Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Gang Słodziaków

Czy według Ciebie JMP zoorganizuje GŚ3?
Tak
75%
[ 69 ]
Nie
25%
[ 23 ]
Głosowań: 92
Wszystkich Głosów: 92

Autor Wiadomość
asia730211 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 19 Sty 2012
Posty: 3
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-08-27, 09:38   

To dobrze rozumiem że jeżeli jestem na zwolnieniu ciążowym od maja tego roku to miśka nie dostanę??
 
     
miecia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 23 Kwi 2017
Posty: 331
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-08-27, 09:45   

asia730211 napisał/a:
To dobrze rozumiem że jeżeli jestem na zwolnieniu ciążowym od maja tego roku to miśka nie dostanę??
Tak, również cie L4 wyklucza. Musiałabys przepracowac cały lipiec.
 
     
~nikita 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 10 Sty 2010
Posty: 25
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-08-27, 09:49   

Nie byłam na macierzyńskim tylko na urlopie wypoczynkowym wczęsnie pracowałam normalnie
 
     
miecia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 23 Kwi 2017
Posty: 331
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-08-27, 09:50   

nikita napisał/a:
Nie byłam na macierzyńskim tylko na urlopie wypoczynkowym wczęsnie pracowałam normalnie
A masz przepracowany cały lipiec ? Nic nie pisze o urlopie , najlepiej na kadry zadzwonic . L4, macierzynskie, wychowawczy wyklucza. O urlopie nic nie ma wzmianki wiec z mojego pkt widzenia powiinas dostac. Upewnij sie u swojej kierowniczki. Ona sprawdzi ci w OHR.
Ostatnio zmieniony przez miecia 2018-08-27, 09:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
~nikita 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 10 Sty 2010
Posty: 25
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-08-27, 09:52   

Tak
 
     
miecia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 23 Kwi 2017
Posty: 331
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-08-27, 09:54   

L4, macierzynskie, wychowawczy wyklucza. O urlopie nic nie ma wzmianki wiec z mojego pkt widzenia powiinas dostac. Upewnij sie u swojej kierowniczki. Ona sprawdzi ci w OHR.
 
     
~nikita 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 10 Sty 2010
Posty: 25
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-08-27, 10:13   

Ok dziękuję
 
     
coisluachra 

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączyła: 11 Sie 2018
Posty: 20
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-08-27, 11:00   

Jest napisane że osoby które nie przepracowały lipcu ani jednego dnia są wykluczone.
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-08-27, 11:27   

miecia napisał/a:
A masz przepracowany cały lipiec ?

warunkiem nie jest przepracowanie całego lipca, wyłączeni są pracownicy "na długotrwałych absencjach (którzy nie przepracowali ani jednej godziny w lipcu)."
Nie przepracować ani jednej godziny, to jednak co innego niż przepracować cały lipiec :)
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
@krzysieq

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 04 Maj 2010
Posty: 249
Skąd: Bolesławiec
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-08-27, 13:58   

A jak to odebrac? Przez ohr czy na kasie?
  Ocena JMP: 10/10
     
miecia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 23 Kwi 2017
Posty: 331
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-08-27, 14:54   

W sumie to nie wiem bo od dzis mozna odbierac. Moze ktos bedzie wiedzial i ci doradzi.

[ Dodano: 2018-08-27, 14:57 ]
MalaAsia napisał/a:
miecia napisał/a:
A masz przepracowany cały lipiec ?

warunkiem nie jest przepracowanie całego lipca, wyłączeni są pracownicy "na długotrwałych absencjach (którzy nie przepracowali ani jednej godziny w lipcu)."
Nie przepracować ani jednej godziny, to jednak co innego niż przepracować cały lipiec :)
masz racje, zle to zintrepretowalam. Wystarczylo przyjsc w lipcu na godzinke do pracy i juz byl slodziak. Ja sie i tak nie lapie wiec przejdzie bokiem. Na jednego nazbieram. A potem bede miec wojne w domu i bede musiala kupic drugiego.... moj uwielbia te pluszaki. To sa jego przytulanki do spania.
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-08-27, 15:12   

krzysieq, przez ohr
miecia, pracujemy dla pieniędzy a nie dla bonusów , zamiast pluszaka wolałabym więcej rąk do pracy wtedy firma nie musiałaby stosować takich marnych akcji , które na niektórych nie działają a wśród innych sieją poczucie niesprawiedliwości .
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
miecia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 23 Kwi 2017
Posty: 331
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-08-27, 15:29   

marta1 napisał/a:
krzysieq, przez ohr
miecia, pracujemy dla pieniędzy a nie dla bonusów , zamiast pluszaka wolałabym więcej rąk do pracy wtedy firma nie musiałaby stosować takich marnych akcji , które na niektórych nie działają a wśród innych sieją poczucie niesprawiedliwości .
tylko u nas sa marne bonusy. Mam znajomych w Casto i powiem ze dostaja tak samo na mikolaja, na dzien dziecka robia impreze. Dzieci dostaja zwrot za wczasy. W casto szanuja pracownika bo wiedza jak o niego ciezko. W niedziele jak ida do pracy to maja dodatek i dzien wolny. W biedronce wiedza jak szanuja pracownika wiec ludzie nie przychodza i nie beda przychodzic.
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-08-27, 15:35   

miecia, więc dlaczego dajesz się złapać na takie "sztuczki" ?
nie odpowiadaj :) , bo nie o tym temat
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-08-27, 15:44   

miecia napisał/a:
tylko u nas sa marne bonusy. Mam znajomych w Casto i powiem ze dostaja tak samo na mikolaja, na dzien dziecka robia impreze. Dzieci dostaja zwrot za wczasy. W casto szanuja pracownika bo wiedza jak o niego ciezko. W niedziele jak ida do pracy to maja dodatek i dzien wolny. W biedronce wiedza jak szanuja pracownika wiec ludzie nie przychodza i nie beda przychodzic.


Byłam niedawno w dużym mieście w leroy merlin, obserwowałam personel - na każdym dziale stanowisko z kompem i po kilku pracowników do doradzania klientom i utrzymania porządku, stali sobie na luzie w grupkach, rozmawiali, żartowali, do tego kilkanaście czynnych kas, czy klienci podchodzili, czy nie, kasjerzy byli na miejscu, kobitki spokojnie kasowały, a nie na wyścigi jak u nas ... nie wiem ile zarabiają i jakie mają dodatki, ale to jest różnica, pracować z jęzorem na brodzie, a po prostu sobie być w pracy i czekać, kiedy będzie potrzeba w czymś pomóc, albo co jakiś czas coś skasować ... nie do pomyślenia u nas ....
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo