Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przeniesienie z powodu mobbingu
Autor Wiadomość
djana 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 19 Paź 2023
Posty: 1
Wysłany: 2023-10-19, 09:06   Przeniesienie z powodu mobbingu

Co mam robić.Podpisalam umowę.Przez tydzień pracowałam i poszłam na L4,bo nie wytrzymałam psychicznie.Zamiast szkolenia,dwie kierowniczki zmiany potrafiły się na mnie drzeć przy klientach że chyba jestem upośledzona bo nie czegoś nie umiem.Atmosfera na tym sklepie jest nie do wytrzymania.Praca jako taka mi się podoba,ale nie z takimi ludźmi.
Niestety dopiero po podpisaniu umowy dowiedziałam się że to jest sklep z najgorsza opinia w moim mieście wśród pracowników,a zachowania kierowniczek są standardem.
 
     
makaro 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 16 Gru 2022
Posty: 7
1 UP 1 DOWN
Wysłany: 2023-11-29, 18:57   

Praca w handlu nie jest dla wszystkich... przykra sprawa
 
     
biedronek782 

Stanowisko:
kasjer

Dołączył: 19 Gru 2023
Posty: 4
5 UP 0 DOWN
Wysłany: 2023-12-20, 00:35   

U mnie nie było takiej sytuacji lub byłą od razu korygowana. Radzę zgłosić nadużycia (mobbing) na infolinii BOP lub bezpośrednio do kierownika regionu. Nikt nie ma prawa na Ciebie krzyczeć, nie jesteśmy w przedszkolu, a nawet i tam tego nie wolno robić. Szanuj się i korzystaj z praw które przysługują, bo Biedronka miała już lata temu sprawy z pracownikami i wygrali je pracownicy. Zresztą sama sprawdź w internecie, że wszystkie sprawy jakie miała wytoczone w sądach to przegrała. Druga sprawa, że u nas boją się chyba o to że byśmy się pozwalniali dlatego utrzymywana jest przyjazna atmosfera, oczywiście na ogół jest nerwowo ale to przez wymagania kierownika regionu i kontrole, ale nie przez same kierowniczki. Mieliśmy taką jedną czy dwie co chciały mobbować, to jedna już u nas nie pracuje, a druga została natychmiast skorygowana. To że ktoś jest za-cą kierownika sklepu a Ty kasjerem to nie znaczy że jest lepszy od Ciebie i może sobie pozwalać i Ciebie wykorzystywać do upustu i odreagowania swoich emocji.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo