Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Gang Słodziaków

Czy według Ciebie JMP zoorganizuje GŚ3?
Tak
75%
[ 69 ]
Nie
25%
[ 23 ]
Głosowań: 92
Wszystkich Głosów: 92

Autor Wiadomość
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2019-02-14, 13:49   

U mnie jest sporo tych zwierzaków
 
     
@sylwuńka 

Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 06 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: warszawa
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-02-14, 22:33   

A ja mam jeszcze naklejki których nie udało mi się wymienić na bobRa ;( :-P
_________________
Jestem zakręcona...
  Ocena JMP: 7/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2019-02-15, 09:28   

O ile dobrze pamietam to były ta ze dwa bobry :-D ale większość sowy i liski
 
     
Givszoman
[Usunięty]

Wysłany: 2019-02-15, 13:46   

sylwuńka napisał/a:
Givszoman, Mnie osobiście te przyciski nie przeszkadzają bo niby w czym? Robisz sceny xD
A myslicie że znowu jakieś karty lub naklejeczki będą jak to zwykle po pluszakach miało miejsce? :taaaa:


Przycisk "NAKLEJKI" mi akurat przeszkadza bo często mi się wciska zamiast płatności kartą na kasie dotykowej. I tak znam gorszą pomyłkę. Naciśnięcie zamiast karty przycisku "100" który to kasa odczytuje jako płatność 100 złotych gotówką. Pół biedy jeśli klient chcący płacić kartą akurat ma gotówkę lub ze względu na brak prowizji w bankomacie nie robi problemów z wypłatą.
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-02-15, 13:50   

Givszoman napisał/a:
I tak znam gorszą pomyłkę. Naciśnięcie zamiast karty przycisku "100" który to kasa odczytuje jako płatność 100 złotych

i to jest przycisk który jest niepotrzebny a jeśli już , to powinien być w innym miejscu
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
Givszoman
[Usunięty]

Wysłany: 2019-02-16, 13:51   

marta1 napisał/a:
Givszoman napisał/a:
I tak znam gorszą pomyłkę. Naciśnięcie zamiast karty przycisku "100" który to kasa odczytuje jako płatność 100 złotych

i to jest przycisk który jest niepotrzebny a jeśli już , to powinien być w innym miejscu


Ja akurat do tych przycisków się przyzwyczaiłem. Tak samo czy to przy przepisywaniu kodu, czy przy wbijaniu kwoty typu 103 zł bez groszy na końcu zamiast naciskać dwa razy "0" naciskam jeden raz "00".

I ja za najbardziej zbędny przycisk uważam teraz przycisk NAKLEJKI. Ale cóż, w tej firmie nikomu z niczym się nie spieszy.
 
     
magda-44 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 14 Sty 2019
Posty: 2
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-03-01, 23:11   

Od poniedziałku przycisk NAKLEJKI będziemy znów używać :em17:
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-03-02, 10:36   


https://www.opiniodajnia....dronka/#slide/1
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-03-02, 22:49   

od poniedziałku do soboty lub handlowej niedzieli 1 naklejka z jajkiem za wydane 69 zł i uwaga :pradziadek:
nowość :em26: wielokrotność sumy nie daje więcej naklejek
od piątku do soboty lub handlowej niedzieli - za zakupy 69 zł i kartę MB 1 naklejka z jajkiem +3 naklejki z książką - też nie ma wielokrotności - naklejki książeczkowe wyłącznie z kartą MB, rabatowe także bez tej karty
naklejki z jajkiem są na rabat a z książką na 3 cześć książki o świeżakach
zbieranie od 4.03 do 14.04, odbiór rabatu 15-20.04 a odbiór książek 15-27.04

ps. dzięki Marta1 za wyłapanie błędu
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
Ostatnio zmieniony przez MalaAsia 2019-03-05, 13:10, w całości zmieniany 6 razy  
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-03-03, 13:10   

MalaAsia napisał/a:
od poniedziałku do czwartku 1 naklejka z jajkiem za wydane 69 zł i uwaga :pradziadek: nowość :em26: wielokrotność sumy nie daje więcej naklejek
od piątku do niedzieli - za zakupy 69 zł i kartę MB 3 naklejki z książką - też nie ma wielokrotności
naklejki z jajkiem są na rabat a z książką na 3 cześć książki o świeżakach
zbieranie od 4.03 do 14.04, odbiór rabatu 15-20.04 a odbiór książek 15-27.04


czyli wydłużamy kolejki, bo osoba co zbiera i robi zakupy za 200PLN bedzie rozbijala zakupy na 3. :-f
 
     
Givszoman
[Usunięty]

Wysłany: 2019-03-03, 13:42   

I oczywiście znowu zakaz dokonywania zwrotu towarów po odebraniu tej naklejki czy też 3 naklejek. Jeszcze nie zapomniałem klienta który usiłował przy poprzedniej edycji Gangu Słodziaków zwrócić buty dziecięce za 45 zł gdy przyszedł z paragonem do którego był doczepiony bon rabatowy że 4 naklejki odebrał. Siedząca NA KASIE zastępczyni klienta jeszcze bardziej stanowczo go przegoniła twierdząc "trudno, zostały odebrane naklejki, nie ma zwrotu". Podejrzewam że artykuły typu papierosy, alkohol, doładowania do telefonów też nie będą się wliczały do kwoty 69 zł żeby naklejkę dostać. Co do niedzieli naklejki będą wydawane tylko w dniach 31.03.2019 oraz 14.04.2019 bo będą to jedyne niedziele handlowe przed Wielkanocą - oczywiście nie dotyczy to 6 sklepów Biedronki zwolnionych z zakazu handlu w niedziele które są na dworcach kolejowych.

[ Dodano: 2019-03-03, 13:58 ]
Ja widzę z tego wszystkiego jeden plus. Skoro od 69 zł wzwyż i tak jest ZAWSZE jedna naklejka na paragon, a klient ma zamiar kupić towar który być może będzie chciał zwrócić (typu: buty albo jakaś pościel czy elektronika co akurat może zwrócić) - łatwiej mu będzie zaproponować nabicie tego produktu na osobny paragon. Wtedy nie wydajemy naklejki na tą jedną rzecz i klient potem może bezproblemowo to zwrócić w ciągu 14 dni.
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-03-03, 15:14   

no i na 1 kartę biedronki można odebrać 1 książkę, więc też będzie sapanie, bo przecież w zestawie były 3 karty i mogły podzielić się nimi 3 osoby, z których każda ma swoje dzieci czy wnuki - a okaże się że odbierze tylko ta, która była szybsza - paranoja :-f
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
Givszoman
[Usunięty]

Wysłany: 2019-03-03, 15:24   

MalaAsia napisał/a:
no i na 1 kartę biedronki można odebrać 1 książkę, więc też będzie sapanie, bo przecież w zestawie były 3 karty i mogły podzielić się nimi 3 osoby, z których każda ma swoje dzieci czy wnuki - a okaże się że odbierze tylko ta, która była szybsza - paranoja :-f


Jakie rozwiązanie? Niech każdy sobie "dorejestruje" nową kartę na nowy numer telefonu.
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-03-03, 15:34   

Givszoman, a wiesz, że te karty wcale 'nie chcą się' ludziom rejestrować? trudno powiedzieć, czy coś źle wpisują, czy to błąd informatyków, ale mi się ciągle ludzie skarżą, że wzięli kartę, ale nie dało się jej zarejestrować, nawet mimo dzwonienia na infolinię ...
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
Givszoman
[Usunięty]

Wysłany: 2019-03-03, 16:12   

MalaAsia napisał/a:
Givszoman, a wiesz, że te karty wcale 'nie chcą się' ludziom rejestrować? trudno powiedzieć, czy coś źle wpisują, czy to błąd informatyków, ale mi się ciągle ludzie skarżą, że wzięli kartę, ale nie dało się jej zarejestrować, nawet mimo dzwonienia na infolinię ...


Dlaczego mnie to nie dziwi? Sam kiedyś przy kasie korzystając z braku kolejki (miałem tylko danego klienta przy kasie) pomogłem zarejestrować kartę. I zrobiłem to skutecznie. Być może też jest wina kasjerów chociaż w części, bo miałem wiele przypadków że klienci mi narzekali, że wcześniej karta była niezarejestrowana, a parę dni później ta sama karta nagle zaskoczyła. Możliwe że przynajmniej część wydanych klientom kart była wydana przez kasjerów bez odbicia na kasie do jakichkolwiek zakupów.

Swoją drogą: jeżeli klientowi pokaże się komunikat że kasa jest niezarejestrowana, proszę spróbować poprosić o podanie numeru telefonu na który karta miałaby być zarejestrowana. Gdy wyskoczy na kasie zwłaszcza dotykowej INNY numer karty niż ta którą nam klient podał, już wiemy gdzie jest błąd. Na jeden numer nie da rady dwóch kart nabić.

Niedawno u nas na sklepie ktoś "sprzedał" z 10 kart Moja Biedronka. Kod 78737 aktywował sprzedaż takowej za... 25 groszy.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo