Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
do zarzadu jmp , ogarnijcie się!!!!
Autor Wiadomość
Givszoman
[Usunięty]

Wysłany: 2018-10-24, 12:40   

Z banknotami 500 zł a dużo częściej z banknotami 200 zł niekiedy sam muszę procedury łamać - jeżeli nie zachachmęcę jakiegoś banknotu 100 zł to nieraz jest problem z wydaniem reszty, a tak jest jakiś 100 zł ukryty np. pod kasetką - wydaję nim resztę z banknotu 200 zł. Dodatkowo ja sam pracuję na sklepie który ma akceptację euro - zresztą w mojej miejscowości mają je wszystkie Biedronki - i taki banknot 50 czy 100 euro też bywa kłopotliwy. Gorzej gdyby było to 500 euro w jednym ale tego jest tyle ile kot napłakał. Ja osobiście jak klientowi brakuje złotówek by zapłacić całość a ma euro to proponuję połączenie płatności EUR + PLN - tak istnieje taka możliwość.

[ Dodano: 2018-11-22, 13:36 ]
u8t3io3p napisał/a:
To wyobraź sobie, gdyby wszyscy ten przepis przestrzegał i nagle pojawiła by się sieć, która nie miałaby z tym problemu, to ludzie by zaczęli tam chodzić, a w końcu inne sklepy też zaczęli by wydawac

Jakbym wiedział, gdzie pracujesz to bym przyszedł z 200zl


Pomijając Biedronkę, w jednej z Żabek w Świnoujściu wypatrzyłem kiedyś komunikat o treści "sprzedawca nie musi mieć drobnych do wydania". Sam im raz dostarczyłem z zarobionych w innej pracy na boku w wakacje chyba 200 zł w bilonie żeby mieli czym wydawać a rachunek zapłaciłem oczywiście drobnymi, i to odliczonymi.
A co do Biedronki, w niedalekim czasie latem 2018 roku miałem raz klienta który mi dostarczył 240 zł w samych monetach 5 zł i tak zapłacił rachunek (miał do tego prawo). Jakieś 2 tygodnie temu inny klient mi zapłacił z kolei 210 zł w samych monetach po 2 złote...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo