Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zasilenie karty przedpłaconej-Czerwiec 2018r.

Co sądzisz o zmianie miesiąca pierwszego zasilenia karty przedpłaconej z września na czerwiec?
pozytywnie
87%
[ 136 ]
negatywnie
12%
[ 19 ]
Głosowań: 155
Wszystkich Głosów: 155

Autor Wiadomość
tadam 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Gru 2012
Posty: 674
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-07-05, 17:11   

Jesli zapomniałeś pin to musisz nową kartę od ks pobrać i wniosek o przelanie pieniędzy ze starej na nową wypełnić jesli masz na karcie pieniądze
 
     
MagazynierCD 

Stanowisko:
magazynier

Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 5
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-07-05, 18:29   

Da się zrobić z tej kart z czytnikiem na zbliżeniówkę? strasznie ciężko łapie czytnik po paru razach.
 
     
@Patrycja. 
Satanassss


Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 26 Sie 2015
Posty: 260
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-07-05, 18:37   

nie
_________________
Homo verecundus
  Ocena JMP: 6/10
     
wyyebane 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 07 Mar 2014
Posty: 19
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-07-05, 19:35   

MagazynierCD napisał/a:
Da się zrobić z tej kart z czytnikiem na zbliżeniówkę? strasznie ciężko łapie czytnik po paru razach.
dokładnie ....Koleżanka zgubiła pin a ja muszę wymienić kartę bo nie czyta kopletnie,zbliżeniówka byłby najlepsza ale wtedy nie trzeba byłoby wyrabiać nowej karty co jakiś czas i płacić za przelew kasy ponad 12zł a zawsze dobre i co jak odzyskają :D

[ Dodano: 2018-07-05, 19:36 ]
tadam napisał/a:
Jesli zapomniałeś pin to musisz nową kartę od ks pobrać i wniosek o przelanie pieniędzy ze starej na nową wypełnić jesli masz na karcie pieniądze
Dzięki za odpowieź...już się dowiedziałam,szybko odpowiedzieli na maila o dziwo :)
_________________
Każda barierka kiedyś się kończy
 
     
@sylwuńka 

Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 06 Lis 2016
Posty: 466
Skąd: warszawa
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-07-05, 19:39   

wyyebane napisał/a:
MagazynierCD napisał/a:
Da się zrobić z tej kart z czytnikiem na zbliżeniówkę? strasznie ciężko łapie czytnik po paru razach.
dokładnie ....Koleżanka zgubiła pin a ja muszę wymienić kartę bo nie czyta kopletnie,zbliżeniówka byłby najlepsza ale wtedy nie trzeba byłoby wyrabiać nowej karty co jakiś czas i płacić za przelew kasy ponad 12zł a zawsze dobre i co jak odzyskają :D

Jesli karta nie dziala nie z mojej winy to czemu mam ponosic jakiekolwiek oplaty? To bank odpowiada za to zeby ta karta chulała... Ja bym zadzwoniła na infolinie i powiedziala ze to ich wina i maja za darmo przelać ten chajs.
_________________
Jestem zakręcona...
  Ocena JMP: 7/10
     
#Marcel1980 

Stanowisko:
centrum dystrybucyjne

Dołączył: 29 Mar 2017
Posty: 88
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-07-05, 23:02   

MagazynierCD napisał/a:
Da się zrobić z tej kart z czytnikiem na zbliżeniówkę? strasznie ciężko łapie czytnik po paru razach.


Nie wiem co Wy macie z tymi kartami,że Wam nie czyta po kilku razach. U mnie nie ma z tym najmniejszego problemu, w związku z tym,że jestem "starym" kawalerem i potrafie zrobić zakupy tylko dla siebie za dosłownie 5PLN skanów na terminalu robie też dużo i nigdy, dosłownie NIGDY nie miałem odrzuconej tranzakcji. Najdroższe zakupy zrobiłem za coś około 22 złote, więc wyobraźcie sobie podczas ilu wizyt w Biedronce wydałem 450PLN przy zasileniu Grudniowym.
  Ocena JMP: 3/10
     
@patogen123 

Stanowisko:
kierownik okręgu

Dołączył: 27 Mar 2017
Posty: 419
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-07-06, 07:56   

MalaAsia napisał/a:
uznali, że 10 zł to pojedyncza osoba nie odczuje na tyle, by robić dym, bo specjalnie nie zbiednieje, a w skali biedry - oszczędzą na nas grube pieniądze, przecież nie chodzi o to, żeby dbać o nas, tylko o firmę - wizerunek, że dbają o pracownika jest? jest, a oszczędności są? są, wiec im się wszystko zgadza .... a jak nam nie pasuje te 10 zł mniej to można odejść? można.


A to zasilenie to nie jest z fundusz płacowego, który jest jeden na cały socjal o ustalonej wielkości i 10 zł mniej zasilenia nie oznacza oszczędności dla JMP, ale tylko to, że w funduszu zostaje więcej na inne rzeczy?
  Ocena JMP: 3/10
     
miecia 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 23 Kwi 2017
Posty: 331
0 UP 1 DOWN
Wysłany: 2018-07-06, 21:53   

Nigdy nam nie zrobia zblizeniowek bo karty z chipami sa drozsze wiec w przeliczeniu na ilosc pracownikow wola dac na pasek. Ja tez nie mam problemow z paskiem. Nie mam pojecia co wy robicie z tymi kartami. Ale znam z pracy kilka osob xe z nowa karta jest problem z czytnikiem.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Promocje Biedronka


phpBB by przemo