Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Paznokcie
Autor Wiadomość
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
Wysłany: 2018-06-28, 19:21   Paznokcie

Sprawdzają wam się żelowe paznokcie w pracy? Jak o nie dbacie i czy w ogóle da się je utrzymać?
 
     
emotka
[Usunięty]

Wysłany: 2018-06-29, 04:32   

Obecnie nie noszę, moje własne paznokcie póki co nie niszczą się, ale gdy pracowałam w warzywniaku robiłyśmy tipsy krótkie. Wtedy to się sprawdzało. Pracowałyśmy bez rękawiczek, nic się nie łamało, brud łatwiej się zmywało, no i klient nie widział pazurów uwalanych np. ziemią - wiadomo jak to na warzywnym. Nie dbałyśmy jakoś szczególnie - ot jak płytka paznokcia odrastała, tips się przesuwał, to zasuwało się na ściąganie i kolejne zakładanie.
Jako klient - gdy widzę sprzedającą z długimi tipsami, hybrydami itp, to od razu mnie to odrzuca. Ani toto nie umie w kasę stukać, bo pazury przeszkadzają, ani nie podniesie, przesunie towaru, żeby nimi nie zahaczyć - masakra. A macha nimi w powietrzu jak Edward Nożycoręki.
 
     
@Patrycja. 
Satanassss


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Sie 2015
Posty: 260
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-06-29, 08:26   

mi się dłuuuuugo trzymały nawet zapomniałam że je mam ,i na kasie problemu nie miałam i z noszeniem kartonów :D :em29:
_________________
Homo verecundus
  Ocena JMP: 6/10
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-06-29, 09:48   

ciekawe jak przy odpieku, szykowaniu pieczywa, przerzucaniu, otwieraniu kartonów i walce z blachami :D
_________________
Cała sztuka polega na tym, żeby będąc sobą, być kimś wyjątkowym
 
     
marcepanna 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 21 Maj 2018
Posty: 8
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-06-30, 10:46   

U mnie większość dziewczyn ma paznokcie tak długie że aż wycinają sobie dziury w rękawiczkach. Ale nie widzę, żeby im to jakoś przeszkadzało w wykładaniu towaru czy pracy na kasie.
 
     
Tamaya 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 05 Sie 2017
Posty: 21
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-07-01, 19:56   

Zaczęłam używać hybryd bo w tej pracy zwykły lakier mi cały czas odpadał a paznokcie się łamały i okazało się dobrym rozwiązaniem. Są oczywiście odrosty ale wyhodowałam raz spore szpony jak trzymałam miesiąc. Osobiście trzymam celowo kròtsze bo u nas jest taka gonitwa nie raz że łatwo sobie czasem złamać nawet na kasie :rool:
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2018-07-02, 14:34   

Można też spróbować kupić jakiś TOP do lakieru. Aplikuje się go zaraz po zwykłym malowaniu paznokci. Przedłuża trwałość lakieru i tak szybko nie odpada. Działa nawet przy najbardziej badziewnym lakierze. Nadaje extra połysk i pogłębia kolor.
 
     
KatyK 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 08 Kwi 2018
Posty: 0
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-07-10, 17:28   

Dają radę, byle nie za długie, bo mało wygodne i łatwo złamać....
 
     
camize 

Stanowisko:
kierownik rejonu

Dołączył: 16 Sie 2018
Posty: 0
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-08-16, 15:05   

no racja :)
_________________
poradymed.pl
 
     
Kajra 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 27 Kwi 2018
Posty: 0
Skąd: żyrardów
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-06-13, 13:08   

Wszystko pięknie,ale w większości przypadków należałoby najpierw zadbać o te paznokcie a nie malować ogryzki
 
     
Falenta 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 24 Kwi 2019
Posty: 0
Skąd: Żyrardów
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-06-13, 14:57   

Co racja, to racja,kobiety nie zawsze dbają o swoje paznokcie jak należy.Dlatego też warto od czasu do czasu udać się do specjalisty,który doradzi nam jak dbać o nasze ręce i stopy by nie tylko wyglądały pięknie ale i zdrowo. W gabinecie podologicznym lublin,mamy możliwość zrobienia odpowiednich zabiegów na stopy,pozbycia się modzeli ,brodawek jaki męczących nas odcisków.Na stronie (...nieautoryzowana reklama ... następna próba będzie skutkowała banem ... ) znajdziemy opis poszczególnych zabiegów,czas ich trwania jak i cennik.
Ostatnio zmieniony przez MalaAsia 2019-06-13, 15:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
marrcella 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 02 Lip 2019
Posty: 0
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-07-03, 15:00   

Dostając pracę w biedronce osobiście skróciłam zdecydowanie moje paznokcie ale nadal używam żelu i innych specyfików. Wiadomo, że praca jest dość fizycznie wymagająca i paznokcie raz, że mogą przeszkadzać a dwa można sobie lub komuś zrobić nimi krzywdę. Zwłaszcza przy wypakowywaniu towaru. Aczkolwiek nie wyobrażam sobie by kasjerka nie miała ładnych paznokci, przecież każdy klient zawsze patrzy na dłonie kasjerki, prawda? Dlatego uważam, że tipsy i żele tak, ale na odpowiednią ich długość.
 
     
tamara_ra

Stanowisko:
z-ca kierownika

Dołączył: 04 Lis 2015
Posty: 18
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2019-09-20, 12:41   

Nie wyobrażam sobie nosić bardzo długich paznokci. Nie chodzi tutaj możę o wyglad bo to jak wyglada manicure to kwestia gustu. Jednak chodzi bardziej o wygodę. Długie paznokcie nie są zbyt wygodne przy kasie czy przy wykładaniu towaru. Poza tym raz mi taki paznokieć pękł i nie było to zbyt przyjemne....
https://mojejaslo.pl/manicure-ktory-nie-zniszczy-paznokci-co-wybrac/

Sama ostatnio przekonałam sie do manicure japońskiego.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo