Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nie bądźmy głupi ...

Popierasz poniższą wypowiedź?
Tak
35%
[ 6 ]
Nie
64%
[ 11 ]
Głosowań: 17
Wszystkich Głosów: 17

Autor Wiadomość
@patogen123 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 27 Mar 2017
Posty: 419
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-07-25, 16:12   

Mnie możecie sobie hejtować ile wlezie.

Nju napisał/a:
W obecnej sytuacji nikogo u "góry" nie interesuje że stoicie w kolejce często nieklimatyzowanych sklepach jak i nie interesuje nikogo pracownik którzy pracuje za trzech.


Myślę, że jak ktoś stoi w nieklimatyzowanej kolejce to jest jego świadoma decyzja, uznaje, że ceny i lokalizacja sklepu mu rekompensują nieklimatyzowaną kolejkę. Gdyby mieszkał w miejscowości, gdzie Biedronka jest jedynym większym sklepem to też bym wolał przecierpieć w kolejce niż robić zakupy w jakimś osiedlowym sklepiku jakiegoś Janusza Biznesu.
Ostatnio zmieniony przez patogen123 2018-07-25, 16:23, w całości zmieniany 1 raz  
  Ocena JMP: 3/10
     
@mortis 


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 16 Lip 2018
Posty: 165
Skąd: wawka
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-07-25, 16:16   

nie o to biega heh
sam jesteś hejterem tylko tym zawoalowanym niby nic a jednak ;)
czasem się tylko odkrywasz heh
_________________
morituri te salutant
  Ocena JMP: 5/10
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-07-25, 16:35   

Larrikol napisał/a:
Ale po co te głupie docinki? Trzeba po kimś jechać, bo miał odwagę zmienić coś, na co wy wszyscy narzekacie? Ruszcie szanowne cztery litery, zmieńcie pracę, czy co innego, co was tak strasznie kłuje w życiu i problem z głowy. Życzę wszystkim, żebyście nabrali odwagi i w końcu zrobili cos więcej niz tylko marudzenie na forum, w kierunku poprawy komfortu życia. A u8t3io3p gratuluję, że robi coś, z czego jest zadowolony. Jeśli dla niektórych jest to powód do hejtu to współczuje.

Tymczasem, koniec zbędnej dyskusji i proszę wracać do tematu.


To, że u8t3io3p zmienił pracę i jest zadowolony - super, ale to, że wchodzi tutaj ponaigrawać się z tych co w biedrze pracują jest zbędne, czemu to ma służyć? Pamiętam wpisy u8t3io3p gdy chwalił sobie pracę w biedrze, ktoś mu nadepnął na odcisk i odszedł, ok, nie żalił sie na forum, tylko odszedł gdy przestał być zadowolony, ale gdyby odszedł bez żalu i jakiejś goryczy, że nikt nie próbował go zatrzymać, gdyby odszedł tak po prostu dla siebie, nie wylewałby teraz tyle żółci na biedrę i tych co w niej pracują, więc z tymi gratulacjami to wg mnie trochę przesada.
W ogóle zauważyłam na forum jakiś taki trend, że ci co odeszli, próbują przedstawiać się jako lepszych od tych co pracują, jakby dokonali jakiegoś wyczynu, a z kolei ci co pracują próbują udowadniać jacy są niesamowici bo dają radę w biedrze ... jakby każdy dla jednych musiał w niej pracować, albo dla drugich z niej odchodzić by być coś wartym ... a pomiędzy tymi dwoma skrajnościami są ludzie i pracujący i odchodzący z różnych powodów z biedry ...
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-07-25, 16:52   

MalaAsia, a wiesz skąd ten trend ? stąd że nikt tego nie zweryfikuje , wcale nie musi być tak jak czytamy na forum , jedni tu wchodzą by pobiadolić , drudzy by pokazać swoją "lepszość" , jeszcze inni by pohejtować , potrollować a gdy już wysmarują takiego czy innego posta wracają do rzeczywistości a tam wszystko weryfikuje życie
a wracając do tematu : Nju w innym wątku pochwalała prace za trzech i poświecenie dla firmy a teraz zmieniła front , czyżby nastąpiła weryfikacja i refleksja ?
cytat z autorki: nie rozumiem mentalności... jeśli Ci nie pasuje taka praca to proszę można się zwolnić ! ale nie męczyć ludzi którzy chcą pracować i się starają !! !! praca z nierobem jest bardzo męcząca.
i jeszcze jeden :Praca to praca ! Trzeba wiedzieć gdzie jest miejsce dupy i głowy i jakie stanowisko ma się na umowie.

[ Dodano: 2018-07-25, 17:10 ]
Nju napisał/a:
Witajcie można przyrównać do dawniejszego niewolnictwa kiedy pracownik był wyzyskiwany i pracował za darmo teraz Nas traktuje się jak niewolników którzy pracują za trzech lecz Ci dla których pracujemy muszą nam "płacić" . To wyróżnia obecnego pracownika w tej firmie.

Teraz zastanówmy się dlaczego co niektórzy zrobią wszystko by dać się traktować jak niewolnik ?

Nie chodzą na przerwy, przejmują się że coś zostało nie wykonane pomimo dużej masy obowiązków na danej zmianie która przewyższa ilość dostępnych pracowników .

Słowo do Was klientów:
Jeśli będziecie przychodzić do sklepów i stać w długich kolejkach bo Wam się wydaje , że musicie w nich stać dopóty nic się nie zmieni ! Pracownik nie ma wpływu na to co myśli zarząd. Ich interesują tylko cyfry jak najmniej tych - a najwięcej +. Gdy są zyski a klienci stoją w kolejce to nic nie trzeba zmieniać. Aczkolwiek gdy przestaniecie przychodzić do biedronki korzystając z alternatywnych sklepów w ten czas przy drastycznym spadku obrotów firma zacznie się zastanawiać co się dzieje. W obecnej sytuacji nikogo u "góry" nie interesuje że stoicie w kolejce często nieklimatyzowanych sklepach jak i nie interesuje nikogo pracownik którzy pracuje za trzech.

odpowiedź na zadane pytanie została udzielona dużo wcześniej i to przez samą autorkę , więc nie mieszajmy do tego ani klientów ani niewolnictwa .
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-07-25, 17:34   

marta1, najbardziej to nie rozumiem oczekiwania od klientów, że wezmą na siebie walkę o lepszą kondycję biedronek :) że zaczną ją bojkotować i tym zmuszą Jeronimo do jakichś naprawczych kroków ... Przypominam, że "żyjemy" z tych klientów i dla nich w tych biedrach się bujamy, jak nam klienci biedry zbojkotują w Polsce, to Pedro Soares dos Santos przeniesie się gdzie indziej, tam gdzie zarobi jak najmniejszym nakładem, a biedronka w Polsce to nie jest jakieś narodowe dobro które musi przetrwać, Huty poupadały, Stocznie, Kopalnie, a tu się ludziom wydaje, że ktoś będzie walczył o biedronki ;)
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
@mortis 


Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 16 Lip 2018
Posty: 165
Skąd: wawka
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-07-25, 17:46   

bronek talar 300% normy heh
to były czasy ;)

prawda jest taka
nie ważne jak nazywany
dalej feudalizm :P
_________________
morituri te salutant
  Ocena JMP: 5/10
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-07-25, 20:34   

MalaAsia napisał/a:
Larrikol napisał/a:
Ale po co te głupie docinki? Trzeba po kimś jechać, bo miał odwagę zmienić coś, na co wy wszyscy narzekacie? Ruszcie szanowne cztery litery, zmieńcie pracę, czy co innego, co was tak strasznie kłuje w życiu i problem z głowy. Życzę wszystkim, żebyście nabrali odwagi i w końcu zrobili cos więcej niz tylko marudzenie na forum, w kierunku poprawy komfortu życia. A u8t3io3p gratuluję, że robi coś, z czego jest zadowolony. Jeśli dla niektórych jest to powód do hejtu to współczuje.

Tymczasem, koniec zbędnej dyskusji i proszę wracać do tematu.


To, że u8t3io3p zmienił pracę i jest zadowolony - super, ale to, że wchodzi tutaj ponaigrawać się z tych co w biedrze pracują jest zbędne, czemu to ma służyć? Pamiętam wpisy u8t3io3p gdy chwalił sobie pracę w biedrze, ktoś mu nadepnął na odcisk i odszedł, ok, nie żalił sie na forum, tylko odszedł gdy przestał być zadowolony, ale gdyby odszedł bez żalu i jakiejś goryczy, że nikt nie próbował go zatrzymać, gdyby odszedł tak po prostu dla siebie, nie wylewałby teraz tyle żółci na biedrę i tych co w niej pracują, więc z tymi gratulacjami to wg mnie trochę przesada.
W ogóle zauważyłam na forum jakiś taki trend, że ci co odeszli, próbują przedstawiać się jako lepszych od tych co pracują, jakby dokonali jakiegoś wyczynu, a z kolei ci co pracują próbują udowadniać jacy są niesamowici bo dają radę w biedrze ... jakby każdy dla jednych musiał w niej pracować, albo dla drugich z niej odchodzić by być coś wartym ... a pomiędzy tymi dwoma skrajnościami są ludzie i pracujący i odchodzący z różnych powodów z biedry ...


Nigdy nie smialem sie z ludzi ktorzy maja gorsza prace, napisalem tylko prawde i to was zabolalo, bo co moze pracownik zrobic na 1/4 etatu? nic i bedzie znacznie gorzej pracowal i jesli bede chcial zatrudnic sie( i beda chcieli) to bede gorzej pracowal z tego wzgledu, ze bede mniej pracowal, np. wolniej uczyl sie kodow bo pracuje znacznie mniej(powiedzmy 10 godzin tygodniowo 2 dni po 5 godzin) niz pracownik co pracuje 40 godzin tygodniowo, a wy sie na mnie rzuciliscie jakbym poszedl do biedronki usiadl na kasie polozyl nogi na kasie i nic nie robil :D. Pracownikow na caly etat bedzie to wkurzalo bo po co im pracownik ktorego widzi 2 razy w tygodniu i siedzi tylko na kasie!(z reguly takie osoby tylko to robia)
Roznica jest taka, ze dopoki praca mi sie podobala pracowalem, zaczela mi sie mniej podobac to sie zwolnilem, a praca dodatkowa to nie to samo co praca stala

Oburzenie kierownika bo ktos by wylecial bo nic nie robi, jest wiele pracy w gotowosci gdzie sie nic nie robi np. strazacy rozumiem ze Waffen77 tez by ich od razu zwolnil bo nic nie robia, jesli w mojej nowej pracy jest ciche przyzwolenie na to NIC CI DO TEGO
Powiem wam, ze jak zaczalem pracowac to bylem zdziwiony, ze ja za tak luzna prace mam tyle, a pracownicy ktorzy musza ciezko pracowac w biedronce maja mniej......
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-07-25, 21:46   

u8t3io3p, fajnie, że za lżejszą pracę masz dobrze płacone, mnie to nie uwiera, ani to, że masz pomysł dorobić w biedrze i to nie jest prawdą że na kogoś takiego patrzyłoby sie wilkiem, są osoby na etat co się fajnie wpasują i są co nie, i są osoby na zlecenie co potrafią się odnaleźć, i są takie co nie. Nie każda praca jest dla każdego. po prostu. Czasem ktoś na sklepie super a na kasie tragedia, a czasem na kasie śmiga, a na sklepie zagubiona, jeśli dlatego, że ie uczona niczego to zrozumiałe, ale czasem po prostu do obsługiwania ma większe predyspozycje i też spoko, jesli robi to jak należy. Bo przecież i to, i to trzeba zrobić, kazde ręce chętne do pracy się przydają.
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-07-25, 22:01   

[ Dodano: 2018-07-25, 22:06 ]
u8t3io3p napisał/a:
bo co moze pracownik zrobic na 1/4 etatu? nic

jak to nic ? Jechałbyś na szmacie :D , nawet nie myśl o siedzeniu na kasie :P

[ Dodano: 2018-07-25, 22:14 ]
u8t3io3p napisał/a:

Oburzenie kierownika bo ktos by wylecial bo nic nie robi

ja myślę że oburzenie było na sposób w jaki to napisałeś

[ Dodano: 2018-07-25, 22:17 ]
u8t3io3p napisał/a:


bede sobie przychodzil na te 40 godzin w miesiacu i sie obijal ,a wy starzy wyjadacze SZYBCIEJ :boks:

przeczytaj jeszcze raz i sam zobacz jak to zabrzmiało
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-25, 22:23   

Przejrzałam kilka stron postów u8t3io3p, nie odbieram żadnego jako naigrywanie się z pracowników biedronki, czy wywyższanie się i nie pamiętam też takiego stylu na SB np. Widzę za to zadowolenie z pracy i przekonanie o słuszności wyboru, a że wpadnie w piątek i przypomni, że zaczyna weekend, to może wkurzać jedynie zazdrośników. Dlatego najeżdżanie na kogoś, kto jest zadowolony, że zmienił pracę, w której ostatnio jest tylko gorzej, jest dla mnie niezrozumiałe. Bo skoro kogoś tak bardzo drażnia zmiany na lepsze u innych, sam niech poszuka ich u siebie. Od jęczenia na forum nikomu nie przybędzie.
 
     
@sylwuńka 

Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 06 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: warszawa
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-07-25, 22:26   

Wlasnie, Marta1 Chodzi o sposob w jaki to napisal. Zero szacunku, a tym bardziej ze sam pracowal o tak jakby byl lepszy od nas. Ja wrocilam do biedry z wlasnej woli,jest mi to na reke,robie na 1/2 etatu grafik mam dopasowany do potrzeb i dobry dojazd. Sama praca tez jest ok czasem ciezej,czasem lzej. Jak wszedzie. ;)
_________________
Jestem zakręcona...
  Ocena JMP: 7/10
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-25, 22:29   

Trochę więcej dystansu, przecież na kilometr widać, że to napisane jest z żartem ;)
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-07-25, 22:36   

Larrikol, coraz trudniej o dystans na tym forum ;)
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-25, 22:37   

Aj biedronki, biedronki... Poluzujcie majciochy :P :P ;)
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-07-25, 22:40   

hi hi , mowa o wszystkich użytkownikach , ale gdyby komuś już naprawdę zabrakło :D , to mam dystansu dużo i mogę się podzielić :P
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo