Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Spor zbiorowy
Autor Wiadomość
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-10-01, 22:13   

To, że napisałem, że fajnie by było aby wszystko było otwarte 7 dni w tygodniu, nie oznacza, że pracownik by pracował 56 godzin w tygodniu
 
     
olekbolek 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 21 Lip 2018
Posty: 23
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-10-02, 17:18   

u8t3io3p napisał/a:
Waffen77 napisał/a:
Nie możesz pracować w sobotę do 23:45 i przyjść w poniedziałek rano...


Nie chodziło mi, że ta sama osoba tylko ogólnie pracownik

Marta zdanie wcześniej napisałem kodeks
To jest tak samo jak cześć ludzi chce by państwo było świeckie, nie zdając sobie sprawę, że wtedy nie będzie wolnych świat od pracy np. Boże narodzenie


Tak dokładnie właściciel zabki czy też jedną z wysoko postawionych ludzi głosowała za tym by zabki też były zamknięte i wykiwal ustawę tworząc placówki pocztowe


Poraz kolejny zapytam czym różni się pracownik biedronki, a pracownik zabki?



u8t3io3p
a czym się różni pracownik biedronki ode mnie pracownika działu logistyki, gdzie praca jest 3 zmianowa ale zaczyna się w pon i kończy w pt /sob nad ranem.

Czym się różni pracownik biedronki ,że nie może pracować od pon do pt , i jak ja w sobotę (podkreślam )sobotę za 100 %, i nie tylko ja , ale reszta u mnie zatrudnionych, w tym , jak to nazywasz stanowiskach mniej 'rozwojowych" ?
Oczywista oczywistość niedziela jest nie pracująca, a branża powiązana mocno z handlem....[/b]
  Ocena JMP: 2/10
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-10-02, 21:10   

olekbolek napisał/a:
u8t3io3p napisał/a:
Waffen77 napisał/a:
Nie możesz pracować w sobotę do 23:45 i przyjść w poniedziałek rano...


Nie chodziło mi, że ta sama osoba tylko ogólnie pracownik

Marta zdanie wcześniej napisałem kodeks
To jest tak samo jak cześć ludzi chce by państwo było świeckie, nie zdając sobie sprawę, że wtedy nie będzie wolnych świat od pracy np. Boże narodzenie


Tak dokładnie właściciel zabki czy też jedną z wysoko postawionych ludzi głosowała za tym by zabki też były zamknięte i wykiwal ustawę tworząc placówki pocztowe


Poraz kolejny zapytam czym różni się pracownik biedronki, a pracownik zabki?



u8t3io3p
a czym się różni pracownik biedronki ode mnie pracownika działu logistyki, gdzie praca jest 3 zmianowa ale zaczyna się w pon i kończy w pt /sob nad ranem.

Czym się różni pracownik biedronki ,że nie może pracować od pon do pt , i jak ja w sobotę (podkreślam )sobotę za 100 %, i nie tylko ja , ale reszta u mnie zatrudnionych, w tym , jak to nazywasz stanowiskach mniej 'rozwojowych" ?
Oczywista oczywistość niedziela jest nie pracująca, a branża powiązana mocno z handlem....[/b]


juz ci odpowiadam, przede wszystkim zapewne wyksztalceniem

zaraz pewnie odpiszesz, ze masz srednie wiec ok

jest cos takiego jak podaz popyt, w biedronce trzeba miec tylko 2 rece choc i to nie dokonca, bo zatrudniaja z jakimis tam grupami :P , wezma kazdego, tzreba byc no nie wiem jak to okreslic, debilem? zeby tej pracy nie dostac, naprawde bardzo trzeba sie postarac

w twojej branzy rekrutacja wyglada zupelnie inaczej, zapewne jest tak, ze jest kilku/kilkunatu/kilkadziesat osob na jedno miejsce( kwestia jaki rejon polski)

Wzialem pierwsze lepsze
Logistyka
Wymagania:

wykształcenie wyższe
doświadczenie w logistyce (eksport / import / dostawy wewnątrzunijne)
biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
znajomość języka rosyjskiego mile widziana
zaangażowanie i skuteczność w działaniu
zdolność analitycznego myślenia
komunikatywność oraz doskonała organizacja pracy
chęć podnoszenia swoich kwalifikacji oraz zdobywania wiedzy w zakresie logistyki
Biedronka
Nasze wymagania:

- gotowość do pracy w różnych porach dnia oraz w różne dni tygodnia (także w soboty i niedziele),

- gotowość do pracy fizycznej,

- rzetelność i uczciwość,

- łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole,

- książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia.


Wiecej ludzi spelnia wymagania biedronkowe niz te, ktore wkleilem w logistyce, dlatego osoba co chce to prace, moze stawiac jakies warunki np. wolny weekend bo zalozmy ,ze reszta kandydatow czegos tam nie spelnia, pracownik biedronki nie moze wybrzydzac, bo do biedry wezma kazdego
nawet w wymaganiach biedronka ma prace w weekend

Moim wymaganiem, byla wieksza wyplata,wiecej luzu,gdzie nikt mnie nie bedzie gonil bo bylem dwa razy w toalecie, albo poszedlem sobie zrobic herbate w pracy(SKANDAL!), a wolne weekendy dostalem jako dodatek ;)

w niektorych marketach np. w castoramie pracownicy mieli dodatek za niedziele 100 albo 200zl, byli bardzo nie zadowoleni,ze teraz beda dostawali mniejsze wyplaty bo ktos chce ich zadowloic na sile
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo