Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Strona do wymiany towaru między sklepami

Czy jako zks/ks korzystałbyś ze strony na której mógłbyś napisać jakiego towaru potrzebujesz lub chcesz się pozbyć ?
TAK
73%
[ 25 ]
NIE
26%
[ 9 ]
Głosowań: 34
Wszystkich Głosów: 34

Autor Wiadomość
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-08-14, 07:37   

vitalyzd napisał/a:
u8t3io3p napisał/a:


tylko,ze liczba zatrudnionych nie zalezy od kierownika okregu tylko od DYREKTOROW,a szczegolnosci pana co przyszedl z lidla, ktory sprowadza swoje metody :P



Niech dalej sprawdza ... a bedzie szukał nowej pracy ... w biedronce jest coraz gorzej ... i w sumie zastanawiam się po tym co tu czytam czy jest sens robić taką stronę ... firma ma w nas w.... to i ja przychodząc do pracy mam w firmę w.......e ... ktoś napisał że gramy do jednej bramki ? chyba za krótko pracujesz ;) tutaj nikt nie gra do 1 bramki niekiedy nawet KR nie gra do tej samej bramki co sklep swój ma ! a co dopiero Ci u góry . DC i sklep to 2 różne firmy ... ale pracują dla 1 de santosa ... my pracownicy jestesmy nikim dla tych u góry . nic się nie zmieni będzei coraz gorzej za pół roku będą wjeżdzały dodatkowe auta alokacji ... a nf bedzie tyle że syf będzie się wylewał z magazynu ... tu nawet moja strona nie pomoże ... no cóż ...


Szczerze? Jakoś w to wątpię, aby kiedykolwiek polepsza się sytuacja pracowników i nie mówię tutaj finansowo, ale odciążyć pracowników, bo pewnie co roku będą dawali podwyżki 100 czy 200, by ludziom zamydlic oczu, ciekawi mnie czy w Polsce pojawi się jakiś market gdzie nie będzie kolejek, tak jak na zachodzie
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-08-14, 16:38   

Temat założony 2018-08-10, 23:56

po półtorej doby jeszcze się autorowi pomysł podobał na tyle, że za krytyczną uwagę zostałam okrzyknięta zadymiarzem ...
2018-08-12, 14:14
vitalyzd napisał/a:
Czekam na wyniki ankiety . Nie będę dyskutował tutaj z zadymiarzami jakimi jest m.in MalaAsia która pisze nie na temat.

Pomysł fajny zobaczę tylko ile osób chciałoby z tego korzystać . Bo dla nikogo to nie warto się starać . W tej firmie wszyscy narzekają a jak ktoś chce coś "usprawnić" to nadchodzi fala hejtu.

Pozdrawiam,

A po upłynięciu kolejnej półtorej doby Wczoraj 23:47 robienie strony straciło sens ...
vitalyzd napisał/a:
u8t3io3p napisał/a:


tylko,ze liczba zatrudnionych nie zalezy od kierownika okregu tylko od DYREKTOROW,a szczegolnosci pana co przyszedl z lidla, ktory sprowadza swoje metody :P



Niech dalej sprawdza ... a bedzie szukał nowej pracy ... w biedronce jest coraz gorzej ... i w sumie zastanawiam się po tym co tu czytam czy jest sens robić taką stronę ... firma ma w nas w.... to i ja przychodząc do pracy mam w firmę w.......e ... ktoś napisał że gramy do jednej bramki ? chyba za krótko pracujesz ;) tutaj nikt nie gra do 1 bramki niekiedy nawet KR nie gra do tej samej bramki co sklep swój ma ! a co dopiero Ci u góry . DC i sklep to 2 różne firmy ... ale pracują dla 1 de santosa ... my pracownicy jestesmy nikim dla tych u góry . nic się nie zmieni będzei coraz gorzej za pół roku będą wjeżdzały dodatkowe auta alokacji ... a nf bedzie tyle że syf będzie się wylewał z magazynu ... tu nawet moja strona nie pomoże ... no cóż ...


Gdyby de Santos z taką determinacją realizował swój pomysł ... nie byłoby problemów z żadnymi nadwyżkami na magazynach biedronki bo ... nie byłoby żadnej biedronki :D
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
coisluachra 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 11 Sie 2018
Posty: 20
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-08-14, 17:23   

[quote="vitalyzd"][quote="u8t3io3p"]




... ktoś napisał że gramy do jednej bramki ? chyba za krótko pracujesz ;) tutaj nikt nie gra do 1 bramki niekiedy nawet KR nie gra do tej samej bramki co sklep swój ma ! a co dopiero Ci u góry . DC i sklep to 2 różne firmy ... ale pracują dla 1 de santosa ... my pracownicy jestesmy nikim dla tych u góry

Trafniej nie ujęłabym tego , jeżeli jesteś na poziomie kierownika okręgu to raczej wiesz co mówisz, a ja się zastanawiałam skąd ten brak szacunku , poniżenie w oczach i jak to się mówi u nas "wyżej sra niż d..ę ma" mówię oczywiście o som i psm , chociaż ci drudzy to zbędne stanowisko bo niby czym się teraz zajmują 8) .

Ale zboczyłam z tematu chodzi mi o to że przykład idzie z góry .I to wszystko wyjaśnia.
chociaż nic nie tłumaczy braku kultury osobistej .
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-08-14, 17:49   

coisluachra, Ty poważnie myślisz że stanowisko wpisane pod nickiem jest prawdziwe ? Popatrz na "pomysł" i poczytaj więcej postów .
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
coisluachra 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 11 Sie 2018
Posty: 20
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-08-14, 19:00   

Poważnie- niepoważnie(masz rację tak jakoś skojarzyłam ) , obserwuję forum od kilku lat .zalogowałam się 3 dni temu, tylko dlatego , bo już nie mogę słuchać o tych wspaniałych pomysłach ulepszających i pomagających nam w pracy .Z uporem maniaka jak mantrę powtarzam tylko ludzie-etaty usprawniają nam prace , ale jak ktoś lubi robić coś co umiera śmiercią naturalną nadaremnie to luz...pozdrawiam wszystkich :pa1:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo