Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Gang Słodziaków

Czy według Ciebie JMP zoorganizuje GŚ3?
Tak
75%
[ 69 ]
Nie
25%
[ 23 ]
Głosowań: 92
Wszystkich Głosów: 92

Autor Wiadomość
miecia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 23 Kwi 2017
Posty: 331
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-07-30, 15:23   

mortis napisał/a:
to zgaś mocne światło albo zmruż oczy :)
bywam rasistą ale delikatnym heh :P
Nas Polakow za pewne zachowania za granica tez nie.lubia i tez maja do nas wielkie ale. Czasami jestesmy sobie sami winni.
 
     
@mortis 


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 16 Lip 2018
Posty: 165
Skąd: wawka
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-07-30, 15:25   

dokładnie ale...
jadę gdzieś indziej to staram się poznać kraj na tyle żeby wtopy nie było :P
_________________
morituri te salutant
  Ocena JMP: 5/10
     
Givszoman
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-30, 17:55   

Banan i pomarańcza za naklejki by się przydały. Były chyba w grudniu 2016 i trafiali się klienci dopytujący się czy i te świeżaki można otrzymać za naklejki.
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-30, 18:12   

Po co komu te zbieracze kurzu... leżą potem w kącie
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-07-30, 18:15   

U nas były jak sklep po remoncie otwierali, przy zakupach 150 zł świeżak za 1zł i ... ludzie dobierali nie tylko za kilka zł, ale nawet za kilkanaście czy kilkadziesiąt, by sie na świeżaka za złotówkę załapać :)
Więc jeśli macie wątpliwości czy świeżaki powrócą - jak mają nie wrócić jak to kura znosząca złote jajka dla biedry. Nie rozumiem ich fenomenu, dlaczego cieszą się takim powodzeniem, może nie ogarniam, bo nie mam dzieci, które by się na nie rzucały, maskotki jak maskotki, ale ludzie mają na ich punkcie bzika :)
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
miecia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 23 Kwi 2017
Posty: 331
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-07-30, 22:40   

MalaAsia napisał/a:
U nas były jak sklep po remoncie otwierali, przy zakupach 150 zł świeżak za 1zł i ... ludzie dobierali nie tylko za kilka zł, ale nawet za kilkanaście czy kilkadziesiąt, by sie na świeżaka za złotówkę załapać :)
Więc jeśli macie wątpliwości czy świeżaki powrócą - jak mają nie wrócić jak to kura znosząca złote jajka dla biedry. Nie rozumiem ich fenomenu, dlaczego cieszą się takim powodzeniem, może nie ogarniam, bo nie mam dzieci, które by się na nie rzucały, maskotki jak maskotki, ale ludzie mają na ich punkcie bzika :)
ja czytalam ze pytony maja byc, serio na ktoryms portalu. Pyton znad Wisły :) nie wiem dla kogo by ta akcja mialaby byc skieroeana bo niektore dzieci moglyby sie zwyczajnie bac, chyba ze wymysla jakiegos wesolego pytonga. Nie wiem jak wam ale mi sie te pluszaki podobaj, tylko nie kumam ludzi z tym szalem. Robie zakupy i zbieram. Udalo mi.sie nazbierac ale nie ze stoje i czycham na czyjes naklejki przy kasie albo sie z kims kloce.
 
     
@mortis 


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 16 Lip 2018
Posty: 165
Skąd: wawka
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-07-30, 23:38   

się dziwicie co można z młodym umysłem zdziałać heh

https://www.youtube.com/watch?v=SZecnBf8w3s

i teraz stary kupuj bo mały chce ;)
_________________
morituri te salutant
  Ocena JMP: 5/10
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-07-30, 23:56   

wg mnie wcale nie trzeba kupować, bo mały chce, przeciwnie, gdy do 40 zł trochę brakuje to świetna okazja by czegoś nauczyć dzieci, a nie tylko im ulegać, by był spokój ... i wielu rodziców udziela dzieciom takiej lekcji rozsądku, a wielu samym go brakuje, to jak mają go uczyć swoje pociechy ;) rzadko, ale zdarzają się rodzice, którzy w ogóle nie pozwalają dzieciom na zbieranie
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
@mortis 


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 16 Lip 2018
Posty: 165
Skąd: wawka
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-07-31, 00:01   

z innej daty ja i z innej moje córy heh
wiemy ze daeno nic się nie dostanie ;)

[ Dodano: 2018-07-31, 00:02 ]
darmo
_________________
morituri te salutant
  Ocena JMP: 5/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-31, 09:48   

Rodzice różnie przyzwyczajają swoje dzieci, czasem zupełnie nieświadomie. Raz na coś dziecku się pozwoli, a ono później nie chce inaczej i wojna na środku sklepu ;)
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-07-31, 10:01   

Jedni w czasie takiej wojenki po prostu dziecko wyprowadzą ze sklepu, inni dadzą wszystko czego chce, a jeszcze inni nie oglądając się na innych przeczekają napad chciejstwa :D
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
miecia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 23 Kwi 2017
Posty: 331
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-07-31, 16:35   

MalaAsia napisał/a:
Jedni w czasie takiej wojenki po prostu dziecko wyprowadzą ze sklepu, inni dadzą wszystko czego chce, a jeszcze inni nie oglądając się na innych przeczekają napad chciejstwa :D
Ja mialam akcje z dziewczynka taka na ogol 3-4 latka. Lezala na ziemi i kopala nogami bo cos chciala. Mama nie ugieta. Nie i koniec. Przy kasie dalej akcja. Za mama stal starszy Pan widzac cala akcje wyciaga kase i kupuje jej kinder jajko. Dziewczynka zadowolona , mama wkulwiona. I widzicie chocby czasem sie chcialo to sie nie da. Drugi typ cyrkow dzieci to inni klienci bywaja oburzeni na takie zachowania. Jedna mama dostala opieprz od innej klientki . A potem plakala przy kasie. I co sie okazalo. Dziecko chore na ADHD , pracuje z gronem specjalistow. A mamie dostaje sie ochrzan jak wychowuje dziecko. Ja siedzac na kasie nigdy nie mam pretensji do matek bo wiem ze po drugiej stronie moze byc jakas historia ktorej my osoby trzecie nie znamy. Oceniamy innych, taka nasza mentalnosc.

A apropo swiezakow to ja zbieram naklejki dla syna. On wie ze jesli nazbieramy to bedzie pluszak a jesli nie to nie bedzie. I na swieta pojechalismy do Biedronki aby wybral sobie ktorego chce. Stal przy tym regale i nie mogl sie zdecydowac . My stalismy z boku z mezem az w pewnym momencie podbiega tak okolo 40 letnia baba, odpycha syna aby dostac sie do pluszakow, przegrzebuje az do samego dna. My stoimy i nie wierzymy wlasnym oczom co widzimy. Darowalismy sobie jakies skomentowanie jej zachowania bo nie bylo warto. Ludzie to chamy. Naklejki zbieram bo ogolnie bo i tak robie bardzo czesto zakupy w Biedronce. Srednio co kilka dni. Ale nigdy nie jechalabym specjalnie do jakiegos sklepu aby zbierac na pluszaki. Czesto w innych sklepach zawsze zostawialam albo kasjerce albo innym klientom.
 
     
@kostuch 


Stanowisko:
klient

Dołączył: 10 Sie 2013
Posty: 333
Skąd: z piekła rodem
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-08-08, 17:33   

Faktycznie dzieci znowu naciągać będą. Tym razem zamiast świeżaków przygotujcie się na kolekcję zwierzaków >:D
_________________
\.,./ (*l*) \.,./
  Ocena JMP: 3/10
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-08-08, 17:47   

kostuch napisał/a:
Faktycznie dzieci znowu naciągać będą. Tym razem zamiast świeżaków przygotujcie się na kolekcję zwierzaków >:D

co by to nie było, to z jednej strony urozmaicenie tej rutyny i nawet miłe momenty, gdy dzieci się cieszą, a nawet matki czy babcie uszczęśliwione, a z drugiej dodatkowy kłopot, nie dość, że nie możemy sami wycofania żadnego zrobić tylko trzeba za każdym razem kiero wzywać,co zajmuje czas i kumuluje kolejki, to jeszcze schodzi czas na liczenie i wydawanie tych pierdółek, gdyby były normalne obsady to ok, ale jak są 2 kasjerki + kiero na zmianie, to jak ta jedna ma obsłużyć sprawnie ludzi i nie wołać drugiej, kiedy czas jej zabiera wydawanie naklejek ...
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
darwin 

Stanowisko:
kierownik sklepu

Dołączył: 23 Sie 2018
Posty: 3
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-08-23, 08:29   

Będzie Gang słodziaków.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo