksza dade jaka jest na sklepie. kierownicy nie wiedza ze kasjerzy tez maja potrzeby fizjologiczne. >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D >:D. a i godz 9.5 czasem 11.5 zero spraw prywatnych i o czym my tu mowimy
  Ocena JMP: 7/10
     
#Lujan 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 09 Paź 2016
Posty: 99
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-11-26, 14:00   

Czasami się dziwię, czemu klienci ciągle tylko narzekają, ale potem widzę takie wypowiedzi i wszystko jest jasne. Któryś kierownik zakazal ci wyjścia do toalety w trakcie pracy? Zamykasz kasę i idziesz. Tak samo z przerwą- dzwonią? Niech dzwonią. Skończysz przerwę i usiadziesz na kasę. Jeśli ktoś ci tego zakazuje śmiało możesz zgłosić to do BOP.
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-11-26, 15:28   

Lujan napisał/a:
Czasami się dziwię, czemu klienci ciągle tylko narzekają, ale potem widzę takie wypowiedzi i wszystko jest jasne. Któryś kierownik zakazal ci wyjścia do toalety w trakcie pracy? Zamykasz kasę i idziesz. Tak samo z przerwą- dzwonią? Niech dzwonią. Skończysz przerwę i usiadziesz na kasę. Jeśli ktoś ci tego zakazuje śmiało możesz zgłosić to do BOP.


Dokładnie tak jak piszesz, czasem, gdy naprawdę nie ma kto iść na kasę a kolejka do lodówek zdarza się, że przerwę, tę swoją przerwę, by rozpykać kolejkę, ale za chwilę wracam na te swoje, należące mi się nadal, 5 czy 10 minut przerwy, a gdybym sama nie zeszła to kiero zmyła by mi głowę, bo przerwa się należy i musi być wydana, bo nie chce mieć do czynienia ani z BOP ani z PIP
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
@woles 

Dołączył: 08 Paź 2010
Posty: 186
Skąd: GMW.cn
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-12-18, 12:40   

Po co do BOP ja zgłaszam to OIP oni szybciej załatwia sprawe i przynajmniej sie do dzwonisz szybko
 
 
     
Pracownik18 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lut 2019
Posty: 9
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-02-17, 17:43   

Ja jestem w pracy od października i cały czas jestem na głównej kasę, kiedyś nawiet miała grafik od 10 do 22 i KS powiedziała że : co zrobisz, to jest twoja praca. Cały czas na kasę, z przerwą na 15 min((( :cry: I co ja jej zrobię? ((
 
     
#Lujan 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 09 Paź 2016
Posty: 99
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-02-17, 19:02   

Może porozmawiać z KS jeszcze i zastepcami. Ewentualnie SOM. Bo jeśli jest tak jak piszesz to wychodzi trochę brak kompetencji i umiejętności budowania zespołu przez kadrę kierownicza.
 
     
@sylwuńka 

Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 06 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: warszawa
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-02-17, 19:06   

U nas nie ma problemu z zejściem z kasy, a na 12h pracy mamy 2 przerwy po 15 ;)
_________________
Jestem zakręcona...
  Ocena JMP: 7/10
     
Pracownik18 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 17 Lut 2019
Posty: 9
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-02-17, 21:07   

U nas tylko 1 przerwa i to nie zależy od czasu pracy. Pytałam u KS i u ZKS dlaczego jestem non-stop na kasie. Dostałam odpowiedź: co masz napisane na identyfikatory? Sprzedawca-kasjer? A ja co mam? Kierownik? To o co chodzi?)
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-02-17, 21:23   

Pracownik18 napisał/a:
U nas tylko 1 przerwa i to nie zależy od czasu pracy. Pytałam u KS i u ZKS dlaczego jestem non-stop na kasie. Dostałam odpowiedź: co masz napisane na identyfikatory? Sprzedawca-kasjer? A ja co mam? Kierownik? To o co chodzi?)


to bardzo źle o niej świadczy, skoro musi się wywyższać, by zarządzać pracownikami, równe traktowanie to podstawa budowania dobrego klimatu w zespole
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
Ostatnio zmieniony przez MalaAsia 2019-02-17, 22:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-02-17, 21:30   

ktoś kto jest dobrym kierownikiem , czytaj: potrafi zarządzać zespołem , nie musi się wywyższać , nawet tego nie robi , ponieważ to w niczym nie pomaga ale... myślę , że to dobre miejsce by wypowiedzieli się kierownicy , udzielili rad i podpowiedzieli co zrobić i jak rozmawiać żeby znaleźć dobre rozwiązanie .
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo