Nasza-Biedronka.pl Strona Główna

Nasza-Biedronka.pl

Nieoficjalne i prywatne forum dla pracowników i klientów Biedronki

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Błędne ceny
Autor Wiadomość
Makatka 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 05 Cze 2018
Posty: 10
  Wysłany: 2018-06-05, 17:28   Błędne ceny

Witam. Wczoraj w biedronce kupiłam dziecku bawełnianą koszulkę reprezentacji Polski. Cena w gazetce 29,99. Po wyjściu ze sklepu okazało się, że zapłaciłam 39,99. Zgłosiłam sprawę do kasjerki, chwilę później rozmawiałam z kierowniczką. Na swoim czytniku sprawdziła cenę na podstawie kodu z metki wszytej do ubrania i okazało się, że w systemie jest błąd. Wyskakuje nazwa koszulka poliestrowa, której cena w gazetce to właśnie 39,99. Pani poinformowała mnie, że mogę zwrócić towar i nie ma opcji zwrotu różnicy. Zadzwoniłam do BOKu. Konsultant zasugerował wysłanie zdjęcia paragonu z opisem sytuacji i czekam co z tego wyniknie. Czy ktoś z Was miał taką sytuację? Już nie chodzi mi o te 10 zł, ale o fakt, że klient w ten sposób musi walczyć o swoje. Każdy szanujący się sklep dba o prawa klienta. Biedronka w tej kwestii jest daleko w tyle.
 
     
Karina9411 

Stanowisko:
były pracownik

Dołączyła: 05 Sie 2017
Posty: 7
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-06-05, 17:31   

Kierowniczka powinna zwrócić różnicę...
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2018-06-05, 18:30   

Makatka napisał/a:
Już nie chodzi mi o te 10 zł
Na pewno o to nie chodzi...
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-06-05, 18:31   

Jeśli koszulka wyglądała tak samo jak na zdjęciu w gazetce to powinna zwrócić różnice, chyba, że była informacja na tablicy ogłoszeń, że był błąd w podczas drukowania gazetki bo tak też czasem bywa

Ogólnie to nie ma kto wymieniać tych cen, niech dalej ucinaja etaty :P
 
     
Makatka 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 05 Cze 2018
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-06-05, 18:43   

Nie było żadnej informacji na tablicy ogłoszeń, kierowniczka nie zwróciła różnicy. W TV nadal reklamują koszulkę w cenie 29,99. Dziś z ciekawości zobaczyłam w jakiej cenie jest taka sama damska koszulka i 29,99. Zaczepiłam kierowniczkę i mówiła, że jeżeli indeksy się zgadzają to może zwrócić różnicę. Nie miałam jeszcze czasu, żeby pójść i sprawdzić ten indeks. W żadnym innym sklepie nie miałam takiej sytuacji. Z reguły ze słowem "przepraszamy" zwracano różnicę. Mam coraz mniejsza ochotę na odwiedzanie najbliższej biedronki. Szczególnie po sytuacji sprzed niespełna 2 tygodni z buszującą po lodówce myszą.
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-06-05, 18:56   

No wg mnie w biedronce jest coraz większy syf, z czystym sercem nie polecam robić tam zakupów jeśli jest gdzieś obok inny sklep
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-06-05, 19:06   

Dziwne czasy nastały ... problem był do rozwiązania na miejscu w sklepie , od ręki a tu trzeba aż napisać na forum jakby miało to coś zmienić .
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
~Rootek90 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 20 Kwi 2018
Posty: 37
0 UP 0 DOWN
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2018-06-05, 20:01   

bo te KS i ZKS są czesto jakies uspoledzone nie wiem kto ich wybiera na stanowiska kierownice.
 
     
u8t3io3p

Stanowisko:
klient

Dołączył: 06 Kwi 2017
Posty: 873
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-06-05, 20:05   

Rootek90 napisał/a:
bo te KS i ZKS są czesto jakies uspoledzone nie wiem kto ich wybiera na stanowiska kierownice.


zauwazylem i to nie tylko moje spostrzezenia sa, ze na zks ida osoby ,ktorymi latwo sie steruje, wykonuje wszystkie polecenia przelozonych bez zajakniecia sie, bez wlasnego zdania

oczywiscie nie wszyscy tacy sa
 
     
Makatka 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 05 Cze 2018
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-06-05, 20:23   

marta1, ale ja próbowałam rozwiązać ten problem na miejscu. Dwa razy rozmawiałam z kierowniczką i powiedziała, że nie może mi zwrócić różnicy, wiec podpowiedz mi proszę jak miałam ten problem rozwiązać inaczej. Kłócić się, bić? Liczyłam na to, że ktoś miał może podobną sytuację i byłam ciekawa czy coś wskórał w sklepie.

[ Dodano: 2018-06-05, 20:27 ]
Larrikol zapewniam, że nie chodzi. Gdyby o to chodziło zwróciłabym tę koszulkę.Chodzi o to, że firma nie szanuje klienta. A na przyszłość, jeżeli to co chcesz powiedzieć nie jest ani pożyteczne, ani konieczne, ani prawdziwe to po co otwierać usta...
 
     
Larrikol
[Usunięty]

Wysłany: 2018-06-05, 20:42   

Po co? A no może dlatego, że każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie? Czyjaś opinia, jeśli nie idzie w zgodzie z Twoją jest zbędna? Zaskocze Cię, ale jesteś na forum. To takie miejsce, gdzie jeśli pytasz to spotykasz różne stanowiska, a jeśli się nie zgadzasz z takim obrotem rzeczy to po co otwierasz usta?
 
     
+marta1 

Stanowisko:
klient

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 13 Gru 2011
Posty: 4494
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-06-05, 20:46   

Makatka, powinnaś żądać rozwiązania sprawy na Twoją korzyść powołując się na prawa konsumenta , kierowniczka powinna wiedzieć jak to zrobić , skoro oddanie różnicy było dla niej nie do wykonania , powinna zrobić zwrot i sprzedać Ci tą koszulkę pod właściwym indeksem i z właściwą ceną .
Nie oceniaj całej firmy po jednej kierowniczce , bo to trochę tak jak oceniać wszystkich klientów na podstawie Ciebie .
_________________
Ludzie znają dziś cenę wszystkiego , nie znając wartości niczego...
 
     
tadam 

Stanowisko:
kasjer

Dołączyła: 06 Gru 2012
Posty: 674
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-06-05, 20:54   

Informatycy chyba źle wprowadzili indeksy U nas cena dziecięcej to też 39.99.Drukowałam ceny na te rzeczy z akcji .Na FB biedronki też widziałam wpisy na ten temat.

Chociaż teraz jak przeglądam gazetkę to na pierwszej stronie jest za 29,99 koszulka kibica bawełniana .A na 3 jest koszulka kibica za 39,99
 
     
Makatka 

Stanowisko:
klient

Dołączyła: 05 Cze 2018
Posty: 10
0 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-06-05, 20:55   

Larrikol wiem gdzie jestem. Twój post NIC! nie wniósł do mojej sprawy. Uszczypliwości można sobie darować. Nie oceniaj, nie jesteś mną, żeby wiedzieć o co mi chodzi. Tyle ode mnie w temacie. Marta1 dziękuję za konkretną podpowiedź. O tym samym mówiłam kierowniczce. Odpowiedź: "nie mogę tego zrobić, mogę tylko dokonać zwrotu".

[ Dodano: 2018-06-05, 21:01 ]
tadam napisał/a:
Informatycy chyba źle wprowadzili indeksy U nas cena dziecięcej to też 39.99.Drukowałam ceny na te rzeczy z akcji .Na FB biedronki też widziałam wpisy na ten temat.

Chociaż teraz jak przeglądam gazetkę to na pierwszej stronie jest za 29,99 koszulka kibica bawełniana .A na 3 jest koszulka kibica za 39,99
I w takiej cenie (39,99) sprzedawaliście bawełniane? Na 3 stronie jest koszulka kibica, ale poliestrowa i ona faktycznie jest w wyzszej cenie.
 
     
@MalaAsia 


Stanowisko:
starszy kasjer

Dołączyła: 08 Wrz 2016
Posty: 1532
1 UP 0 DOWN
Wysłany: 2018-06-05, 21:09   

Makatka napisał/a:
Marta1 dziękuję za konkretną podpowiedź. O tym samym mówiłam kierowniczce. Odpowiedź: "nie mogę tego zrobić, mogę tylko dokonać zwrotu".

no i szkoda, że na ten zwrot się pani nie zgodziła, dostałaby pani kasę i drugi raz kupiła koszulkę, w prawidłowej cenie

gadżety dumni z naszych

dziecięce i damskie 29.99, męskie 39.99
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo